Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

steta sto melo nije ubacio onu trojku lol. i steta za finiks. misim da su bolji od portlanda. al eto dejm je uso u plejof, i to je lepa prica, ko voli.

Link to comment

Netsi da su pametni eskiviraće Kida i Lua i ostaviti Vona za trenera. 

 

Lilard odvuče Portland u plejof. Kolins izgleda nema nameru da se pojavi. 

 

Redži lupa gluposti ovo nije bio dobar šut Leverta. Svaki put je imao šta je hteo kad je napao koš i sad se zadovolji stepbekom

Link to comment

NIje Dame usao u plejof (ako Portland uopste upadne), nego je na ledjima uvukao ekipu koja nije imala sta da trazi ovde. CJ se konacno pojavio, svaka mu cast za ovu utakmicu. Jos je i Nurk ugurao nekoliko pogacica.

 

Vaughn je razbio Stottsa danas, ali i Atkinson je radio vrhunski posao sa slicnim timom Netsa, pa je najuren. Nije isto voditi gladne igrace, spremne da slusaju i Kajrija.

 

Poslednji sut i ajde, ali ga je prekasno pukao. Morao je ranije da krene, svaki skok je bio njihov u poslednjih pet minuta.

 

I da, Lakersi bi ometlali bilo koga ko bi izasao iz ove klanice. Mozda daju jednu utakmicu ako se desi da im se sut raspadne.

 

Edited by J.R. Cash
Link to comment
6 minutes ago, J.R. Cash said:

I da, Lakersi bi ometlali bilo koga ko bi izasao iz ove klanice. Mozda daju jednu utakmicu ako se desi da im se sut raspadne.

 

brate, ovo nije fer. kao onemogucili ste postenim ekipama s takmicarskim ambicijama, medju njima i najboljoj ekipi babla, da udju u plejof, i sad ste u fazonu pa lejkersi bi svakog ometlali. nemoj molim te, stvarno nema smisla. mislim navijaj za koga hoces, ali daj malo odgovornosti.

  • +1 1
Link to comment

ja samo kazem: nase navijacke strasti ne postoje u bablu nego u realnom svetu. a u realnom svetu akcije imaju posledice, pa to sto ti subjektivno navijas da se dejm dokaze skipu bejlisu je jako lepo ali to u ovim okolnostima objektivno znaci da radis za lejkerse.

 

a meni se mikal jako dopada, sta cu, banujte me ako je greh.

Link to comment
46 minutes ago, theanswer said:

Netsi da su pametni eskiviraće Kida i Lua i ostaviti Vona za trenera.

 

Meni na pamet pada samo jedan trener koji moze da dovede u red ekipu za koju igraju Durant i Kyrie, medjutim njegovo dovodjenje je nemoguca misija :sad:

 

y01pCDX.jpg

Link to comment
2 hours ago, fancy claps said:

ja samo kazem: nase navijacke strasti ne postoje u bablu nego u realnom svetu. a u realnom svetu akcije imaju posledice, pa to sto ti subjektivno navijas da se dejm dokaze skipu bejlisu je jako lepo ali to u ovim okolnostima objektivno znaci da radis za lejkerse.

 

a meni se mikal jako dopada, sta cu, banujte me ako je greh.

 

mikal bridges je sjajan defanzivac i timski igrac, pravo velis.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...