Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Novci su vazni samo dok ih nemas, kad stignu, vaznije je mnogo toga drugog. Narocito male porodicne prijatnosti. 

Nije kao da sam NBA spieler ili babo, ali sta je ovde tacno za osudu? Jebes loptu. 

Sta on treba da kaze saigracu s kovid zajebavanjima? Mos misliti, izduvati 4-1 ili 4-2 od Sisoja. 

 

Link to comment
4 minutes ago, Plajvi said:

Novci su vazni samo dok ih nemas, kad stignu, vaznije je mnogo toga drugog. Narocito male porodicne prijatnosti. 

Nije kao da sam NBA spieler ili babo, ali sta je ovde tacno za osudu? Jebes loptu. 

Sta on treba da kaze saigracu s kovid zajebavanjima? Mos misliti, izduvati 4-1 ili 4-2 od Sisoja. 

 

 

Kao prvo i osnovno nije serija 4-1 ili 4-2 pitanje. Kad ubaciš tako neki argument u priču, postaje bespredmetno da raspravljamo bilo šta drugo. 

 

Drugo, nisam rekao da je nešto za osudu, nego da se meni ne sviđa, da smatram da je glupost. Moje mišljenje. 

  • +1 1
Link to comment

Preteruješ answere, joke ti što čovek hoće da vidi svoje novorođeno dete. Čuj glupost što ne želi da čeka zatvoren u diznilednu da ispadnu pre nego što vidi svoje dete prvi put. A i ona izjava kako ne može da pomogne ženi ti je totalno površna.

Edited by Heaviside
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Preteruješ answere, joke ti što čovek hoće da vidi svoje novorođeno dete. Čuj glupost što ne želi da čeka zatvoren u diznilednu da ispadnu pre nego što vidi svoje dete prvi put. A i ona izjava kako ne može da pomogne ženi ti je totalno površna.

 

Pa brate onda preterujem, šta sad, to je moje shvatanje. Na stranu to što svaki izlazak iz babla je potencijalni rizik i za njega, i za ekipu i za ceo sistem, pogotovo sad u plejofu. Ne vidim da je glupost u 7 dana razlike kad može da vidi prvi put dete ako im svi predviđate ispadanje u prvoj rundi.  Nije da ga ne može videti ni ovako. Pričaš ko da ga ne daj Bože neće nikad videti. A zamisli koliko puta viđa to dete i ženu dok je sezona i dok nije kući maltene nikad. Možda sam ja drugačije zamešan™ 

 

@Далибор 

 

Zavisi od toga da li se testira svaki dan dok je van bubblea, ovo je opravdan izostanak, tako se vodi pa karantin kad se vrati ne bi smeo da bude dugačak. Naravno ako je negativan. Mislim da ako ostane kratko van Orlanda, može da sa 2 uzastopna negativna, znači 2 dana da se vrati na teren. 

Edited by theanswer
Link to comment

Pa ništa sad, ti izneo svoje shvatanje, ja svoje. Još si počeo post sa "nazovite me kako hoćete" i sad te nervira što komentarišemo :D

 

Btw, nisam nužno mislio na ispadanje u prvom kolu već generalno na ispadanje iz plejofa. Ne kapiraš očigledno ni šta znači videti dete prvi put (izjednačavaš sa redovnim odsustvom od kuće tokom sezone) ni koji je emotivni rolerkoster porođaj. Ne tvrdim da bi bilo nenormalno da je odlučio da ostane već da je jedino normalno pustiti ga da sam odluči, kao što su to ljudi koji ga masno plaćaju i uradili. 

Link to comment

 

33 minutes ago, theanswer said:

 

Kao prvo i osnovno nije serija 4-1 ili 4-2 pitanje. Kad ubaciš tako neki argument u priču, postaje bespredmetno da raspravljamo bilo šta drugo. 

 

Drugo, nisam rekao da je nešto za osudu, nego da se meni ne sviđa, da smatram da je glupost. Moje mišljenje. 


