Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

svaka cast bogdanu, pogodilo ga ono brukanje protiv doncica, pokazao je karakter i jos ga drzi. meni licno bogi malo drven igrac i u glavi i u telu, al ima vise talenta od ovoga sto je igro u sakramentu i bilo je vreme da proradi taj nas inat

Link to comment

Jezivo je kako igra Sakramento nonsalantno u napadu. Kao da su u fazonu ti sutni dve, pa cu ja tri, pa onda on jednu...

 

Bogdan da ide tamo gde je CP3. On bi ga hranio loptama...

Edited by Ryo
Link to comment
1 hour ago, fancy claps said:

ja mislim da bi cp3 dobro dosao i nagetsima i bogdanu, generalno svim nasim igracima. a igro je s pejom, znaci razume nas mentalitet.

Naprotiv. CP3 ima frustraciju prema Srbima jer ga je 1 zamenio u Klipersima. Zato su ga trejdovali, mada se o tome otvoreno ne prica.

Link to comment

Večeras kuću na Denver protiv Jute, obe ekipe bi radije da Juta bude na 6. mestu. Verujem da će i Portland malo usporiti protiv Klipersa, pocrkaće od tempa koji su nabili do sada. 

Link to comment

Jedan od razloga je sigurno to što Konli uskoro napušta bubble, pošto će da dobije dete. Gober bez Fejvorsa nije mogao mnogo toga protiv Jokića, tako da mene Juta uopšte ne brine. Ne mislim ni da bi Oklahoma zaustavila Denver, ali Juta će biti lakši protivnik.

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment

Ne vidim da su Dallas i Oklahoma bolji od Jute, a ovi su svakako ili bolji bez Konlija ove godine. Ja da sam na mestu Denvera, gadjao bih 4. mesto svakako. Clippersi ce da ih osure ruzno u eventualnom polufinalu. 

Link to comment

Ne mislim ni ja da je Dalas bolji od Denvera, ali bih radije gledao seriju bez hajpa oko Hardena 2.0, a Konli više nije crna rupa kao u prvom delu sezone.

 

Edited by napadaj
Link to comment

Juta bez Baboa nema sta da trazi u plejofu, ispasce u prvom kolu bez obzira na koga naleti. Mada iskreno mislim da to vazi za sve 4 donje ekipe zapada, mogu da naprave nesto malo problema i stete, ali nece proci prvu rundu.

Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

Juta bez Baboa nema sta da trazi u plejofu, ispasce u prvom kolu bez obzira na koga naleti. Mada iskreno mislim da to vazi za sve 4 donje ekipe zapada, mogu da naprave nesto malo problema i stete, ali nece proci prvu rundu.

Portland čak i najveće šanse ima protiv LAL :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...