Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

1 hour ago, Apollo Creed said:

Evo čim ekonom opere ove naše dresove iz prošle sezone+dan za kurirsku službu...biće uskoro.

😁 +1

Link to comment

I treba da nas podjebavaju takvi likovi...jbg tako ti je kad ti neko privatizuje klub i ćute ko pičkice, sa raznim izgovorima. Još imaju svoje "sendvičare" koji tumaraju naokolo i ućutkuje one što ponešto pitaju. Ponekad mi se čini da je Radnički iz Trupale gradski klub.

Link to comment
23 minutes ago, Constantin said:

I treba da nas podjebavaju takvi likovi...jbg tako ti je kad ti neko privatizuje klub i ćute ko pičkice, sa raznim izgovorima. Još imaju svoje "sendvičare" koji tumaraju naokolo i ućutkuje one što ponešto pitaju. Ponekad mi se čini da je Radnički iz Trupale gradski klub.

Sad će vesti sa povratkom tima sa izleta

Link to comment
Just now, Gradina said:

Sad će vesti sa povratkom tima sa izleta

Bar nešto. Očekivao sam za vikend "generalku" ? Ima li nešto ?

Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Bar nešto. Očekivao sam za vikend "generalku" ? Ima li nešto ?

Očekivanja . . .

I Lala je očekivao tim pa kad je video da ga nema . . .

 

Link to comment

Ajde mante se s to da je lalat otisao jer mu uprava nije dovela igrace koje je trazio. Oce to, u prvih pet dana da se zavrsi prelazni rok. Tako to funkcionise. 

 

Živković – Stanković, Bondarenko, Pankov, Todorovski – Micić (Aleksa Jovanović 46') , Mijailović (Nikodijević 74') – Grbić, Noma, Stanisavljević (Aleksandar Jovanović 63') – Mrkić

 

Ovo je sastav protiv Makabija. Koliko od ovih igraca je zadrzalo mesto u prvih 11 tokom sezone?

Link to comment

Živković – Stanković, Bondarenko, Pankov, Todorovski – Micić (Aleksa Jovanović 46') , Mijailović (Nikodijević 74') – Grbić, Noma , Sta nisavljević (Aleksandar Jovanović 63') – Mrkić

 

A danas...

Petrovic - Djordjevic, dvojac iz Ceske (Bondarenko), Todorovski, - Aleksa, Bondarenko (Noma) - Tomic, Meleg (Cumic), Batrovic - Makaric

 

 

Link to comment

Kad pogledam srednji red, mislim da u ovom sastavu mozemo da igramo na gol vise protiv slabijih ekipa. Tomic, Batrovic, Meleg nidje odbrana.

Ako dodje Jirka da popuni rupu. Ni Cumuc ni Petrovic nemaju neku defanzivu pa realno je ocekivati da se zacementira odbrana sa Aleksom i Bondarenkom jer ni Noma mi nije defanzivno najpismeniji. Moje vidjenje.

 

Svidja mi se Cermelj ali ne znam koje su trenutne procene struke za njega? Mislim da bi bio fino resenje u vezi pored Alekse ili Bondarenka.

Takodje Silo mi ostavio jako pozitivan utisak.

 

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...