Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

8 minutes ago, bradilko said:

dobijao je po tamburi od timova sa malo boljim igracima,  gmovima i trenerima koji nisu igrali protiv njega sa pablovicima i iglauskasima u prvoj petorci. 

 

 

za to je malo i sam kriv, od odlaska iz majamija niko osim njega ne sme da se pita nista (verovano je zato i odlazio). 

Link to comment
3 hours ago, bradilko said:

dobijao je po tamburi od timova sa malo boljim igracima

 


Osim onomad kad ga je Švabo istamburao sa Chandlerom i grupom veterana; i onda kad ga je SAS dobio sa 3 matora hall of famera i mladim Kawhijem. Tada nije baš igrao sa Ilgauskasima...

  • +1 1
Link to comment

brt taj Russell je prevara. Mislim da sam ti to već rekao jednom kako je to funkcionisalo.

btw njega proglase za MVP u sezoni gde nije bio ni u top20 strelaca lige. On imao 15-16 ppg, Chamberlain imao 50+ ppg te godine i Russell bude MVP :lolol:

 

@radisa

Edited by omiljeni
Link to comment
Just now, omiljeni said:

brt taj Russell je prevara. Mislim da sam ti to već rekao jednom kako je to funkcionisalo.

btw njega proglase za MVP u sezoni gde nije bio ni u top20 sterlaca lige. On imao 15-16 ppg, Chamberlain imao 50+ ppg te godine i Russell bude MVP :lolol:

 

Wilt je za sve vreme kada su igrali u isto vreme uzeo jednu titulu... Jbg... Wilt igrao sa Pavlovićima i Iglasukasima? A Russell igrao sa Medžicima?

 

Inače, i izvesni™ KC Jones ima 8 titula, sa proseom oko 7 poena u krijeri... Meni je to jedna od najjačih statistika ikada... U stopu ga prati kolega iz ekipe Jim Loscutoff koji ima 7 titula, sa prosekom od 6 poena po utakmici... :lolol:

 

 

 

 

 

 

Link to comment
55 minutes ago, radisa said:

 

Wilt je za sve vreme kada su igrali u isto vreme uzeo jednu titulu... Jbg... Wilt igrao sa Pavlovićima i Iglasukasima? A Russell igrao sa Medžicima?

 

Inače, i izvesni™ KC Jones ima 8 titula, sa proseom oko 7 poena u krijeri... Meni je to jedna od najjačih statistika ikada... U stopu ga prati kolega iz ekipe Jim Loscutoff koji ima 7 titula, sa prosekom od 6 poena po utakmici... :lolol:

 

 

 

 

 

 

Izvesni kc jones je hof igrac, plus je osvojio dve titulom kao trener sa ovom drugom generacijom bostona. 

Link to comment
Just now, Кристофер Лумумбо said:

Izvesni kc jones je hof igrac, plus je osvojio dve titulom kao trener sa ovom drugom generacijom bostona. 

Znam ja sve to, zato stoji izvesni™...

 

I ima još dve kao pomoćni trener, jednu u lejkersima i još jednu, jebem ga, ne mogu da se setim gde...

 

ALi je uzeo 8 kao igrač sa tako mizernim statsima... I primljenu HOF... Mislim, ceo taj Boston se malo menjao 10 godina, manje više svi imaju 6-7 titula, bitno je bilo samo upasti tamo...

Link to comment

jedva cekam da ovo sranje sa lebronom i lakersima prestane. nisam pogledao ili poslusao ista oko nba vec 2+ nedelje, otkad su ispali clippersi. 

 

evo sada opet pocinje prica oko goata jer ova titula odjednom znaci da je james opet u prici :isuse:

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...