Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

3 minutes ago, pbg12345 said:

i sto samo ta dva parazita

zasto ne i ostale klubove

 

neverovatbno je u kojoj meri su navijaci blizanaca navikli na povlascen polozaj

 

Ako se sve svodi na to "Zvezda prima više od Partizana" (ili obrnuto), onda tek treba da propadnemo. Problem je što se s našim parama mlati kako se kome digne patka, što se time kupuje mir na tribinama, da se ne bi zviždalo Vođi, a ne ko više ili manje dobija. 

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • BlackGeorge

    254

Just now, James Marshall said:

 

Ako se sve svodi na to "Zvezda prima više od Partizana" (ili obrnuto), onda tek treba da propadnemo. Problem je što se s našim parama mlati kako se kome digne patka, što se time kupuje mir na tribinama, da se ne bi zviždalo Vođi, a ne ko više ili manje dobija. 

pa naravno

 

samo sto znacajna manjina tako postavlja stvari

 

bukvalno leba i igara

Link to comment
3 hours ago, April said:

Iskreno, neka KKP odigra Eurokup i ABA kao ove sezone, ja prezadovoljan.

Publika koja košarku prati samo kad im klub igra EL, nosi druge boje.

Sent from fav toy
 

+milion

3 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Samo da ostane Trinki..

+ koprivica 

Link to comment
53 minutes ago, pbg12345 said:

pa naravno

 

samo sto znacajna manjina tako postavlja stvari

 

bukvalno leba i igara

Pa naravno...

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

i sto samo ta dva parazita

zasto ne i ostale klubove

 

neverovatbno je u kojoj meri su navijaci blizanaca navikli na povlascen polozaj

+1

 

1 hour ago, levi said:

 

ovo ti je povezano, zato se neće desiti. tužba za nadoknadu troškova podrazumeva transparentno finansiranje, a kkp se finasira ogromnim količinama netransparnetnog novca. otkrivanje izvora im nije u interesu

+1 (isto je sa Zvezdom) Mislio sam da dodju neki normalni ljudi u Upravu ne ovi...

Link to comment

jbg. jedino mi je žao što ove sezone nismo omlatili taj evrokup, lepo bi bilo imati ga u vitrini. ovi domaći trofeji su preskupi kad se trkaš sa igračkom psihopate iz jajinaca

Link to comment

I kad si okružen likovima kojima navodno smeta taj psihopata, a raduju se uspesima jednog od glavnih simbola njegove vladavine.

Link to comment

Pa sad..

 

Nije da ih mi ne bismo podjebavali da je ishod drugaciji..i nije da nam kolicinu kinte koja moze da udje u klub ne odobrava ista spodoba koja to radi za njih. 

 

Prosto stvar srece..Nekad udje Saletov sut, nekad Smita Nolana..Nekada uleti Kecmanova frljoka, nekad Teo baci frljoku koju u kos ubaci onaj mikrofon..Nekad igras sjajno kroz sezonu a sjebe te Djordijeva odluka. 

 

By the way..niko i ne moze da tvrdi da ce se igrati kosarka na jesen ili u zimu. Polako sa tim.

Link to comment
9 minutes ago, SNARC said:

By the way..niko i ne moze da tvrdi da ce se igrati kosarka na jesen ili u zimu. Polako sa tim.

+1

 

ovo sam čuo u subotu, doduše vezano za nba i to od vrlo upućene osobe u problematiku, ali nije moje da pričam o tome


 

moj generalni stav glede sporta, a kad je sve ovo oko korone postalo vrlo izvesno(bar u eu), sva prvenstva, u svim sportovima bi trebalo da se suspenduju i da sezona 2019/20 nema prvaka, nema ispadanja iz lige, nema promocija. pa neće planeta da se raspadne ako ne bude pobednika evrolige ili lige šampiona

 

nema ni oi, pa se niko nije preterano potresao

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
20 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

moj generalni stav glede sporta, a kad je sve ovo oko korone postalo vrlo izvesno(bar u eu), sva prvenstva, u svim sportovima bi trebalo da se suspenduju i da sezona 2019/20 nema prvaka, nema ispadanja iz lige, nema promocija. pa neće planeta da se raspadne ako ne bude pobednika evrolige ili lige šampiona

 

nema ni oi, pa se niko nije preterano potresao

Ovo što si naveo gore nema mnogo smisla jer imaš klubove koji su itekako uložili ogromne pare u nešto i sad odjednom to se ne računa? Kako ćeš vlasnicima Lidsa da objasniš da to što su uložili 100 miliona funti i što su u trenutku prekida prvenstva imali vrlo realnu šansu da se direktno plasiraju u PL odjednom nema nikakvu težinu? Ko će to da nadoknadi? Da su sportski ispušili, to bi bio njihov problem, ovako je to problem onoga ko im je onemogućio da to naplate na terenu. Sva prvenstva bi trebalo završiti kada se za to steknu uslovi jer je to jedino što ima smisla. Neće planeta da se raspadne, ali si isto tako obesmislio sport i nečiji uloženi trud i novac.

