Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

1 minute ago, 189- said:

uopste ne bi bilo iznenadjenje da okc izbaci houston ali samo zbog hardena (koji je za klasu bolji igrac od svih iz obe ekipe), i dalje mislim da su favoriti. okc osim paula nije nesto preterano iskusan za playoff a ni donovan osim ovih ekpsresnih ispadanja u prvim kolima.

 

sve zavisi od westbrooka. ako zaigra od druge utakmice (prvi ne igra) onda prolaze, sto vise propusta naravno manje su sanse. 

 

okc mora dobiti prvu.

 

 

Zaboravio si onu prvu sezonu Donovana kad su umalo izbacili GSW u finalu konferencije, ima čovek 30ak utakmica plejofa iza sebe i još koliko sa Floride, daleko da je on neiskusan kad su do or die situacije u pitanju. Ali da, u plejofu je nekad bar važilo pravilo da tim koji ima najboljeg igrača pobeđuje. Nema sumnje da je to Harden. Samo, ovakav eksperiment Hjustona mislim da niko ne može da predvidi kako će da se završi. Tj ja predviđam da će da se završi porazom u prvoj rundi plejofa :D 

Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

Nazovite me kako god hoćete, ali ovo je joke. Da sam mu saigrač bio bih užasno besan. Konli ima bar 2 dece da ja znam, nije mu ovo prvo dete. Ajzea Tomas je jebote igrao kad mu je sestra poginula. Nisu svi ljudi isti niti smatram da je to dobra odluka Ajzeina ali ne vidim da Konli može da pomogne ženi da se porodi. I ovako nemaju igrača za rotaciju. 

 

Relax, to je samo sport, daleko od najvaznije stvari na svetu.

Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

Nazovite me kako god hoćete, ali ovo je joke. Da sam mu saigrač bio bih užasno besan. Konli ima bar 2 dece da ja znam, nije mu ovo prvo dete. Ajzea Tomas je jebote igrao kad mu je sestra poginula. Nisu svi ljudi isti niti smatram da je to dobra odluka Ajzeina ali ne vidim da Konli može da pomogne ženi da se porodi. I ovako nemaju igrača za rotaciju. 

 

U poslednjoj utakmici s Denverom je dao 20 poena iz 19 pokušaja i šutirao trojke 20-ak %, pretpostavljam da saigrači neće ni primetiti da ga nema. :P

Link to comment
22 minutes ago, napadaj said:

 

 

Meh, sportisti nonstop propuštaju bitne stvari u životu, takoreći žrtvuju se da bi posle toj deci i porodici obezbedili lagodan život. Zato su i masno plaćeni. Ne mogu se staviti u isti koš sa običnim ljudima. Polufinale litvanskog prvenstva čoveku sa drugog kontinenta, poređenje je nikakvo.. Ljudi su igrali u nenormalnim okolnostima pod nesrećom teškom, rođenje je ipak nešto srećno, nešto čemu se raduješ.. Da je u pitanju prvo dete, da je neka komplikovana trudnoća (možda i jeste), da nije pandemija i bubble pa da je sigurno samo 1 utakmica imao bih više simpatija. Nisam siguran da bi vam komentari bili isti da igramo recimo plejof za ligu evrope i da Natko ode u Izrael. 

Edited by theanswer
Link to comment

Gobert nikada nije bio los match up za somborsku prevaru, njemu je u duelima sa Jutom najveci problem predstavljao Favors, samo da ispravim onog "eksperta" sa prethodnih stranica. Ipak mislim da ce ga  u ovoj seriji francuz natamburati, posto  Jokic igra kao mis u ovom  nastavku a i pre prekida  je igrao tako tj. formu je samo preneo u nastavak sezone.

