Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

@Djuro

 

Pa to mu i nije jasno - kako je moguće da mu je rođenje deteta važnije od babla. Izlaskom ugrožava ceo sistem :D

 

Batalimo tu priču...

 

@theanswer  svidela mi se tvoja kratka analiza prvog kola, ne pratim dovoljno da bih imao šta da dodam ali lepo mi da pročitam. Nemoj da se ulenjiš do kraja plejofa

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

 

 

Pa to mu i nije jasno - kako je moguće da mu je rođenje deteta važnije od babla. Izlaskom ugrožava ceo sistem :D

 

Batalimo tu priču...

 

 

Ne. Moram jbg. Naravno da mu je rođenje deteta bitnije. Pravim razliku između rođenja deteta i da ti tu moraš nešto da prisustvuješ u odnosu na recimo smrt člana porodice, nekoga da imaš na samrti pa ga nikad nećeš videti itd. U mom svetu rođenje deteta srećna okolnost koja može da prođe i bez tebe i ako sve bude ok a nema razloga da idemo u šbbkbb i da očekujemo ne znam koji procenat mogućnosti da nešto krene po zlu onda se vidimo za nedelju, dve.  Glupa tema u svakom slučaju, izvinjavam se. 

Link to comment

@theanswer imas pravo na sopstveni stav, sve ok...ali ti je malo bezveze sto pokusavas to predstaviti kao jedini ispravan...evo po meni to da prisustvujes rodjenju deteta ili izlasku majke sa bebom iz porodilista apsulutno nema nikakve veze sa time da li ce nesto krenuti po zlu ili ce biti sve ok...prosto to je jedan od onih trenutaka koji ti obeleze zivot, zbog kojih zivis...propustanje jedne utakmice ili citave serije je opustena odluka bez da se razbija glava i nema potrebe da se kritikuje toliko

Link to comment

West :

 

Lakers - Blazers  4:2

Clippers - Mavericks 4:2

Denver - Utah 4:3

Houston - OKC  4:3

 

East :

 

Bucks - Magic 4:1

Raptors - Nets 4:1

Boston - Phila 4:2

Indiana - Miami 3:4

Link to comment

Mislim da je krajnje vreme da Marej pokaže nešto više u ovoj seriji i da dobije malo veći recognition u medijima. Ako neće sada protiv polovne Jute, kad će. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...