Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Klipersima večeras ne igraju Kavai, Vilijams i Beverli, kod Finiksa upitan Buker. Na Finiks 7.5 kvota, ne deluje mi tako izrazit favorit LA

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Ja bih pre onda pojurio poene na Herela i PG, ukoliko je sigurno da Kavai ne igra? Ili se to kod njih ne zna do pred sam pocetak tekme?

 

Inace gledam nesto raspored prenosa na Areni, pa mi doslo da se zapitam da li oni prenose Nba ili su Mavericks tv ...

 

Link to comment
1 hour ago, arheolog1981 said:

Klipersima večeras ne igraju Kavai, Vilijams i Beverli, kod Finiksa upitan Buker. Na Finiks 7.5 kvota, ne deluje mi tako izrazit favorit LA

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

trebalo bi da ih dobiju bez problema.

Link to comment
3 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Ja bih pre onda pojurio poene na Herela i PG, ukoliko je sigurno da Kavai ne igra? Ili se to kod njih ne zna do pred sam pocetak tekme?

 

Inace gledam nesto raspored prenosa na Areni, pa mi doslo da se zapitam da li oni prenose Nba ili su Mavericks tv ...

 

Pazi samo ako budes igrao, nije herel sam po sebi nesto produktivan, obicno je lu taj koji ga hrani loptama + poeni posle skokova

Kad smo vec kod kladze, finiks na toj kvoti jeste dobra prilika, ja bas dobro prolazim u poslednje vreme na nba i to mahom jureci te fixeve iznenadjenja.

Npr na sac protiv dalasa je bilo valjda 6

Protiv hjustona jos i vise

 

Sa druge strane veceras sramotno mala kvota na kingse, ispod 1,6. Van navijackih tripova cini mi se da su sanse 50/50

Ne znam jedino dal vasington igra, bio je upitan

 

Da, kad vec pisemo o kladionici

Ima u meridijanu dobra igra, koliko koja ekipa daje poena, ali za razliku od mozarta koji ponudi jednu granicu, oni daju po 5,6

Kod njih moze da se kombinuje klasicno sa lajv kladjenjem, pa cesto sacekam da prodje par minuta ns nekim utakmicama, obicno tad bude lakse za uhvatiti

 

Sinoc je npr memfis u prvom dao preko 60poena, ali uz sut bukvalno 80%(zato inace gudura nije ulazio, to mu je prva koju je propustio od starta, tesko da je to jasan znak da se vraca u evropu kao sto neko ovde rece) i onda je bilo jasno da u drugom ne mogu to ponoviti

A kladionica ne moze u toj meri da uzme u obzir procenat suta, oni kvote zasnivaju uglavnom na rezultatu i vremenu (i kasnije naravno kolicini uplata)

 

Izvinjavam se na offfu, ali mozda nekom ko se kladi nesto znaci

 

Ako se nastavi ova serija uzimanja para na kosarci, napisacu duzi post na adekvatnom topiku

Link to comment

Ti si verovatno jedini koji dobro prolazi na NBA. Pet-sest sezona unazad nisam pogledao ovoliko utakmica, no gledanje ne pomaze uopste. Cim se ne moze naci siguran over, tu nema trika da prodjem dobro. Plus mene izuzeno nervira, kada krenu losi procenti suta iz meca u mec.

Link to comment

lose krenuli kingsi, nista cudno, kompletni su nakon 2 meseca

foksara ocekivano divlja, ispucava se, ali bice to ok, vidno je tecniji napad sa njim

ova petorka sto je zavrsila cetvrtinu fox, bogdan, barns, ariza i bagli mi se bas svidja

 

a mozete da pricate sta hocete, bagli je 'tica :fantom:

leti covek sa onim svojim federima, vertikal do neba :)

herel za bas bas bogate, dosta tehnicki potkovaniji

mozda nije doncic, ali ce lagano biti 25+15 igrac

Link to comment

iako gube 6 na poluvremenu, deluje mi da kingsi kontrolisu utakmicu i da od njih vise zavisi ishod

u napadu fale poeni hilda, bogdana i bjelice, rekovalescenti malo vise zeljni lopte :)

u odbrani previse pomaganja, pa ovi imaju gomilu otvorenih suteva, srecom mahom ozbiljno kamenjare, imali su nekoliko bas teskih promasaja

kao i obicno fali dedmon  neko unutra da im se ne setaju kroz reket i da pokupi koju loptu, preterano ofanzivnih skokova su im dopustili, cesto su imali i po tri napada po posedu, a jebeni zeler se seta do obruca kao da je sam na terenu

 

opet, da onih nekoliko trojki nije bukvalo iscurilo bili bi ne samo egal nego i u vodstvu

ako se uozbilje u napadu i bolje iselektiraju sut i u odbrani ne iskacu bukvalno na svakog mogu ovu bez problema okrenuti i privesti kraju

Link to comment

i evo izjednacise odmah na pocetku drugog, cim je lopta krenula da kruzi

mnogo lakse postizu poene

 

ali zato kontrola reketa nepostojeca, samo to ove kamenjare drzi u igri

petar popovic i tadija dragicevic su neprobojni zid za ovo :isuse:

bukvalno svaki put imaju drugu sansu ako promase prvi sut i to uglavnom sa otvorenim putem do obruca

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...