Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Juče video Divca u Adore-u.

 

Malo mi falilo da kažem 'Vidi ga Luka Dončić!' ali sam se suzdržao zbog prisutnog gazde koji je ok tip, pa da mu ne kvarim kombinu.

  • Haha 1
Link to comment

odgledao do kraja, dobra je epizoda zbog Bobana i Jamala, ali mi ovaj podakast deluje nekako dosadnjikamo, Barns i captain Jack su jos uvek neprevazidjeni

  • +1 1
Link to comment

Naravno da su rejtinzi all time low kada se poredi neuporedivo. Kad se nba završavala sa početkom ili u jeku NFL sezone? I MLB plejof uz to. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, freakns said:

https://sports.yahoo.com/report-expect-denver-pay-sign-184140062.html

 

ovo je dobro iz dva razloga.

prvi je, zadrzavamo Granta. drugi je, povecavaju se sanse da ne potpisemo Plumleeja

Neko kačio ovde twitove sa grafikonima dal beše za kompletan bubble ili samo za playoff. x osa neki pokazatelj odbrane, y osa za napad pa gore desno budu Lebron, Davis, Jokara, Kawhi i tako ta ekipa, svi ostali se muvaju oko preseka osa, a jedino Grantara debelo u minusu na obe ose :D

Link to comment
18 minutes ago, omiljeni said:

Neko kačio ovde twitove sa grafikonima dal beše za kompletan bubble ili samo za playoff. x osa neki pokazatelj odbrane, y osa za napad pa gore desno budu Lebron, Davis, Jokara, Kawhi i tako ta ekipa, svi ostali se muvaju oko preseka osa, a jedino Grantara debelo u minusu na obe ose :D

Jbga pogresan grafik :D

Edited by maheem
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...