Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Kako su utegli odbranu Lejkersi u poslednjoj četvrtini, pakao bilo za gledati. Ne znam da li sam gledao strašnijeg igrača od Davisa u odbrani, čovek pokriva reket neverovatno ali je u stanju i da izađe na distancu, čuva bekove i rutinski ih isprati u prodoru uz uglavnom bananu. Lejkersi u 4/4  sve pogodili, odlepili se i kraj, Miami imao jedan napadački lag koji ih je koštao pobede, i to je to. Dobra tekma bila, gusta. 

Edited by Mil@n
Link to comment

AD je savršen igrač, ima sve ono što bi Janis trebao da bude. Njegov jedini problem su oduvek bile povrede, kada toga nema dominacija. Takodje, pitam se da li bi svega ovoga bilo da Rondo nije odigrao ovako dobar plejof. Takav igrač kad želi znači kao pola tima. 

Edited by Mos
  • +1 1
Link to comment
Just now, Mos said:

AD je savršen igrač, ima sve ono što bi Janis trebao da bude. Njegov jedini problem su oduvek bile povrede, kada toga nema dominacija. Takodje, pitam se da li bi svega ovoga bilo da Rondo nije odigrao ovako dobar plejof. Takav igrač kad želi znači kao pola tima. 

 

Rondo je protiv Denvera bio tas na vagi, takav uticaj sa klupe je trebao Denveru da imaju šta da traže. I juče je bio odličan u bitnim momentima, iskustvo čini svoje. Zato sam tada i napisao da je Denver limitiran, mislio sam na to da nema takvog igrača koji bi mogao sa klupe da napravi razliku kakvu je pravio npr Rondo, ne mislim na regularnu sezonu već na kraj play offa gde se ipak očekuje visok kvalitet i to u kontinuitetu. Još imaš Plamlija i Milsapa.

  • +1 1
Link to comment

Btw, kakve je dve sekira juče Crowder imao na LBJ-u. Odvali onakvu gromadu od čoveka ko da je malo dete. Ne mogu da zamislim jednog igrača Denvera u trenutnoj postavi koji bi tako mogao da zasekiri kada treba. Ok, Jokić, ali on bi to radio na nivou buntovnog deteta kad se iznervira i kad najmanje treba. 

  • +1 1
Link to comment

Strasno je ovo sa Dragicem: covek (sasvim neocekivano) dodje do finala NBA i ne moze da igra.

Ko zna koliko je sanjao o finalu, koliko ga je zeleo i - verovatno - nikada vise nece imati slicnu priliku.

 

Uzas.

Link to comment

Definitivno najzanimljivija utakmica serije sinoc, steta zbog ovih povreda Majamija.

 

3 hours ago, Mos said:

AD je savršen igrač, ima sve ono što bi Janis trebao da bude. Njegov jedini problem su oduvek bile povrede, kada toga nema dominacija. Takodje, pitam se da li bi svega ovoga bilo da Rondo nije odigrao ovako dobar plejof. Takav igrač kad želi znači kao pola tima. 

Hm, ovo zvuci kao da AD ima sve ono sto bi dvostruki MVP trebao da bude. Mnogo se potcenjuje Janisova dominacija i timski uspesi zbog nedostatka suta i finesa. Kad bi i to imao bio bi realno najbolji igrac svih vremena. Iako cesto povredjen, imao je AD i vise nego dovoljno vremena u NO da se pokaze kao lider tima. Mislim lako je sad igrati sa Lebronom i osvajati titule, Lav i Kajri su takodje  pre koju godinu bili sampioni, a pogledaj im timske uspehe pre i posle toga.

  • +1 5
Link to comment

Zvučalo je kao da ja sad nešto napadam Janisa, a nisam zaista. Naći će i on svog komplimentarnog igrača pa će osvajati titule. Samo je AD iz ovog plejofa onaj AD kog su nam reklamirali od kad je došao u ligu. Ranije povredi prst pa ga nema po dva meseca zbog povrede, sada pada, lomi, izvrće zglobove i nastavlja da igra na top nivou. Da li mu Lebron preti posle svake tekme da igra ili da mu se ne vraća, ili se u NO ekstremno čuvao jer je znao da će na kraju zapalićati iz kluba, kako god trenutno je ovo izdanje zbog koga će drugi klubovi morati da razmisle šta će. Janis još nije, na žalost.

Link to comment

Sve jasno, nego prodje osam godina od reklame i konacno docekasmo Dejvisa u ovakvom izdanju. Ocigledno ga Lebron motivise nekako, ne prodje skoro ni jedan dan a da mu Entoni javno ne izjavi ljubav.

Link to comment

Jedini koji je konstanta u tim pričama je jbg Lebron, lik je odveo tog AD, ajde da kažem da su on i AD odveli grupu rekreativaca do titule, kakva god da je ta sezona i titula, ali čisto sumnjam da bi nešto drugačije bilo i da je bilo regularno. Kavaj nije mogao da odvede Džordža i jednu mnogo solidniju ekipu, Hardenu su dovodili više All-NBA igrača, itd itd. Jednostavno, Lebron je konstanta u svim pričama o najboljim timovima posljednjih desetak i više godina, plus on je taj koji diže ekipu na viši nivo. Možda ima boljih skorera, odbrambenih igrača, asistenata, plejeva, centara, krila, ali boljeg košarkaša trenutno od Lebrona nema. Dejvis u kurac onaj sa zaliscima da ga ljubi što mu je pružio priliku da igra najbolju košarku u svom životu. 

  • +1 2
Link to comment

Da je bila regularna sezona - Denver sampion. Da vidimo tog Lebrona jedne kisne noci u Stouku na iljadu sedamsto metara nadmorske visine, pa jos i cis' vazduh :fantom: 

Link to comment
43 minutes ago, James Marshall said:

Jedini koji je konstanta u tim pričama je jbg Lebron, lik je odveo tog AD, ajde da kažem da su on i AD odveli grupu rekreativaca do titule, kakva god da je ta sezona i titula, ali čisto sumnjam da bi nešto drugačije bilo i da je bilo regularno. Kavaj nije mogao da odvede Džordža i jednu mnogo solidniju ekipu, Hardenu su dovodili više All-NBA igrača, itd itd.

 

kakva grupa rekreativaca? si ti gledo uopste neku utakmicu lejkersa ili onako pricis po narativu?

 

hardenu dovodili vise all-nba igraca?!

 

jbni ppp nikad ne znas dal se prica ozbiljno il neka ne bas suptilna parodija

Edited by fancy claps
Link to comment

Šta, Pol i Vestbruk nisu neki faktor? Pa što ih ne odvede Harden makar u finale?

 

A baš me zanima gdje bi na tabeli bili Kuzma, Karuzo, Hauard i Džaval bez ove dvojice (ajde časnu starinu Ronda izuzimam, dobro je odigrao ovaj plejof). Mislim, vidjeli smo tu ekipu prošle sezone u plejofu kad se sjebo Lebron a bez AD. Ili ipak nismo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...