Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

31 minutes ago, Fins fleet said:

Lik je cuvao AD-a i Kawhija. I bio cuvan od njih.

 

I'm not sayin, I'm just sayin :fantom:

 

nadao sam se da će odneti svoje talente u Sunse ili tako neke gde će biti mnogo više protagonizma i berićeta za fantasy :dry:

Link to comment

Da 'l će 1n54jd3r izdržati da ne odgovori :D

 

Ja isto nisam preoduševljen Grantom kao startnom četvorkom na duže staze, ali ovom trenutku, sa ovim parama i sa njegovim skilsetom, teško da će naći nekog sličnog. 

Link to comment
1 hour ago, Fins fleet said:

Lik je cuvao AD-a i Kawhija. I bio cuvan od njih.

LeBrona je on cuvao, AD-a je cuvao Millsap... na momente je Grant preuzimao.

 

covek je posteno odradio svoj posao. pogotovo protiv Kawhija

Link to comment
8 hours ago, Mos said:

Da 'l će 1n54jd3r izdržati da ne odgovori :D

 

Ja isto nisam preoduševljen Grantom kao startnom četvorkom na duže staze, ali ovom trenutku, sa ovim parama i sa njegovim skilsetom, teško da će naći nekog sličnog. 

jbg, ima statistika pa ima eye test...najbolje kad se upare te dve stvari...Grant je valjda bio taj treci igrac pored Dzamala i Jokica koji je donosio prevagu u obe serije koje su dobili u 7...daleko je Grant od idealnog igraca ali je ono sto Denveru treba u pohodu na titulu (ne mogu boljeg dovesti a da se ne zakopaju tim potencijalnim trejdom na duze staze). I treba imayi u vidu da Denver dosta polaze i u to kako se neko uklapa i karakterno u svlacionici ali i staroscu u time window za napad na titulu. Tu sa Grentom ne rizikuju jer vec dobro znaju decka.

 

Cini mi se da ce im prvi target za potencijalni trejd biti Dzru Holidej.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...