Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to šta će biti za tri nedelje o tom potom

a bergamo je trebao da bude lekcija o pohlepi, al izgleda je nismo savladali

 

 

 

pa ja sam eksplicitna žrtva fudbalskog lockdowna, pa ne kukam ko damjanov zelenko

jebao ih fudbal sve skupa

Pa naravno, ako ne bude uslova, ne treba da se igra, ali je besmisleno poništavati celu godinu i sav uloženi trud dokle god postoje teoretski uslovi da se nastavi u dogledno vreme (a apsolutno postoje).

 

Igraće se pred praznim tribinama i to je to, nema to nikakve veze sa Bergamom, tj ne znam šta si tačno hteo da poentiraš.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

U maju/junu ne moze da se igra nacionalno prvenstvo, a u julu/avgustu moze Evropa?

Seems legit

 

Ja to o balunu govorim, no na tom delu foruma nema kvalitetnih rasprava za dobiti ban

 

 

 

Link to comment
22 hours ago, goofs said:

spektakl. ovo je treci put da Zvezda ide nezasluzeno u EL, ok nije njihovom krivicom, ali jbt, moglo bi nas nekada da usere.

 

1. Cibonino odustajanje, 2. pandemija i koja je 3. situacija podseti me? 

Link to comment

cuj umesto igokee. igokea nije ispunjavala ni minimum propisanih uslova da igra el, i sada je kao njih neko izbacio da bi uveo zvezdu.

Link to comment

aba je te godine slala dva kluba u evroligu. od polufinalista (zvezda, partizan, radnicki, igokea) samo su blizanci ispunjavali uslove da se u istoj takmice. ni radnicki ne bi igrao da je usao u finale, tako da nisu oni izbaceni da bi neko ugurao zvezdu, vec ih je izbacilo njihovo neispunjavanje uslova.

Link to comment

Samo, ako se dobro sećam propozicije ABA-e su jasno naznačile ko ide u EL, a posle se poteglo pitanje uslova.

Ali da ne trolujem više temu.

Vama srećna nova sezona u EL, mi ćemo se već nekako snaći

Link to comment

Po tadašnjem pravilniku lige u El je išao pobjednik i prvoplasirani iz regularnog dijela lige, a to su bili KKP i Igokea.

Ti tzv.uslovi izmišljeni su pred sam kraj ligaškog dijela takmičenja. Niko ih nije ni pomenuo do tada.

I da, koji je to minimum propisanih uslova, gdje to može da se pročita u aktima El?

 

Edited by BWA
Link to comment

Igokea ima aerodrom na 10 km od Laktaša. Hala se mogla riješiti tako što bi se igralo u Banjaluci od koje je taj isti aerodrom 20 km.

A i nije se ništa znalo pred početak te sezone Aba, već se saznalo tek na kraju ligaškog dijela takmičenja.

Link to comment

4. prenošenje prava igranja koje je ostvario KK CZ Telekom, nekadašnji FMP, a današnji ILR, na odmrznutu CZ, za koje nemamo pojma kako se desilo.

Link to comment
54 minutes ago, BWA said:

Hah da..., to kao da Đoković osvaja turnire a oni se pišu Tipsareviću.

 

:lolol:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...