:D Ti vise volis NBA od vecine igraca koji je igraju, tu je stos.

Da ode na karneval u sred sezone kao brazilski fudbaleri, ili da se zajebava negde pa se povredi kao Radmanovic na snoubordu pa i da pizde, ovako je sasvim prirodna odluka.

Odrasce to dete jednom, i verovatno nece biti srecno da cuje da su tati bitniji Nagetsi od njega. :D

Edited by Plajvi
Link to comment

West :

 

Lakers - Blazers  4:2

Clippers - Mavericks 4:2

Denver - Utah 4:3

Houston - OKC  4:3

 

East :

 

Bucks - Magic 4:0

Raptors - Nets 4:2

Boston - Phila 4:1

Indiana - Miami 3:4

Link to comment
7 minutes ago, Plajvi said:

 


:D Ti vise volis NBA od vecine igraca koji je igraju, tu je stos.

Da ode na karneval u sred sezone kao brazilski fudbaleri, ili da se zajebava negde pa se povredi kao Radmanovic na snoubordu pa i da pizde, ovako je sasvim prirodna odluka.

Odrasce to dete jednom, i verovatno nece biti srecno da cuje da su tati bitniji Nagetsi od njega. :D

 

Biće dete sasvim srećno što mu je tata igrajući protiv Nagetsa i sličnih obezbedio da ne mora da podigne ništa teže od kašike u životu. Ne pričamo o redovnom odsustvu, nego o ključnim utakmicama sezone, o izlasku u svet u pandemija kim uslovima itd. Mislim, svakom svoje. Meni prisustvovanje samom porođaju nije toliki big deal. 

Link to comment

West :

 

Lakers - Blazers  4:2

Clippers - Mavericks 4:1

Denver - Utah 4:1

Houston - OKC  4:2

 

East :

 

Bucks - Magic 4:0

Raptors - Nets 4:1

Boston - Phila 4:0

Indiana - Miami 4:3

Link to comment
Quote

Kao svjetski prvak iz 1994., nije htio odbiti novu čast na račun sitničavosti te ususret najvećoj radosti – sa ženom je dogovorio da može na Igre, ako stigne kući na vrijeme za prisustvovanje rođenju djeteta.

Dogovorio je sve s reprezentacijom, našla se programska rupa i utvrđeno je kako će porod biti induciran u jedno subotnje jutro, tijekom značajnije pauze u rasporedu. No, beba je na svijet htjela doći dva dana ranije pa se tako Mourning, najednom izblesiran, nalijetao punih 20 sati kako bi iz Sydneyja došao do Los Angelesa te potom u Miami.

Stigao je 25 minuta prije showtimea! Kćer je nazvao Myka Sydney, po gradu domaćinu Olimpijskih, na koje se vratio taman za knockout fazu.

 

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Ne znam jebem li ga, tako što će naterati Vestbruka da ih pobedi? Ne znam kako mogu daleko bez legitimnog igrača koji napada obruč iz rolla. Znači manje pnr, više izolacije, switch je ok, ali iz switcha napadaš izolacijom, samim tim igrače stoje, nema te kretnje željene u napadu. Disciplinovane odbrane mogu da izađu na kraj sa tim. U odbrani im duva promaja, nema korekcije iza prve linije, nedostatak Kapele nije u tome da može da brani peticu na postu nego što je reket bušan na prodorima i nema ga u roll igri u napadu. 

uopste ne bi bilo iznenadjenje da okc izbaci houston ali samo zbog hardena (koji je za klasu bolji igrac od svih iz obe ekipe), i dalje mislim da su favoriti. okc osim paula nije nesto preterano iskusan za playoff a ni donovan osim ovih ekpsresnih ispadanja u prvim kolima.

 

sve zavisi od westbrooka. ako zaigra od druge utakmice (prvi ne igra) onda prolaze, sto vise propusta naravno manje su sanse. 

 

okc mora dobiti prvu.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...