Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Seljačka organizacija. Prosto je neverovatno da se ne završe sezone tamo gde je 70%+ utakmica odigrano. Živo me zanima koliko novca će imati klubovi, pretpostavljam da su se mnogi saglasili sa završetkom sezone, kako bi izbegli troškove narednih meseci.

Link to comment
13 minutes ago, Facundo Orellana said:

Seljačka organizacija. Prosto je neverovatno da se ne završe sezone tamo gde je 70%+ utakmica odigrano. Živo me zanima koliko novca će imati klubovi, pretpostavljam da su se mnogi saglasili sa završetkom sezone, kako bi izbegli troškove narednih meseci.

 

Nije problem u tome da takmičenje treba da se završi. Evropa nije Amerika, ECA nije NBA i nema ni L od logistike koju oni tamo imaju, to su samo Đordijevi vlažni snovi. Nisam protiv ovoga da se sezona ne završi i bilo je izvesno da će tako biti. Problem je što su obesmislili čitavu Evrokup sezonu, neka normalna orginzacija bi pokušala da nađe neki način da nagradi te ekipe, nevezano što je KKP među njima. Dakle, ne znam, proširenje lige za 2 mesta, kvalifikacioni turnir pred početak sledeće sezone, u najmanju ruku neku finansijsku kompenzaciju. Ovako imamo apsurd da se recimo španska liga nastavlja a da Valensija ostaje učesnik. Aba liga se isto mogla nastaviti. Zenit je dobio wild kartu za sad već drugu sezonu zaredom. Ni S od sporta. 

Link to comment

Kvalifikacioni turnir je mogao da bude najlakse i najpostenije resenje prema svima.

 

Inace, nevezano za ovo danas, cela ova situacija oko Korone moze imati ozbiljnije udare na evropsku kosarku. Svi klubovi se finansiraju iz nekih "fondova", kad ti izvori novca presuse ili budu potrebni negde drugde bice drz-nedaj. NBA (a i G-League sa njom) ce mnogo lakse da se oporave od svega i moguce je vrlo da ubrzo imamo nestasicu crnaca u Evropi jer ce im profitabilnije biti da igraju kod kuce.

Link to comment

E pa dosta je i bilo govnarove privatne lige. Jednom za svagda preci u FIBA. Ovo je samo pitanje koliko ce jos da traje.... privatna liga pacovskog djubreta i prljave love koja se ulaze u timove koji istu igraju... ciao zdravo 

Link to comment

ogavnost kao takva, ali nije da se nešto drugo i moglo očekivati od pitjke katalonske...

 

jbt, znao sam da mi sporCka sezona ide predobro da se nešto žestoko ne zasere - KKP po prvi put u ne znam koliko godina počinje da liči na sebe i bije pa zakiva, LFC dominira kao nikad poslije 30 god patnje (a pitanje je je li i ikad prije imao baš ovakvu dominaciju - ne big znava), Novak Deretić Đoković uzimlje prvi slem sezone i igra ko zmaj... i onda ovaj raspad na svim poljima. bem ti koronu i sve.

Link to comment

Ostali smo bez prilike da uzmemo taj evrokup trofej i to je jedino šteta ovde. Ali to se znalo već prvog dana kad se ispalo iz trenažnog procesa i to se više nije moglo nadoknaditi. Bilo kakvi turniri gdje bismo izgubili prednost domaćeg terena bili bi neregularni.

Za Đordija i poklone za zelenim stolom me zabole. Bukvalno bih se osjećao isto i da su nas ubacili umjesto Zvezde.

Link to comment
42 minutes ago, theanswer said:

 

Nije problem u tome da takmičenje treba da se završi. Evropa nije Amerika, ECA nije NBA i nema ni L od logistike koju oni tamo imaju, to su samo Đordijevi vlažni snovi. Nisam protiv ovoga da se sezona ne završi i bilo je izvesno da će tako biti. Problem je što su obesmislili čitavu Evrokup sezonu, neka normalna orginzacija bi pokušala da nađe neki način da nagradi te ekipe, nevezano što je KKP među njima. Dakle, ne znam, proširenje lige za 2 mesta, kvalifikacioni turnir pred početak sledeće sezone, u najmanju ruku neku finansijsku kompenzaciju. Ovako imamo apsurd da se recimo španska liga nastavlja a da Valensija ostaje učesnik. Aba liga se isto mogla nastaviti. Zenit je dobio wild kartu za sad već drugu sezonu zaredom. Ni S od sporta. 

+1 

Ove spanceve bravure bi lako mogle devastirati evrokup takmicenje.

Link to comment
25 minutes ago, keitel said:

Ostali smo bez prilike da uzmemo taj evrokup trofej i to je jedino šteta ovde.

 

brate, malo li je? ozbiljna pijanstva sam planirao za period finala. ko ce to da mi vrati i kad ce opet da se poklope kockice ovako? jbno smo tukli prvog favorita takmicenja dva puta.

Link to comment
17 minutes ago, goofs said:

 

brate, malo li je? ozbiljna pijanstva sam planirao za period finala. ko ce to da mi vrati i kad ce opet da se poklope kockice ovako? jbno smo tukli prvog favorita takmicenja dva puta.

 

Nije malo ali šta je tu je. Mogu samo da zamislim kako se zovu osjećaju ovi iz Efesa.

Link to comment

Nego biće zabavno u srijedu.

U medijima se najavljuje da će Aba biti poništena bez proglašenja pobjednika.

To je navodno većinski stav klubova.

Link to comment

Nece biti zabavno, realno kada je EL presekla, jedino se brine oko ispadanja i ulazenja u ligu, ostalo je manje vise nebitno.

Link to comment

Ma kakav, svi će da glasaju za otkaz osim Mornara i nas. I to je to. Putuj igumane. 

 

 

Voleo bi da igramo fibino takmičenje, neka ga poduva djordi. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...