Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Čudno suđenje. Čini mi se da je na kraju bilo prilično neuravnoteženo. Nisam video zašto je Beron dobio faul za and one. A bilo je i drugih odluka.
Drugi problem je što Zvezda retko ima tečnu igru. Da je bilo više košarke, trebalo je da reši utakmicu ranije.

Link to comment
10 minutes ago, FPLS said:

 

+1

 

Jeziv kadar, kad sam video taj glibavi olos na gomili jasno mi je bilo sta se sprema... 

 

Ko je bio u lozi? To sam propustio da vidim.

Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

Ko je bio u lozi? To sam propustio da vidim.

 

Ostoja, Danilovic, Vucelic, Pavlovic, Grbovic i jos neka sns ekipa, svi jedan do drugog, nakezeni od uva do uva. Horor film. 

Link to comment
7 minutes ago, FPLS said:

 

Ostoja, Danilovic, Vucelic, Pavlovic, Grbovic i jos neka sns ekipa, svi jedan do drugog, nakezeni od uva do uva. Horor film. 

 

Jebo te, taj Kup je stvarno njihovo privatno takmicenje.

Link to comment

Na kraju dana, pamtice se samo ABA sampion, a posle ove utakmice sam puno veci optimista po tom pitanju nego pre. Posebno jer postoje naznake da je Sakota bivsi, a i da se Lorenzo vraca u formu. 

 

Doduse, usrao je poslednji napad, cim sam video da krece na ulaz u situaciji gde ne bi dobio faul ni da mu otkinu glavu, jasno je bilo da nema nista od toga. Morao je Beron da resava. 

Link to comment
8 hours ago, harper said:

 Sto se Nikolica tice, imate snimak obe Beronove trojke protiv Mege s njim u kadru, samo pogledajte njegov izraz lica kad je video da ulaze. Onoliko se ni Milojevic nije smorio.

lik je pomislio vec da je posao odradjen :D

kad ono, mora jos jednom za iste pare

Link to comment
7 hours ago, FPLS said:

 

Ostoja, Danilovic, Vucelic, Pavlovic, Grbovic i jos neka sns ekipa, svi jedan do drugog, nakezeni od uva do uva. Horor film. 

 

Vučela? :D

Jebo te, taj ne zna ni čemu služi linija za 3 poena.

 

Pristojne reakcije igrača (mada je Bili Beron svakako prvi put u životu nateran da pomene suđenje). Da nismo napravili ova silna sranja tokom sezone, bio bih siguran da će se karma pobrinuti za april na Kalemegdanu, a i ovako imamo korektne šanse.

Menjanje trenera bi bio cirkus. Jel prate oni košarku, jel kapiraju da se treneri više tako ne menjaju? 

Na stranu što bi Radonjić sa ovim timom igrao brutalnu odbranu.

Link to comment

Šta ste se uznemirili pogodili smo dve trojke na 20 sekundi do kraja i oba penala zaslužili smo. 

 

Kakve god da su odluke treba pogoditi sve te šanse jer jedan promašaj znaci kraj. Može i malo respekta. 

Link to comment
6 hours ago, FPLS said:

 Posebno jer postoje naznake da je Sakota bivsi, 

 

Skandalozno je i došao iz naftalina nakon mjesec dana lutanja i čekanja godoa, skandalozno će i otići samo ne znamo još koliki skandal će napraviti osim što je skandal cijela sezona sa eventualno četvrtim trenerom po redu, ali ova njegova gorda posrtanja prelaze granice strpljenja i varijaliteta koje su stvarne mogućnosti ovog tima. On svojim suludim rotacijama ubija svaki momentum igre koju nekad sami igrači podignu, to se sinoć desilo, kad su sami napravili +6 a debelguz italijanski ostao bez TO, ovaj mu gura svoja dva TO i vraća ih potpuno u život, to samo debil početnik može napraviti, umjesto da pusti da protiče vrijeme on skraćuje teren, gura naše igrače na njihove i pravi zicer povodljivim sudijama da svirnu faul u napadu koji vuče automatski slobodna bacanja. Prekrstim se tri put i ne mogu da vjerujem da čovjek koji se čitav život bavi trenerskim poslom takve gluposti može praviti.

Edited by Ćenta
Link to comment
8 hours ago, Shaq said:

spacer.png

Tu je redakciju vodio onaj mentol sa treš redartizma, pa zato i ne čude ti kompleksaški, retardirani naslovi. 

Šakota je Šakota, šabloni i odsustvo ikakve kreacije u napadu ali i sa njim takvim bi dobili da su Milija&Ilija (trećeg kokaindžijinog skota ne znam), nisu odlučili da ih vrate. Faul Barona za 2+1, nepostojeći, Piage igrao onu najseljačkiju odbranu, što igraju rukometaši na basketu kad zagrle protivnika i on dobija faul, Gist isčeprka loptu i 2 bacanja. Odvratni su, nek se slobodno jebu sa svojim kupom. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...