Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Nijedna od tih ekipa se ne bi žalila na dobrog šutera, naročito Fila. Pre će biti ono što je goofs napisao, Atlanta, Šarlot i valjda Niksi mogu da mu plate koliko bi on želeo.

Link to comment

Bogdan jeste igrao u timu gde se mahom nije znalo ni ko pije ni ko placa, ali s obzirom da sam ga odgledao skoro svaku utakmicu, ne znam da li bih ga pozeleo u ekipi za koju navijam.

Uzasno je nekonstantan i apsolutno se ne zna kakav ce te veceri izaci na parket. Izbor suteva u vecini slucajeva vrlo los - mada bi se to vrv dovelo u red sa krstenim plejem i nekim ko bi vodio ekipu kako treba . Jedino u cemu je bio konstantan je losa odbrana , tako da kad isporuci 20ak poena i ima dobro vece , on ih fino ponisti svojom odbranom. Moguce da ima i do ekipe, ustvari sigurno ima neki deo, ali opet..

I da se razumemo , volim Bogdana. Ali sto se tice ostanka u Kingsima .. bas sam ravnodusan.

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
  • +1 1
Link to comment

Dobro, meni je malo i krivo jer je za mučenu reprezentaciju toliko poginuo.

 

@J.R. CashFila ima Burksa, Korkmaza, onog trećeg i Tibulea. Lejkerse sam sad pogledao i to ima smisla - da li sam ga gledao samo u dobrom izdanju, ali iz nekog razloga sam Kaldvel-Poupa vrednovao kao dobrog igrača.

 

@iDemoNe razumem za Janisa?

Link to comment

Fila i Lakersi (kad Lebron nije u igri) vape za igracem koji je u stanju da inicira napad iz pika, a pritom je koristan i bez lopte.  Nijedan od nabrojanih nema taj kvalitet. Burks je skorer i to ne preterano dobar na NBA nivou. Korkmaz iskljucivo suter, defanzivni krater. Thybulle je top defanzivni potencijal, ali izrazito limitiran u napadu, iako polako napreduje. Prva dvojica su zakrpa i Sixersi bi ih trejdovali u sekundi za Bogdana.

  • +1 2
Link to comment

KCP je bio jako kritikovan ove i prošle sezone. Popravio se u međuvremenu, ali i dalje to nije neki jako visok nivo.

 

Solidan video sa njegovim brojkama:

 

 

 

Long story short, ima istog agenta kao LeBron i AD.

Edited by napadaj
Link to comment

gde god ode bice mu bolje. i manja minuttaza vise znaci u organizovanom timu nego u kanta timu kao sto je sac. isto vazi i za bjelicu. nasi igraci vecim delom mogu da se prilagode i podrede  timu. meni je ponekad zao bogdana i bjelicu sa kakvim sebicnim pajserima igraju. razumem da je sebican neki lik koji ima titule, trpa 30 komada kad hoce ali fox, begli i hild koji nikad nista nisu napravili i nece u zivotu zbog svojih sebicnih glava kad pocnu da siluju ono je strasno. bogdan nije u nba konkurenciji neki defanzivac ali bolje bi to izgledalo u organizovanom timu. kad god su se vratili fox i begli iz povreda sakramento bi pao sa igrom i ulazio u seriju poraza. to samo divac nije video i mozda stojakovic. 

bogdan- da li mozda jos neko kilce da nabaci? kod njega mi se svidja sto nije obican suter kao redik ili onaj sto sad igra u baksima. ume bogdan da odigra, spusti loptu i iz driblinga pogodi. 

 

Edited by bradilko
Link to comment

Što se KCP-a tiče, pisao sam o tome više puta. Rič Pol je voleo da zateže sa svojim klijentima do poslednjih dana pred sezonu, tako je JR Smit dobio ugovor u Klivlendu a sezona već krenula. Ali ima zaleđinu Lebrona i nema mnogo gm-ova u ligi koji su želeli njemu da se zamere. Tako je zatezao Pistonse sa ugovorm za KCP-a koji ne vredi tih para realno. Ali Detroita je boleo kurac i onda je bilo potrebno naći franšizu da udomi KCP da bi malo sačuvali ugled. Onda su se javili Lejkersi tj Medžik u tom momentu. Tad je godinu dana pre Lebronove FA bilo jasno gde će da ide Lebron. 

Link to comment

Nisam gledao Memfis bez JJJ, napad im je mučno gledati. 

 

Having said that, ne sviđa mi se ništa kriterijum za Blejzerse od početka ovog turnira. Svako njihovo zaletanje na koš je faul. 

Link to comment

Kad se setim ugovora koji je Dieng dobio u Minesoti i kako je konstantno Bjelica trpeo zbog njegovih minuta. To je ona priča o franšizama i užasnim odlukama koje donose konstantno a zapravo nije potrebno mnogo da izađeš sa dna. Čak i na zapadu. Dok ti na Istoku otprilike trebaju 2,3 krupne dobre odluke i tu si. Džaba kad neke franšize su ko da rade protiv sebe. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...