Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

7 minutes ago, Azdaja said:

Šta ste se uznemirili pogodili smo dve trojke na 20 sekundi do kraja i oba penala zaslužili smo. 

 

Kakve god da su odluke treba pogoditi sve te šanse jer jedan promašaj znaci kraj. Može i malo respekta. 

 

10 trojki u drugom poluvremenu, nije mala stvar, uz to falili su neki ključni igrači kod vas, a Trinkijeri ga dobio sa dvojicom malaca Pejdž i Jaramaz do juče smatrani za zalutale ovčice ad hok košarkaši.

Link to comment
29 minutes ago, Ćenta said:

 

Skandalozno je i došao iz naftalina nakon mjesec dana lutanja i čekanja godoa, skandalozno će i otići samo ne znamo još koliki skandal će napraviti osim što je skandal cijela sezona sa eventualno četvrtim trenerom po redu, ali ova njegova gorda posrtanja prelaze granice strpljenja i varijaliteta koje su stvarne mogućnosti ovog tima. On svojim suludim rotacijama ubija svaki momentum igre koju nekad sami igrači podignu, to se sinoć desilo, kad su sami napravili +6 a debelguz italijanski ostao bez TO, ovaj mu gura svoja dva TO i vraća ih potpuno u život, to samo debil početnik može napraviti, umjesto da pusti da protiče vrijeme on skraćuje teren, gura naše igrače na njihove i pravi zicer povodljivim sudijama da svirnu faul u napadu koji vuče automatski slobodna bacanja. Prekrstim se tri put i ne mogu da vjerujem da čovjek koji se čitav život bavi trenerskim poslom takve gluposti može praviti.

 

Kako beše? On je više košarke zaboravio nego što smo mi internet stručnjaci ikad znali :)

Link to comment
58 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Tu je redakciju vodio onaj mentol sa treš redartizma, pa zato i ne čude ti kompleksaški, retardirani naslovi. 

Šakota je Šakota, šabloni i odsustvo ikakve kreacije u napadu ali i sa njim takvim bi dobili da su Milija&Ilija (trećeg kokaindžijinog skota ne znam), nisu odlučili da ih vrate. Faul Barona za 2+1, nepostojeći, Piage igrao onu najseljačkiju odbranu, što igraju rukometaši na basketu kad zagrle protivnika i on dobija faul, Gist isčeprka loptu i 2 bacanja. Odvratni su, nek se slobodno jebu sa svojim kupom. 

   

    Odsustvo bilo kakve kreacije u napadu? Ok, ajmo na primeru sinoćnje utakmice da mi pokažeš koju je kreaciju uveo Trinkijeri u napad Partizana? Dakle, argumentovano da se pojasni kako je Partizanov napad kreativniji od Zvezdinog?

    Šakoti može da se zameri zašto ekipa u poslednjih 5-6 utakmica izgleda malodušno na terenu, ostalo je besmisleno. Da li bilo ko ovde zaista misli da Zvezda kao evroligaška ekipa nema dovoljno ofanzivnih setova? Da Šakota ne zna da nacrta akciju? Kako je on mogao da utiče na ono što se sinoć desilo? Jel mogao da utiče na odluku da se svira  and one? Jel rekao Panteru da pravi faul u napadu? Jel tražio da se pravi faul na Pejdžu pre šuta za tri, pa se to nije ispoštovalo? Kako je Trinkijeri dozvolio da Davidovac šutne trojku sam kao duh? Jel Trinkijeri debil ili je izlapeo?

    Ja mislim da je svakom ko ima imalo soli u glavi, a gledao je makar 10 košarkaških utakmica kristalno jasno da trener u ovakvim situacijama ima minimalan uticaj na dešaanja na terenu. To je na igračima, a videli smo i na sudijama. Ali ne, mora da se poliva, stalno iznova, ako nema Čovića daj da drvimo po Šakoti, Štimcu i Nemanji Milunoviću. Treba nekad iskoristiti priliku da se ništa ne napiše, korisno je, stvara se privid ozbiljnog čoveka.

Link to comment
1 hour ago, hrkljush boys_2 said:

Tu je redakciju vodio onaj mentol sa treš redartizma, pa zato i ne čude ti kompleksaški, retardirani naslovi. 

