Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

Iskreno, neka KKP odigra Eurokup i ABA kao ove sezone, ja prezadovoljan.

Publika koja košarku prati samo kad im klub igra EL, nosi druge boje.

Sent from fav toy

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Pod uslovom da ostane Trinki i da limar obezbedi dovoljno para za ekipu, što je upitno posle ovakvog rasplete za EL.

Link to comment
33 minutes ago, Filozof manijak said:

Pod uslovom da ostane Trinki i da limar obezbedi dovoljno para za ekipu, što je upitno posle ovakvog rasplete za EL.

U ovo ne sumnjaj.

 

Imamo mi pare.I našli smo još para.

Link to comment

Para ima, ali ova sezona je jedna od onih kada se kockice poklope. Sve je bilo tu; odličan trener, pogođeni stranci, korektni domaći igrači i što je najvažnije timska hemija.

Sve to skupa nagovještavalo je velike stvari u finišu sezone.

Hoću reći da pare same po sebi ne garantuju i rezultate. Imali smo primjer Cedevite prethodnih sezona.

Naravno da mi nismo Cedevita ili Budućnost, ali ipak ostaje žal za ovom sezonom jer se bukvalno sve poklopilo.

Link to comment
4 minutes ago, BWA said:

Para ima, ali ova sezona je jedna od onih kada se kockice poklope. Sve je bilo tu; odličan trener, pogođeni stranci, korektni domaći igrači i što je najvažnije timska hemija.

Sve to skupa nagovještavalo je velike stvari u finišu sezone.

Hoću reći da pare same po sebi ne garantuju i rezultate. Imali smo primjer Cedevite prethodnih sezona.

Naravno da mi nismo Cedevita ili Budućnost, ali ipak ostaje žal za ovom sezonom jer se bukvalno sve poklopilo.

 

to. ostaje zal jer smo mogli da uzmemo jos jedan evro trofej. steta/

 

a za evroligu, ovakvu kakva je, me boli kurac. gledace se partizan bez obzira da li igrao protiv reala ili crnokose. 

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

U ovo ne sumnjaj.

 

Imamo mi pare.I našli smo još para.

 

Ne znam na osnovu čega gajiš ovaj optimizam, jer sva je prilika da će nam ekonomija biti u kurcu  ujesen. Koliko će u takvoj situaciji moći da se izdvaja za sport, košarku i neki tamo EC - ne znam.

Jedino ako imaš insajderske informacije...

Link to comment

Ma nema tu vise zezanja:

 

- tuziti ECA za troskove ove sezone i propustenu dobit Evropskom sudu

- odmah traziti da cela ABA predje u FIBA ili izaci iz iste

 - insistirati da kkcz i kkp imaju jednako finansiranje i na otkrivanju izvora finansiranja i potpunoj transparentnosti (jer nema razloga da neko ko igra privatnu eca ima veci budzet od tima koji igra fiba, a svi znamo kako se finansiraju el sezone u srbiji)

- lobirati svuda i iz sve snage protiv nezdrave, pokvarene, neisplative i propale ECA koja unistava evropsku kosarku

- traziti od svih legendi srpske kosarke, partizana pa i regiona da se pridruze lobiranju

 

To bi uradio neko ko radi u interesu Partizana, Srpske i ex yu kosarke....  

Link to comment
16 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Ne znam na osnovu čega gajiš ovaj optimizam, jer sva je prilika da će nam ekonomija biti u kurcu  ujesen. Koliko će u takvoj situaciji moći da se izdvaja za sport, košarku i neki tamo EC - ne znam.

Jedino ako imaš insajderske informacije...

Ovo poslednje,mada mrzim taj izraz.

 

A i mala šala na našeg predsednika zemlje uz put :Jova:

Edited by Milošica
Link to comment
40 minutes ago, mozzer said:

Ma nema tu vise zezanja:

 

- tuziti ECA za troskove ove sezone i propustenu dobit Evropskom sudu

 

 - insistirati da kkcz i kkp imaju jednako finansiranje i na otkrivanju izvora finansiranja i potpunoj transparentnosti (jer nema razloga da neko ko igra privatnu eca ima veci

 

ovo ti je povezano, zato se neće desiti. tužba za nadoknadu troškova podrazumeva transparentno finansiranje, a kkp se finasira ogromnim količinama netransparnetnog novca. otkrivanje izvora im nije u interesu

Link to comment

Jednako finansiranje? :blink: ŠKK? Misliš od strane države?

 

Ako pričamo o državi, aj prvo da nas država prestane potkradati na računima za struju, infostan, da nas prestane praviti budalama donoseći leks specijalise, da ne finansira budalaštine tipa fontane i trgovi, da sprovodi svoje zakone i poruši ona rugla na Pančićevom vrhu, da se utvrdi ko je rušio u Savamali, da se ne daju besmislene subvencije svjetskom bašibozuku, a tek onda uvesti jednako finansiranje oba ova kancera tako što će im se iz državnog budžeta davati 0 naših para. 

Link to comment
8 minutes ago, James Marshall said:

Jednako finansiranje? :blink: ŠKK? Misliš od strane države?

Al bitno je da si se za to uhvatio.

Link to comment

i sto samo ta dva parazita

zasto ne i ostale klubove

 

neverovatbno je u kojoj meri su navijaci blizanaca navikli na povlascen polozaj

Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Al bitno je da si se za to uhvatio.

Pa to mi je ubjedljivo najgluplja teza, ako je od države, ja sam za to da se nijedan profesionalni klub ne finansira nikako, a ako pričamo o privatnom finansiranju, tek to je neopisivo glupa teza. Šta me briga gdje će ko da ulaže svoje pare. 

Opet pitam, na koje finansiranje se misli?

 

Ovo ostalo kao i ima smisla, ovo "lobiranje protiv neisplative lige" je isto bedasto, ono, ako je neisplativo, privatno, propašće samo od sebe, ne treba lobirati protiv toga. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...