Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

32 minutes ago, Azdaja said:

Bez Haskica ste veoma tupi gore, batrovic se ispromasivao, šteta. 

 

Mali Cumic ima potencijala, hoće li ga ugustiti jirka? 

 

Bez Cakija nema kreacije, ista zamka kao kod nas sa Saletom. 

 

Srpski fudbal jebi ga, dali su vam jednu sezonu da uživate, ove bogami ako budete peti, biće dobro. 

Razuman si lik za razliku od vecine vasih ovde. Uprave su sve u istom kosu, nema tu neprijateljstva koje se vestacki gradi preko medija a u stvari ista mafija svi. Nismo uzivali prosle sezone. Nismo uzeli trofej mi nego vi. Dvaput smo vas dobili u prvenstvu i jedan remi, a onda smo kao pali a Savo je kao izdigao Partizan do trofeja kupa. Dodajem uz to nevidjenu satanizaciju kluba cele sezone u medijima kakva se ne pamti ni protiv recimo Vojvodine koja 27 godina nesto pokusava a nista sem jednog kupa nije uzela. Tako cemo i mi da prodjemo. Vi i zvezda menjacete se s titulama kako vetar dune i to je to. Mi cemo moooozda nekad uzeti i titulu ali ce nas to skupo kostati, verovatno ispadanja u trecu ligu s tim da nema zavere, recept je odavno oproban i funkcionise. Probao sam jezgrovito, necu vise. 

Link to comment

Koliko sebičluka u ovoj situaciji nakon koje primamo go. Ma ič mi se ne dopada takav tip igrača. Sa 2 metra ili manje da lobujes golmana od 2 metra u skoku. Neinteligentno. A otvara ti se pas u prazan  prostor. . .

20190728_195729.jpg

Link to comment

mislim da se još nije rodio majčin sin koji bi iz ove situacije vratio loptu nazad. i dao šansu beku da stigne

 

svako bi ovde gledao samo da da gol

Link to comment

Bitno ima carape na kojima ispleteno "Batrovic" ... to sto promasio 4 100% sanse juce, koj ga prca ... Bog iz Veliko trnovo

Link to comment
Koliko sebičluka u ovoj situaciji nakon koje primamo go. Ma ič mi se ne dopada takav tip igrača. Sa 2 metra ili manje da lobujes golmana od 2 metra u skoku. Neinteligentno. A otvara ti se pas u prazan  prostor. . .
20190728_195729.thumb.jpg.4aaa6e4d96938a3f66e87ecd9578a79e.jpg

Kakva postavka odbrane...ocigledno pustanje.
Link to comment

Neka, Javor ce plati, het trik Batrovica. 

Sa Zvezdu ce odigramo 1:1 u novembar, cisto da gi iznerviramo. 

Olako smo se odrekli od Mrku i Grbu i sad placamo ceh... 

Link to comment
11 hours ago, Real sa Nišave said:

Sa druge strane, ovde Đoša, Ostojic i Todor stoje poziciono kako treba.

Da čuvaju prostor ali ne i igrača u prostoru. 

Poziciono  stoje  i šta je sa kretanjem.

NULA.

Link to comment
11 hours ago, Real sa Nišave said:

Mi smo juce na 0-0 imali šanse da rešimo utakmicu, povedemo dva nula, ali mi je nedokuciva amaterska zavrsnica Batrovića

A šta sam ti rekao kada je potpisao.Još si se ljutio kao kad i gde sam ga gledao. . .

Link to comment

U odbrani nam treba bolji defanzivac od Ostojica od koga bi Silo mogao da uci. Mozda je i ovaj dobar ali ako se po jutru dan poznaje...?

Po meni Silo nije pogresio jer je ispred Pavkova bilo dva igraca u liniji. Ostojic ne vidi nista, Petrovic mu ne kaze nista a ovaj sa tri metara daje gol gde u krugu od metar nema nikoga. Prilikom utrcavanja Ostojic je trebao da se vrati korak nazad kako bi zatvorio Pavkova a ne da cuva nikoga pa makar bila i zona. Silo instiktivno reaguje jer je pas ka slobodnom igracu i laksi i logicniji i u situaciji gde mora da se upotrebi logika on je krenuo logicno ali ostali su odigrali knjiski kako treba da je igrac na kapici imao markaciju. Opet u knjigama nigde ne pise da nisi svestan okruzenja nego striktno da cuvas poziciju i ko slepac da gledas samo u igraca sa loptom.

Pre bih Sila istrpeo nego Djordjevica i Ostojica koji je morao da pokusa da blokira kod drugog gola. Morao je nesto da uradi da se vidi zelja a ne da odustaje u fazonu e jebi ga. Kad to vidim znam da od igraca nema nista.

Batrovic zajebo stvar ali sve je jos rano i sve to moze da se namesti. Samo da nije sebican jer za razliku od pridoslih stopera ima voljni momenat, vidi se zelja, pozrtvovanje. Njemu bih pre dao vise vremena a stoperi bi kod mene bili na pola puta ka drugoj destinaciji.

 

Link to comment
20 hours ago, harper said:

 

Ovaj na penalu je zajebao stvar, on je bio pored Pavkova dok je lopta bila kod Jevtovica na boku i nije ga ispratio, stoperi su bili ledjima okrenuti. Treba reci i da je Jevta centrirao "kroz igraca" koji je stajao ispred njega, sto je veci propust odbrane od ovog postavljanja, koje je ionako bilo iznudjeno, jer ovo nije bio pocetak akcije i ekipa Radnickog je krenula da izlazi kad je Zander prosvirao sesnaesterac centarsutem i prebacio loptu skroz na drugu stranu. Zajebala je odbrana ovde po vise osnova ali ovakvih zamrznutih snimaka bi na desetine svako od nas mogao za desetak minuta da povadi iz utakmica Premijer lige ili Primere, da su odbrane stalno idealno postavljene golova ne bi ni bilo. Na snimku se ipak bolje vide kretnje igraca i razvoj akcije, ovakvi snimci mogu malo da stvore pogresan utisak.

 

Mada, kad gledas ovako izdvojeno zaista izgleda kao tezak dilentantizam.

Da...Kad pogledaš snimak, a ne samo ovako zamrznuto...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...