Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Stvarno se preteruje sa Šakotom. 

Drugo poluvreme bismo sa korektnim suđenjem dobili 15. 

Imamo jezive probleme u pozicionom napadu, a jedina sreća je da je u tome Partizan još dva sprata ispod. 

 

 

Link to comment
8 minutes ago, renne said:

naravno da nije izgubio šakota

 

Kako nije, dva puta TO i napad sa njihove polovine za 14 sc ? Zašto kad imamo posjed prednosti plus napad? I onda nas sudije hvataju na foru, faul u napadu, produžeci koje Šakota nikad u životu nije dobio.

Link to comment
7 minutes ago, harper said:

Naslov na pokojnom B92 - epsko finale.:laugh:

 

Mislio sam da preteruješ, ali juče gledam sportski pregled pola sata posle Zvezdinog fudbala. Bukvalno je pročitala da je Zvezda pobedila sa 2:0 (nije pročitala ni strelce čini mi se) i onda najavila 10 minuta priloga iz Zemunela gde Savo naširoko toroče šta očekuje od sutrašnje utakmice sa Rudarom. :D

Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

Stvarno se preteruje sa Šakotom. 

Drugo poluvreme bismo sa korektnim suđenjem dobili 15. 

Imamo jezive probleme u pozicionom napadu, a jedina sreća je da je u tome Partizan još dva sprata ispod. 

 

 

 

Sta se konkretno preteruje sa njim.

Sudije da su navalcile za partizan jesu.Brate skaci,davi za vrat napusti parket,uradi nesto.On nije uradio nista.Uzmi pehar odnesi ga sudiji.

 

Sedenje odza na klupi 38 minuta necu ni da komentarisem,kao ni igru u napadu.

Edited by Блок_64
Link to comment
Just now, FPLS said:

Ali na sta je spao Ilija Belosevic jbt, kakva li je muka tog jadnicka naterala na ovakvu prostituciju.

 

Belosevic je stari specijalac mocnika, da je obrnuta situacija u srpskoj politici i KSS istu ovakvu pljacku bi priredio Partizanu. Covek nije glup, sudi za funkciju kad ode u penziju. Inace je odlican sudija kad ne dobije ferman koga treba da pogura pre utakmice. Sto se Nikolica tice, imate snimak obe Beronove trojke protiv Mege s njim u kadru, samo pogledajte njegov izraz lica kad je video da ulaze. Onoliko se ni Milojevic nije smorio.

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

Mislio sam da preteruješ, ali juče gledam sportski pregled pola sata posle Zvezdinog fudbala. Bukvalno je pročitala da je Zvezda pobedila sa 2:0 (nije pročitala ni strelce čini mi se) i onda najavila 10 minuta priloga iz Zemunela gde Savo naširoko toroče šta očekuje od sutrašnje utakmice sa Rudarom. :D

 

Ja jos uvek po navici odem na sajt, njihov program gledam koliko i Pinkov i Hepijev - nimalo. Jutros je u najavi finala glavna vest sa slikom i prve dve sledece iz Partizanovog tabora, dole u ostalim tekstovima dve izjave igraca Zvezde i najava finala. OK, partijska televizija, rade kako im se kaze, vazno je samo znati s kim imamo posla.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Belosevic je stari specijalac mocnika, da je obrnuta situacija u srpskoj politici i KSS istu ovakvu pljacku bi priredio Partizanu. Covek nije glup, sudi za funkciju kad ode u penziju. Inace je odlican sudija kad ne dobije ferman koga treba da pogura pre utakmice. Sto se Nikolica tice, imate snimak obe Beronove trojke protiv Mege s njim u kadru, samo pogledajte njegov izraz lica kad je video da ulaze. Onoliko se ni Milojevic nije smorio.

 

Sve je to tacno,i kada sve o znamo Ti,ja Nebojsa Covic zasto idi i igraju kup.Posalji juniore i cao.

Link to comment
15 minutes ago, harper said:

 

Jebi ga, mi se nismo sirili okolo da smo postena inteligencija, iako nismo pali toliko nisko da nam anonimni naprdnjacki udjiguz bude predsednik kluba. Mozemo mi da imamo i 15 klubova, poenta je ko ima KSS i sudije. Sta ce vama razvojni i juniorski tim, vi kupite sta vam treba. Belosevica, na primer.

