Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Ovo zaključano, a baš me zanima. Videh da ih i Tifo reklamira, vredi li novaca?

 

 

edit: U ostalim vestima Alexis Sančez ostaje u Interu pošto će ostatak ugovora pocepati i osloboditi sedmicu za Sančoa (plus platurinu od 500k nedeljno). 

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ne bih ja davao para za Atletikov paywall is principa, iritantno je koliko pokušavaju da sroče tvit da namami čoveka :mad: Bilo je svojevremeno na Redditu C/P zaključanih tekstova ali davno.

Link to comment

Ekipa sa Gardiana me smorila za medalju ili sam valjda dugo na njima pa su mi pomalo i predvidivi. 
Opet nemam toliko praznog hoda da citam 10 analiza  dnevno. 
 

Šta ti konzumiras? 
 

Link to comment

Ja ništa što nije halal, vere mi. Podkast može ako autori u uvodu izrecituju šehadet, inače jok.

 

I eto, od kako sam počeo da klanjam, titula za titulom. Slučajnost? Ne bih rekao.

 

 

Link to comment

Dobar je the Atletic, pise tamo puno ljudi koji su tier 1 za timove iz PL-a. Ja ih doduse nikad nisam pazario a teo sam al sam lenj pa sam zaboravio. Imas 7 dana trial pa ih pogledaj.

 

Da ne pisem u temi liga Evropa...jbtmi sunce, gledam Utd protivu Lask-a i kao da sam se vratio u 2018 godinu jer vecina ovih igraca (manje vise) igrala i tada. A onda pogledas da im je ovo drugi tim i da 8/11 igraca nije sakupila vise od 10 tekmi ove sezone a moze da se probere igraca a dobre timove.

Link to comment

ja istrošio trial kacu me navukli da nešto iščitam. dobri su, ali nisam baš toliko lud da u današnje vreme plaćam pretplatu na sportski magazin. ionako me algoritam poznaje dovoljno da mi je svaka druga vest kad otvorim chrome na mobu brendan rodžers, šta još čoveku treba

Link to comment
7 hours ago, copkillah said:

Za to vreme, najbolji tim u istoriji FPL-a, na osnovu najboljih pojedinačnih sezona:

 

YjzMRZP.png

 

:hail:

 

 

Naravno 303 poena je Salahov učinak iz sezone 2017/18 što nije bilo dovoljno da Liverpul bude ispred Totenhema a kamoli da se priđe tituli. Odbrana je donela titulu Klopu.

Realno, kada se Liverpul oslobodio balasta zvanog Džerard bilo je samo pitanje momenta kada će doći titula. Tako je bilo i sa reprezentacijom Engleske. Čim se Džerard penzionisao odmah 4. mesto na SP.

 

 

Edited by Mercuzzio
Link to comment

@Zlurad

pa rečeno je već sve, a pošto me 189 pretekao sa zvaničnom povrdom baš i nemam šta dodati. akea priizivam još otkad je bilo on ili megvajer, tako da fine by me

 

okej je i taj top 2, mi smo skroman klub kao što vidiš :sleep:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
6 hours ago, Pokojni Ruxin said:

 

mi igramo taj neki timski fudbal i praktično nikad ne dovodimo gotove superstarove uprkos kipovim dezinformacijama...okej sam s ovim :fantom:

Da, plejada klinaca poniklih u akademiji iznijeli deceniju stezanja kaisa. Pep nedavno kategoricno odbijao military budget za odbranu, ali popustio jer Stons jbg.

 

Otkud vam pare za Nejtana na sav ovaj ffp? 

 

Dobr posao btw

Link to comment

aj kad se već crtaš, i kad već ljudi vole da mešaju siti i psž -- kad je siti poslednji put doveo igrača koji je u tom trenutku imao i približno status neymara/mbappea? zapravo ne znam kad smo dobacili i do statusa nekog di marije, a da nije naknadna pamet tipa kdb...

 

 

edit - i dokle više sa zabludama u vezi ffp-a, zar potpis ništa ne pomaže? aman, siti je verovatno jedini klub na svetu za koji smo sasvim pouzdano i 100% tačno ove godine utvrdili da definitivno nema nikakvih problema sa ffp-om

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
29 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

aj kad se već crtaš, i kad već ljudi vole da mešaju siti i psž -- kad je siti poslednji put doveo igrača koji je u tom trenutku imao i približno status neymara/mbappea? zapravo ne znam kad smo dobacili i do statusa nekog di marije, a da nije naknadna pamet tipa kdb...

 

 

edit - i dokle više sa zabludama u vezi ffp-a, zar potpis ništa ne pomaže? aman, siti je verovatno jedini klub na svetu za koji smo sasvim pouzdano i 100% tačno ove godine utvrdili da definitivno nema nikakvih problema sa ffp-om

 

 

Gundogan, Sterling, Aguero, Ture, Navas, D.Silva, Tevez, Robinjo...sve afirmisani igrači

 

 

To što si želeo opisati je pre Abramovičev Čelsi naročito u ranoj fazi, a ne Siti

Edited by dillinger
Link to comment

ajde da definišemo da pričamo o igračima koji su u očima fudbalske javnosti bili viđeni kao sigurno top 5 na svojoj poziciji. a sterling sigurno nije došao sa takvom reputacijom, bolje da ne vadim kvotove :lolol:

 

sa tog spiska ajde da ti dam yayu koji je doveden 2010. a za kuna već nisam siguran koliko je naknadna pamet...davno je bilo, znam da je doveden kao talenat, ali ne bih rekao da važio za uveliko svetski krem u trenutku kad je odlazio iz madrida, kao recimo grizman. d. silva je bogotac, ali to je isto naknadna pamet.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Aguero ozbiljan fudbal igra od 18te a u Siti je dosao s 23. Percipiran je u La Ligi kao mozda treci stranac iza Mesija I CRa. Nije znaci nivo Nejmara ali svakako 1 Di Marije jeste. Sterling je isto bio.. poznat a kad neko odigra dve dobre sezone u top klubu do 20te god to je danas daleko od neafirmisanog talenta, to se vise placa od 28godisnjih sampiona. 

 

A neki kao Fernandinjo, Navas ili Gundogan su mozda najbolje godine imali i pre Sitija.. da ne pricamo o pojavama Nasrija ili Adebajora

Edited by dillinger
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...