Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

7 hours ago, Miljenko said:

Kako sipaju Clippersi na pocetku utakmice.

Svi sipaju ,samo onaj koji treba da sipa ne sipa :lolol:. Vec drugi put mi obara tiket.

Denver ubi Lejkerse a niko da komentar napise,svi su spavali :)

Link to comment

I ja sam zaspao posle Clippersa. Postaje tesko izdrzati celu noc, kako godine odmicu. Narocito ako ne gledam na kompu. Jedino neka ekstra igra mi moze odrzati paznju, ako sam mrtav umoran.:yawn2: Ponovo mi se spava.

Link to comment
28 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Ja bih dodao da je izgleda OKC (gde su svi na trejd listi) - LAC iz prosle sezone, koji nece u plejof :D

za okc se znalo da imaju ok prvu petorku, ali slabiju klupu

pa se zbog sklonosti povredama pola i galinarija pre svega ocekivalo da nece biti konkurentni

ali eto oni ove sezone zdravi (galinari se sad nesto povredio), a konkurencija na zapadu ima dosta problema sa povredama, pa su iznad ocekivanja

mada, doci ce to na svoje

 

nego, jel veceras nase vece? :lolol:

Link to comment

dajte onu Filip Covictm statistiku Kingsa sa i bez Foxa/Beglija ove sezone. Moze i za Bogdana.

 

Onako odokativno bih zakljucio da je Vlade pogresnim ljudima dao ugovor.

Link to comment

Evo bio sam dokon, nije bilo tesko

 

KingZi sa Beglijem 2:5, bez Beglija 10:12.

 

KingZi sa Foxom 3:9, bez Foxa 9:7.

 

KingZi i sa Beglijem i sa Foxom 0:4, lol.

 

KingZi sa Bogdanom 12:13, bez Bogdana 0:4.

 

:fantom: 

Link to comment
35 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Jel taj Vlade uradio bar nesto dobro za sve ove godine? Reklo bi se da nije..

ovisi o trenutku koji se posmatra...dobro je sto je trejdovao Kazinsa valjda...Fox mu je dobar pick, ispalio se za Doncica (ali verovatno nikada necemo saznati punu istinu), ovaj nas duo su mu ok potpisi...sve u svemu u jednom trenutku je bio najveca sprdnja u ligi, kasnije je popravio svoj status do negde blizu prosecnosti cini mi se

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...