 

Tačno, tu je prilična razlika, vaš predsednik je poznata ličnost sa WANTED plakata. Takve osobe ne mogu da vode bilo koji klub.

Link to comment
Just now, kralj said:

 

Ma gde je izgubio Šakota... Dobio bi drugo poluvreme laganih razlike da nije ovog razbojništva. 

Jebo te, sad se setim kakve su faulove Dženkinsu svirali u trenucima kad ih je bukvalno zaključao.

 

Pa gotovo redovno imamo takvo suđenje u ovim odvratnim derbijima, znači na taj faktor moraš da računaš uvijek i sa +6 ne smiješ sebi dozvoliti poraz pola minuta pred kraj, pa sve da su i sudije šutirali trojku za partizan, a ne mali Pejdž na koga se i računa za uzimanje tog šuta, pravi mu faul na prijemu lopte, zagradi, samo ne puštaj šut za tri.

Link to comment
30 minutes ago, harper said:

narkoman i prebijac sudija predsednik KSS

 

Izvinjavam se, zasto Danilovica zovete narkomanom? Da li su to neke gradske price ili se samo sprdate, nisam u toku

Link to comment
4 minutes ago, Блок_64 said:

 

Sta se konkretno preteruje sa njim.

Sudije da su navalcile za partizan jesu.Brate skaci,davi za vrat napusti parket,uradi nesto.On nije uradio nista.Uzmi pehar odnesi ga sudiji.

 

Sedenje odza na klupi 38 minuta necu ni da komentarisem,kao ni igru u napadu.

 

Sta god i kako god treneri da rade, valjda je osnovni preduslov bilo kakve pohvale ili kritike da ne izgubis titulu tako sto igrac protivnickog tima napravi trokorak i polozi u kos, a onda zbrise iz hale ravno u svlacionicu. Moraju da postoje regularni i ravnopravni uslovi za takmicenje da bi se vrednovalo sta je koji igrac ili trener uradio. Ta luzerska prica "pustite sudije, da mi vidimo gde je kod nas problem" se nekako kod nas zapatila kao opravdanje za sve i svasta i nekakav dokaz sportskog morala a u stvari je najobicnija podvala na koju se primaju idioti. U redu je da sudija napravi gresku, desava se, ali da donese niz odluka koje direktno odluce utakmicu, to nije u redu. To je sve samo nije u redu.

Link to comment
Just now, mareeee said:

 

Izvinjavam se, zasto Danilovica zovete narkomanom? Da li su to neke gradske price ili se samo sprdate, nisam u toku

 

Olga izvini, evo necu vise. Pozdravi kumaru! :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, Goranz said:

 

Tačno, tu je prilična razlika, vaš predsednik je poznata ličnost sa WANTED plakata. Takve osobe ne mogu da vode bilo koji klub.

 

Da, na vasoj tribini je sa wanted plakata. Koliko ja vidim on normalno putuje okolo i niko ga ne hapsi. Uostalom, sve to nije ni bitno, da je Covic Ted Kacinski licno to ne menja cinjenicu da ste vi KK Naprdnjizan, privatni projekat stranke na vlasti i predsednika KSS koji samo zbog velikog kosarkaskog imena ne smrdi u zatvoru s ostalim narkomanima i siledzijama.

Link to comment

   Naravno da se preteruje sa Šakotom. Pazi sad, nije trebao da traži tajm?! Drugi put Panter ima pomračenje mozga, vrv to nije slučajno. 

    Drugo poluvreme je bilo sasvim dobro, praktično smo ga dobili 10-ak razlike. Ubacili su mnogo više teških šuteva i to ih je držalo u igri. 

    I konačno, ako nije problem reći da je bio trokorak Berona, ne bi trebalo da se relativizije bar 5 ozbiljnih grešaka na štetu Zvezde u finišu. Mislim da je čak odlučio and one na Pejdžu, to je bio zločin od odluke. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...