Edited by Micko8
Link to comment
6 hours ago, theanswer said:

 

Meh, sportisti nonstop propuštaju bitne stvari u životu, takoreći žrtvuju se da bi posle toj deci i porodici obezbedili lagodan život. Zato su i masno plaćeni. Ne mogu se staviti u isti koš sa običnim ljudima. Polufinale litvanskog prvenstva čoveku sa drugog kontinenta, poređenje je nikakvo.. Ljudi su igrali u nenormalnim okolnostima pod nesrećom teškom, rođenje je ipak nešto srećno, nešto čemu se raduješ.. Da je u pitanju prvo dete, da je neka komplikovana trudnoća (možda i jeste), da nije pandemija i bubble pa da je sigurno samo 1 utakmica imao bih više simpatija. Nisam siguran da bi vam komentari bili isti da igramo recimo plejof za ligu evrope i da Natko ode u Izrael. 

 

Naravno da bi komentari bili isti.

Sta ako mu dete umre nakon 2 dana? Sta ako na porodjaju dodje do komplikacija i izgubii zenu koju voli? Da li bi ikada sebi oprostio to sto nije bio prisutan i, eventualno, bio u mogucnosti da im/joj svojim prisustvom pomogne?

 

Ja sam izgubio sina od leukemije. Proslo je vec 20 godina od tad ali, veruj mi, ne prodje ni dan a da ne pomislim kako ga, ni po koju cenu, nisam smeo ispustati iz svojih ruku za njegovog kratkog zivota. Zao mi je svake sekunde koju nisam proveo sa njim.

 

Pises gluposti o parama, obezbedjivanju porodice, kosarkaskoj utakmici, plej of seriji.

 

Kako

ne razumes

da je

sve

to

nevazno?

 

Meh.

Link to comment

West :

 

Lakers - Blazers  4:1

Clippers - Mavericks 4:1

Denver - Utah 4:2

Houston - OKC  3:4

 

East :

 

Bucks - Magic 4:0

Raptors - Nets 4:2

Boston - Phila 4:2

Indiana - Miami 3:4

Link to comment
6 hours ago, Djuro said:

 

Naravno da bi komentari bili isti.

Sta ako mu dete umre nakon 2 dana? Sta ako na porodjaju dodje do komplikacija i izgubii zenu koju voli? Da li bi ikada sebi oprostio to sto nije bio prisutan i, eventualno, bio u mogucnosti da im/joj svojim prisustvom pomogne?

 

Ja sam izgubio sina od leukemije. Proslo je vec 20 godina od tad ali, veruj mi, ne prodje ni dan a da ne pomislim kako ga, ni po koju cenu, nisam smeo ispustati iz svojih ruku za njegovog kratkog zivota. Zao mi je svake sekunde koju nisam proveo sa njim.

 

Pises gluposti o parama, obezbedjivanju porodice, kosarkaskoj utakmici, plej of seriji.

 

Kako

ne razumes

da je

sve

to

nevazno?

 

Meh.

 

Žao mi je zbog tvog gubitka ali pričati o tome u ovom kontekstu mi je malo bzv. Ne vidim povezanost. 

Edited by theanswer
Link to comment
31 minutes ago, theanswer said:

 

Žao mi je zbog tvog gubitka ali pričati o tome u ovom kontekstu mi je malo bzv. Ne vidim povezanost. 

 

Ne vidis?

Izvini, onda, molim te. Precenio sam te, ocigledno.

 

Pokusavam da ti nacrtam da, kad je nesto vaznije u pitanju,  boli Conley-a q i za posao i za kolege sa posla. A narocito ga zabole sta ce o njemu da misle posmatraci poput tebe.  

Link to comment
1 minute ago, Djuro said:

 

Ne vidis?

Izvini, onda, molim te. Precenio sam te, ocigledno.

 

Pokusavam da ti nacrtam da, kad je nesto vaznije u pitanju,  boli Conley-a q i za posao i za kolege sa posla. A narocito ga zabole sta ce o njemu da misle posmatraci poput tebe.  

 

Au jebote. Ajde da završimo ovo. Baš sam mislio da Konlija zanima šta ja lično pišem za njega :D Nek ostanemo na tome da si me precenio. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...