Šakota je Šakota, šabloni i odsustvo ikakve kreacije u napadu ali i sa njim takvim bi dobili da su Milija&Ilija (trećeg kokaindžijinog skota ne znam), nisu odlučili da ih vrate. Faul Barona za 2+1, nepostojeći, Piage igrao onu najseljačkiju odbranu, što igraju rukometaši na basketu kad zagrle protivnika i on dobija faul, Gist isčeprka loptu i 2 bacanja. Odvratni su, nek se slobodno jebu sa svojim kupom. 

Posebno je smešan faul Berona za 2+1, bukvalno ga je noktom dodirivao.

Link to comment

sakota jeste sjebao sa TO. kad imas iskusniju ekipu, onoliku prednost, malo vremena do kraja, glupo je kratiti teren pre svega. posebno ako je onako sudjenje. ali to nije odlucilo utakmicu.

cele sezone placamo losu selekciju koja je mogla biti izbegnuta. krivo mi je zbog toga sto imamo nekoliko fenomenalnih igraca koje cemo potrositi, nadam se ne u prazno.

Link to comment

Ma bice sve isto kao prosle godine. :)

 

Ocekivano vracanje s kamatom za Beronov trokorak, u najbezbolnijem momentu. Ovaj cirkus ce samo motivisati ekipu da ih sazvace i ispljune u aprilu.

 

Zabar ce da pobegne masne kose i punih dzepova, a komsiluk ostaje u cudu - sta bi sa tim dizanjem posrnulog dzina u koje su, nek se pamti, 17. februara 2020. bili tako ubedjeni.

Samo sto taj dzin nije uspavan vec odavno mrtav, a od ovog limarovog instant frankenstajna se verovatno prevrce u grobu. 

 

6 hours ago, Ros said:

odakle ti to?

 

Neke price su se sinoc pojavile da je bivsi, valjda se i u hali navodno oprastao od igraca, mada jutros na rsb demantuju. 
Ali kako god, u ABA plejofu opet idemo na kos razliku preko +100, mmw. Sve sa Sakotom na klupi i sa treceg mesta, jer eto, tako smo u mogucnosti. 

Link to comment
38 minutes ago, FPLS said:

Ma bice sve isto kao prosle godine. :)

 

Ocekivano vracanje s kamatom za Beronov trokorak, u najbezbolnijem momentu. Ovaj cirkus ce samo motivisati ekipu da ih sazvace i ispljune u aprilu.

 

Zabar ce da pobegne masne kose i punih dzepova, a komsiluk ostaje u cudu - sta bi sa tim dizanjem posrnulog dzina u koje su, nek se pamti, 17. februara 2020. bili tako ubedjeni.

Samo sto taj dzin nije uspavan vec odavno mrtav, a od ovog limarovog instant frankenstajna se verovatno prevrce u grobu. 

 

 

Neke price su se sinoc pojavile da je bivsi, valjda se i u hali navodno oprastao od igraca, mada jutros na rsb demantuju. 
Ali kako god, u ABA plejofu opet idemo na kos razliku preko +100, mmw. Sve sa Sakotom na klupi i sa treceg mesta, jer eto, tako smo u mogucnosti. 

 

       To ne možemo da znamo, a to je ključni detalj, jer ako odgovorimo Partizanu (njihovim igračima, stručnom štabu, upravi i tribini) jednakom energijom i željom mislim da smo u prednosti. Tomić je prošle godine na tom planu napravio vrhunski posao, za Šakotu ćemo da vidimo. 

 

       Promena trenera bi najverovatnije značila samoubistvo, sve da dođe i Radonjić. Nadam se da tako nešto nikome ne pada na pamet.

Link to comment
13 hours ago, mareeee said:

 

Izvinjavam se, zasto Danilovica zovete narkomanom? Da li su to neke gradske price ili se samo sprdate, nisam u toku

Zato sto smrce kokain. Imam li neki snimak? Nemam, jbg

Link to comment
53 minutes ago, cedo said:

recnik sa sipke na ppp-u ... 1/1

 

i onda ce harper da prica i sipkasima :D

 

Ti si ili malo priglup ili ne razumes kakve logicke veze ima to sto se bunim zbog recnika sipke i cinjenice da se taj recnik ovde zapatio.

Link to comment
13 minutes ago, nahbar said:

Zato sto smrce kokain. Imam li neki snimak? Nemam, jbg

bolje ga nazivati refereeslayer... to se zna

 

btw. neverovatno je da neko ko je tukao sudiju kao kosarkaski funkcioner, kasnije postaje predsednik kosarkaske organizacije.

vec vidim kako se funkcije u vrhovnom sudu srbije pune dugogodisnjim stanovnicima zabele i sremske mitrovice 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...