Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

 
Ako bi ostalo 22 boda razlike, titulu bi matematički uzeli kad ostane još sedam kola da se odigra... a gostovanje na Etihadu je ta baš ta sedma utakmica od kraja. 
 
Ali tankovaće Pep još koju, nema da zafali :mad: 
Nah, Liverpulu treba 6 pobeda do titule ako city ne ispusti ni bod do tada. 6. utakmica je Kristal Palas na Enfildu.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
5 minutes ago, Zlurad said:

Nah, Liverpulu treba 6 pobeda do titule ako city ne ispusti ni bod do tada. 6. utakmica je Kristal Palas na Enfildu.

 

Upravo to sam i rekao, ta sedma je na Etihadu. (Ukupno je 13 kola do kraja.)

 

Da nisu izgubili danas, tj. da su održali -19, pobedom* na tom gostovanju bi se matematički obezbedila titula jer bi pred to kolo bio još 21 bod u igri. 

 

Edit: ili nerešenom

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
On 30.1.2020. at 21:23, Pokojni Ruxin said:

1. pep

2. brendan

3. uža familija

4. prijatelji

368. šira familija

9998. ppp

Jesi vec ugurao Murinja izmedju Pepa i Brendana :D

Link to comment
21 minutes ago, Weenie Pooh said:

U dve utakmice, Spursi 4 gola iz 6 pokušaja, a City 2 iz 47 :D 

 

fm engine zajebava i pepa kao i mene. menjaj taktiku ili alt+f4.

 

 

ruxin je banovan na mesec dana. :mad:

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Skoknuo da odnese tekti lek
 

@ Braga vs Sporting

Šteta što nije Benfika - Sporting, da se nađu u loži on i Žoao Feliks pa se lepo izjadaju jedan drugom na temu "gde sam došo što sam pošo".

 

Link to comment
2 hours ago, Meazza said:

Joao vec poceo da se jada u medijima.

 

Znam, a nije ni godinu dana tu. Zato kažem da bi bilo sjajno da se nađu on i Bruno pa da razmene iskustva.

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Znam, a nije ni godinu dana tu. Zato kažem da bi bilo sjajno da se nađu on i Bruno pa da razmene iskustva.

 

Nepopularno mišljenje dana: kad bi postojala neka normalna organizacija koja bi izvršila istragu unutar portugalskog fudbala, mislim da bismo nakon izvještaja manje prezirali naše (ex-Yu) fudbalske pregaoce™. Vlasništvo treće strane, superagenti ugurani u klubove do balčaka, prodaja raznoraznih talenata za basnoslovne cifre, generalno čudni transferi...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...