Problem sa košarkom je što je tu neuporedivo manje para nego u fudbalu, plus što i EL i FIBA vode kompletni nekompetentni idioti, pa si dobio ovo šta si dobio. 

To što nema OI nema nikakve veze sa ovom pričom jer su one samo pomerene na sledeću godinu, nisu ni poništene ni otkazane.

 

Link to comment

 

1 minute ago, copkillah said:

Ovo što si naveo gore nema mnogo smisla jer imaš klubove koji su itekako uložili ogromne pare u nešto i sad odjednom to se ne računa? Kako ćeš vlasnicima Lidsa da objasniš da to što su uložili 100 miliona funti i što su u trenutku prekida prvenstva imali vrlo realnu šansu da se direktno plasiraju u PL odjednom nema nikakvu težinu? Ko će to da nadoknadi? Da su sportski ispušili, to bi bio njihov problem, ovako je to problem onoga ko im je onemogućio da to naplate na terenu. Sva prvenstva bi trebalo završiti kada se za to steknu uslovi jer je to jedino što ima smisla. Neće planeta da se raspadne, ali si isto tako obesmislio sport i nečiji uloženi trud i novac.

fudbalu, plus što i EL i FIBA vode kompletni nekompetentni idioti, pa si dobio ovo šta si dobio. 

To što nema OI nema nikakve veze sa ovom pričom jer su one samo pomerene na sledeću godinu, nisu ni poništene ni otkazane.

 

viša sila, rat, zemljotres, meteor, epidemija. u uk je umrlo blizu 40k ljudi, jebalo ih njihovih 100 miliona

bila je epidemija zarazne bolesti, 2020a se ne računa, i idemo dalje

 

i ja sam danas trebao da se brčkam u moru(bukvalno), i ko će meni da nadoknadi to?

 

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

viša sila, rat, zemljotres, meteor, epidemija. u uk je umrlo blizu 40k ljudi, jebalo ih njihovih 100 miliona

bila je epidemija zarazne bolesti, 2020a se ne računa, i idemo dalje

 

i ja sam danas trebao da se brčkam u moru(bukvalno), i ko će meni da nadoknadi to?

 

Viša sila je što je sport morao da bude suspendovan, ali tri meseca kasnije, imaćeš (po svemu sudeći) uslove da nastaviš ta takmičenja. I možemo ti i ja sa ljudske strane da pričamo o broju umrlih u UK, ali ako bi ovi zalepili tužbu, to nikakav argument odbrane ne bi mogao da bude. Ne možeš da izbrišeš godinu kao da se nije desila, to bukvalno nema nikakvog smisla.

 

Trebalo je i ja da idem u Berlin u sred ove pandemije, idem čim se uslovi za to budu stvorili. Trebalo je i ja ovog leta da obiđem celu Andaluziju kolima pa se odlaže za sledeću godinu. Tvojom logikom onda uopšte ne bi trebalo da idem na more ove godine jer mi je prvobitni plan propao i da bi leto i sve ostalo trebalo da se poništi?

Link to comment

tebe žulja liverpul, pa što lepo ne kažeš

:lolol:

 

 

 

gde ima uslova? u evropi ih nema. od liga petice samo će nemci završiti sezonu, a i lš ne deluje da će se završiti

pa jbt zar bergamo nije bio dovoljan da se nešto nauči iz svega ovoga što nas je zadesilo?

Link to comment
15 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

tebe žulja liverpul, pa što lepo ne kažeš

:lolol:

 

 

 

gde ima uslova? u evropi ih nema. od liga petice samo će nemci završiti sezonu, a i lš ne deluje da će se završiti

pa jbt zar bergamo nije bio dovoljan da se nešto nauči iz svega ovoga što nas je zadesilo?

 

au kumse, ti si izgleda bio ispod kamena sve ovo vreme :lol:

 

Španci nastavljaju od 11. ili 12. juna, taj datum bi mogao da bude validan i za Engleze, čak i Italijani rade na tome da završe Seriju A.

 

Kakav sad Bergamo, da ti se možda nije učinilo da su tribine u Bundesu pune? :lol: 

 

 

 

Link to comment
13 minutes ago, copkillah said:

 

au kumse, ti si izgleda bio ispod kamena sve ovo vreme :lol:

 

Španci nastavljaju od 11. ili 12. juna, taj datum bi mogao da bude validan i za Engleze, čak i Italijani rade na tome da završe Seriju A.

 

Kakav sad Bergamo, da ti se možda nije učinilo da su tribine u Bundesu pune? :lol: 

 

 

 

to šta će biti za tri nedelje o tom potom

a bergamo je trebao da bude lekcija o pohlepi, al izgleda je nismo savladali

 

 

 

pa ja sam eksplicitna žrtva fudbalskog lockdowna, pa ne kukam ko damjanov zelenko

jebao ih fudbal sve skupa

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...