Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

11 minutes ago, pbg12345 said:

on definitivno sveukupno jeste najbolji igrac proteklih 10ak godina

 

LeBron je najbolji igrač koji je ušao u ligu nakon Džordana 1984. Prevazišao je Šeka i Brajanta i Dankana itd.

Edited by pacey defender
  • +1 3
  • -1 2
Link to comment

Mislim da je Timoti malo zapostavljen u prici sa Lebronom kao sto je KAJ zapostavljen u prici sa Jordanom, prosto ova dvojica su mnogo harizmaticniji, mnogo se vise medijski isticu i ogroman su marketinski potencijal. To sve onda dovodi do toga da cela nacija svrsava kada zatrpaju nekome 40, i kad imas 5-10 takvih narativa u sezoni prosto ti predje u naviku.

Link to comment

Bolji je LeBron od Timija. Meni je Dankan omiljeni NBA igrač, uz Rodmana (ne računajući naše, naranvo), ali je LeBron ipak iznad njega po kvalitetu i uticaju na celokupnu igru.

Edited by napadaj
Link to comment

najbolji u toj eri je sekil :fantom:

zapravo najdominantniji na vrhuncu

najvise su mu se prilagodjavali, menjali pravila i opet mu nisu mogli nista

ok, vecina mu nije mogla nista :rolleyes:

Link to comment

 

1 hour ago, pbg12345 said:

najbolji u toj eri je sekil :fantom:

zapravo najdominantniji na vrhuncu

najvise su mu se prilagodjavali, menjali pravila i opet mu nisu mogli nista

ok, vecina mu nije mogla nista :rolleyes:

Da, samo mu je mnogo krace trajao taj vrhunac nego lebronu, koji je ipak ubedljivo najbolji/najuspesniji kosarkas ovog milenijuma. a ja ga cak ni ne gotivim, uvek navijam protiv njega

Link to comment
On 7.10.2020. at 20:40, napadaj said:

Ma LeBron je nesumnjivo top 2-5 igrač, teško da iko normalan to dovodi u pitanje. Problem su oni koji bi da ga uguraju na mesto GOAT-a, što je pored His Airnessa nemoguće.

airness je i lep kao izvajan. tu le bron ne moze da mu parira.

licno sam fan le bronov ali ne sad da pricam da je on goat i slicno. veliki je le bron, veliki je jordan

i goat ne postoji. vrvatno niko nije bio dominantniji od vilta. je li on goat?.

dzabar? 

 

Link to comment
On 7.10.2020. at 20:17, James Marshall said:

Zapravo ono što ga debelo koči u tim raspravama jesu ta finala gdje je duplo češće dobijao po tamburi nego što je pobjeđivao.

Pored toga dve titule je osvojio zasluženo ali uz puuuuuuno sreće ,trojka Alena i ludačke partije Irwinga.A kada je gubio bila je to čistka 

Link to comment

dobijao je po tamburi od timova sa malo boljim igracima,  gmovima i trenerima koji nisu igrali protiv njega sa pablovicima i iglauskasima u prvoj petorci. 

po nekima je mozda bolje za le brona da nije ni dolazio u neka finala. imao bi bolje procente

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...