Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Kad se setim kakva faulcina Renfroa u napadu prosle godine u zavrsnici finala nije sudjena, a sad svirnu ovu smejuriju. Dakle direktno 2 trofeja spakovana makrou Ostoji u dzep. 

Al neka, nek broje kupice...

 

Izgleda da je stoka pogodila neko dete staklenom flasom u glavu, u pokusaju da pogode Stimca. Jezivo. 

Link to comment
12 minutes ago, Ćenta said:

 

Pa gotovo redovno imamo takvo suđenje u ovim odvratnim derbijima, znači na taj faktor moraš da računaš uvijek i sa +6 ne smiješ sebi dozvoliti poraz pola minuta pred kraj, pa sve da su i sudije šutirali trojku za partizan, a ne mali Pejdž na koga se i računa za uzimanje tog šuta, pravi mu faul na prijemu lopte, zagradi, samo ne puštaj šut za tri.

Pa stavio je Dženkinsa na njega, ovaj je zaspao. Onda su svirali onu bruku Beronu za 2+1, Panterov faul u napadu, faul Gistu.... 

Meni se jebe za ovaj rezultat skroz. Eventualno bi bilo dobro da je Lorenco rešio i vratio samopouzdanje, a za medalje i vitrine mi je stalo skoro koliko i Nebojši. Čak sam verovatno ovde ostavio više karaktera nego što će on u saopštenju.

Link to comment

E da, simpaticno je bilo videti i kako pokojnom Sakoti daju tehnicku za prvi skromni pokusaj nekakve reakcije na sudjenje, dok Talijan na svaku odluku divlja, histerise i unosi se u facu. 

 

Fuj. 

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Pa stavio je Dženkinsa na njega, ovaj je zaspao. Onda su svirali onu bruku Beronu za 2+1, Panterov faul u napadu, faul Gistu.... 

Meni se jebe za ovaj rezultat skroz. Eventualno bi bilo dobro da je Lorenco rešio i vratio samopouzdanje, a za medalje i vitrine mi je stalo skoro koliko i Nebojši. Čak sam verovatno ovde ostavio više karaktera nego što će on u saopštenju.

 

Ma znam, ali okus gorčine je tu prisutan, kao pokazatelj da ove sezone teško šta osvojimo. Uzeo je prvi tajm i dobili smo -4,  a za nekoliko sekundi kasnije i drugj tajm i opet minus, ovaj put -2 i kraj. To je njegov učinak u ključnim momentima utakmice.

Link to comment
3 minutes ago, garmonbozia said:

Dobio je upozorenje nekoliko puta pre te tehničke da će za sledeći prigovor dobiti tehničku.

 

Fuj.

 

Mislis li da Trinkijeri takvim kriterijumom nije zasluzio tehnicku vec posle nekoliko minuta igre?

Link to comment
 
Mislio sam da preteruješ, ali juče gledam sportski pregled pola sata posle Zvezdinog fudbala. Bukvalno je pročitala da je Zvezda pobedila sa 2:0 (nije pročitala ni strelce čini mi se) i onda najavila 10 minuta priloga iz Zemunela gde Savo naširoko toroče šta očekuje od sutrašnje utakmice sa Rudarom. [emoji3]
Mislim da je Kopernikus zvanični sponzor FKP.

Sent from fav toy

Link to comment
11 minutes ago, garmonbozia said:

Dobio je upozorenje nekoliko puta pre te tehničke da će za sledeći prigovor dobiti tehničku.

 

Fuj.

 

U pravu si za Sakotu. Dok je Trinkijeri proveo cijeli mec 2m u terenu i morao ga je igrac sa klupe moliti da se smiri i vrati nazad. Naravno i tada se cula pistaljka, ali ona sa 18-og reda tribina. :fantom:

Link to comment
Quote

 

"Promašili smo neke šuteve, ja sam promašio šuteve... To je košarka, idemo dalje", rekao je Beron i dodao svoj komentar o suđenju:

"Vau, čoveče, bilo je čudno... Taj faul u napadu, jedna od onih odluka gde moraš da se zapitaš. Utakmica je bila fizički intenzivna, sa puno takvih kontakata i svirati tako nešto je veoma čudno, posebno u završnici. Iskoristićemo to kao motivaciju za dalje."

 

 


Bili se naljutio i odlucio da ih ponovo siluje kad bude bitno. Meni dovoljno za miran san :)

Link to comment
8 minutes ago, FPLS said:

 


Bili se naljutio i odlucio da ih ponovo siluje kad bude bitno. Meni dovoljno za miran san :)

 

 

 

Da se vrate slavni dani prošlosti vaše.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...