Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Mozemo mi pljuvati sudije do besvjesti, ali ovu utakmicu je izgubio samo Šakota lično, njegovi tajmauti pola minuta do kraja su neshvatljjvi promašaj, pogotovo kad je ekipa prodisala i napravila +6 minut do kraja. Na tu njegovu glupost se nadovezalo da ona dva malca iz partizana imaju muda i opale trojku na biti ili ne biti, dok se našima stsle mošnjice ko kliker i bez šuta, sa nekim neuravnotezenim ulazima, ćao i gotovo.

Link to comment

Da je nekako odvojiti se od ovog zla od kluba i bilo kakvog takmicenja sa njima, ovo vise gubi svaki smisao i nema dodirnih tacaka sa kosarkom.


Da pokušate da napravite neko novo takmičenje pa da ga igrate i da onda se posle ucenjuje KKP da uđe u tu ligu ili nema Evrolige? A, to je već bilo.
Link to comment

Mozemo mi pljuvati sudije do besvjesti, ali ovu utakmicu je izgubio samo Šakota lično, njegovi tajmauti pola minuta do kraja su neshvatljjvi promašaj, pogotovo kad je ekipa prodisala i napravila +6 minut do kraja. Na tu njegovu glupost se nadovezalo da ona dva malca iz partizana imaju muda i opale trojku na biti ili ne biti, dok se našima stsle mošnjice ko kliker i bez šuta, sa nekim neuravnotezenim ulazima, ćao i gotovo.

Link to comment
6 minutes ago, steins said:

Koji je kurac bio Šakoti da zove TO na 14 sekundi do kraja kad ima 2 razlike i loptu, valjda samo on zna. Em je skratio teren, em je dao priliku Partizanu da postavi odbranu, em je zvao katastrofalan napad koji se završio faulom u napadu.
 

 

+1 za Sakotu, pokojna izlapela budaletina, ali taj faul je nazalost dosudio Ostoja, jos pre nego sto je napad i poceo.

Link to comment
1 minute ago, Ćenta said:

Mozemo mi pljuvati sudije do besvjesti, ali ovu utakmicu je izgubio samo Šakota lično, njegovi tajmauti pola minuta do kraja su neshvatljjvi promašaj, pogotovo kad je ekipa prodisala i napravila +6 minut do kraja.

 

I jos izvodi loptu na njihovoj polovini.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

Otkri nam tajnu imena.

 

Nema tajne..taj covek verovatno ne postoji..niko ne bi krstio dete tako. 

 

Mada..ako postoji..mozda bi i video onih 5-6 koraka Berona letos..ko zna.

Link to comment

Mozemo mi pljuvati sudije do besvjesti, ali ovu utakmicu je izgubio samo Šakota lično, njegovi tajmauti pola minuta do kraja su neshvatljjvi promašaj, pogotovo kad je ekipa prodisala i napravila +6 minut do kraja. Na tu njegovu glupost se nadovezalo da ona dva malca iz partizana imaju muda i opale trojku na biti ili ne biti, dok se našima stsle mošnjice ko kliker i bez šuta, sa nekim neuravnotezenim ulazima, ćao i gotovo.

Link to comment
2 minutes ago, garmonbozia said:

 


Da pokušate da napravite neko novo takmičenje pa da ga igrate i da onda se posle ucenjuje KKP da uđe u tu ligu ili nema Evrolige? A, to je već bilo.

 

 

zvezdasi. ko ih ne zna skupo bi ih platio.

Link to comment

BNe pamtim kada sam se ovoliko smorio posle poraza, bio sma kod neke rodbine i gledao bez zvuka, prvo glup faul Berona za 2+1, pa onda faul Pantera u napadu (ne znam da li je bio), znam da me podjednako nerviralo njihovo nepromašivanje za 3 sa 7 metara, jebote, ovo je baš trebalo izgubiti, 6 razlike 30 sekundi pred kraj. 
 

Link to comment
2 minutes ago, Goranz said:

 

Dok Nebojša Čović, srpski Ričard Brenson, sam finansira dva kluba i sam se izborio da mu klubovi u regionalnim okvirima igraju u istom rangu takmičenja? 

 

Jebi ga, mi se nismo sirili okolo da smo postena inteligencija, iako nismo pali toliko nisko da nam anonimni naprdnjacki udjiguz bude predsednik kluba. Mozemo mi da imamo i 15 klubova, poenta je ko ima KSS i sudije. Sta ce vama razvojni i juniorski tim, vi kupite sta vam treba. Belosevica, na primer.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...