Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

ili da rasciste roster
Bem li ga sta ce uraditi

Inace, jedan od interesantnih mi igraca ove sezone, Luke Kennard ce biti van parketa par nedelja.

Mislim da se niko nije nadao da ce imati ovakvu sezonu, stvarno je dobro igrao za DET. I on i Rose :)

Link to comment
1 hour ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Mirise da je veceras to vece? ;)

trebalo bi :D

 

@Have_Fun

lee nije konkurencija smailagicu

pisao sam vec, iako gsw ima bas problema sa povredama, na alenovoj poziciji su ubedljivo najpopunjeniji

pored njegove povrede to je glavni razlog sto ranije nije zaigrao

jer jbg, onda kad ih se skidalo svega 8 zdravih za utakmice, nisu se gledale pozicije, ali tad je i on bio povredjen

 

u svakom slucaju, dobice on priliku, a i nema potrebe za ne znam kakvom zurbom

alen je treci najmladji igrac lige, zapravo trenutno najmladji jer se ova dvojica mladjih ne skidaju

prosle godine je bio jako dobar i standardan u g ligi, ove godine sto je odigrao posle povrede jos i bolji

bez obzira sto je u gsw ove godine situacija kakva jeste, ipak je to klub sa tri titule i dva finala u poslednjih 5 godina

tu su i ker i grin i kari i tompson

sve ni minut da ne odigra, da samo trenira tamo i "sparinguje" sa grinom ima odlicne uslove za napredak

 

covek je pre godinu i po igrao srpsku ligu i juniorsku ligu srbije

ti igraci sto su igrali tad juniorsku protiv njega danas igraju kls

 

 

Link to comment

Nisam ni rekao da je Lee konkurencija, nego sam ga samo uzeo za primer toga da ni Warriorsi ne znaju sta ce

 

Kao sto sam napisao, mislim da za Smajlija moze biti mesta u ekipi, ali ga je povreda dobro zajebala.


Primer Lee-a sam uzeo jer imaju i na toj poziciji mladje igrace, on em ima 27 godina (valjda), em je sa dvostrukim ugovorom, ali jbg.. pobede su se zaredale, on dobro igra i zato ima prednost za sada, iako bi mozda logicno bilo da se ide u drugom smeru, kao i u slucaju Smailagica na njegovoj poziciji.

Link to comment

Jokara resio da prebaci na veci broj obrtaja...dominira nad nemocnim memfisom...bilo bi lepo videti ga ovako agresivnog u kontinuitetu...lepo je svako malo imati TD, koliko god da je to super vise bih voleo da on uzme 20ak suteva koji mu pripadaju bez silovanja...a saigrace ce vec razigrati ovako ili onako

Link to comment
37 minutes ago, Have_Fun said:

Nisam ni rekao da je Lee konkurencija, nego sam ga samo uzeo za primer toga da ni Warriorsi ne znaju sta ce

 

Kao sto sam napisao, mislim da za Smajlija moze biti mesta u ekipi, ali ga je povreda dobro zajebala.


Primer Lee-a sam uzeo jer imaju i na toj poziciji mladje igrace, on em ima 27 godina (valjda), em je sa dvostrukim ugovorom, ali jbg.. pobede su se zaredale, on dobro igra i zato ima prednost za sada, iako bi mozda logicno bilo da se ide u drugom smeru, kao i u slucaju Smailagica na njegovoj poziciji.

ali nije tako

alen ima grina i nekoliko takodje maldih igraca kao konkureciju

nije da su mu konkurencija 30godisnji vetarani

 

 

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

ubise ih

jokara i porter su bas do jaja kombinacija

zanimljivo i huaco sa njima na terenu

pa na 20 razlike mogu da eksperimentisu kako pozele...porter zeljan igre a pre svega poena

Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

ali nije tako

alen ima grina i nekoliko takodje maldih igraca kao konkureciju

nije da su mu konkurencija 30godisnji vetarani

 

 


Ima
Ali ima i neke za koje mislim da su manje talentovani i da bi mogao imati mesta u timu. Cini mi se da i ti isto mislis.

S druge strane, mozemo reci da Lee uzima mesto Poolu i Evansu, ali opet ima prednost na terenu, iako ovo nije sezona za napad na rezultat vec za razigravanje nekih igraca i hvatanje visokog pika.

Hocu da kazem da mi je ceo koncept Warriorsa za ovu sezonu zbunjujuc pomalo.
Znam da je nizbrdo sve poslo zbog povreda, pa se onda i Steph povredio, pa je i Russell takodje odsustvovao, Green nije bas sasvim svoj itd.. ali neke stvari me teraju da se zapitam

Link to comment

a za GSW kapiram da ipak ne mogu bas opusteno i bez zadrske da totalno tankuju...prva sezona u novoj areni, nova publika...malo je los trip da se skroz bace na razvoj omladinaca...papreno skupe su bile sezonske da se publika ne bi mogla makar i nadati nekim pobedama na domacem terenu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...