Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Nije to ništa koliko se pažnje tome posvećuje u bejzbolu, dal je hit ili je error npr, vrši se pritisak na te scorekeepere, neretko se menja posle ili tokom utakmice još.. Proseci su čudo

Link to comment

Poenta je u tome da li tvoj pas pravi prednost za napadača da poentira, a da njemu ne treba da demonstrira neki veliki skil u tom poduhvatu. (EDIT: vidim da je ovo nejasno - mislim na skil da sam sebi napravi prednost)

 

Npr, legit je da se upiše asistencija ako baciš loptu savog koša saigraču za kontru, pa koliko god da mu treba spuštanja lopte u dribling za obično polaganje. Našao si ga otkrivenog, njegovo je samo da se došeta do koša .

 

I suprotno, ako on u svom putu do koša mora da radi dva krosovera kao Ajverson i pivotira kao Bodiroga, realno nisi mu ti mnogo pomogao da zaslužiš da ti se piše asist.

Edited by pacey defender
Link to comment

Mislim da svaki tim ima scorekeepere za utakmice u kojima je domaćin, tako da je ovo Hjustonov čovek upisivao kao asistencije. Jesu i druge često labave, ali ovo je baš smešno.

Edited by napadaj
Link to comment

Sve je to marketing, rekordi, tripl dablovi, sranja. Samo da se priča... Što su uništili ceo jedan sport, nebitno. 

 

Edit: a ako houston-ov čovek upisuje stats za svoj tim, to je tek najveća sprdnja od svih.

Edited by Mil@n
Link to comment

Sigurno se nije mislilo samo na asistencije, faktora je mnogo više. 

Verovatno sam malo preterao, svakako je nisu uništili, ali je realno regularna sezona čista zajebancija sa igračima koji rade šta hoće, sudijama koje prave greške na nivou neverovanja, zalaganje i odbrana često na rekreativnom nivou, pojedi igrači ispaljuju po tipa 20, 25 trojki po utakmici, pojedincima se sopstveni igrači skalnjaju sa skoka da im slučajno ne sjebu tripl dabl, i tako to. 

Link to comment

Ovo nije nova stvar, ovako se u nba vode asistencije odavno. Uopste me ne bi zacudilo da je isto ovako bilo osamdesetih. Osim toga, kad se utakmica zavrsi statistika cesto

nije konacna vec gledaju snimke pa

menjaju. Meni se vise svidja kako to

fiba radi.

 

btw, pogledajte blokade, bar petina blokada su ukradene lopte. 

Link to comment
3 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

uglavnom sve legit nba asistencije, ovako racunaju i ostalima. problem je sto nba ima apsolutno najgore kriterijume za assitencije. 

 

+1, ne znam šta ste navrli, ovako je četvrt + veka od kako pratim NBA. Kriterijum je takav kakav je, jbg - da je po FIBAinom, debeli bi sa svim cut-ovanjima ostatka tima bio prvi asistent lige odavno, ubedljivo.

Link to comment
2 minutes ago, zorglub said:

 

+1, ne znam šta ste navrli, ovako je četvrt + veka od kako pratim NBA. Kriterijum je takav kakav je, jbg - da je po FIBAinom, debeli bi sa svim cut-ovanjima ostatka tima bio prvi asistent lige odavno, ubedljivo.

ni blizu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...