Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Ja sam recimo stavljala samo male papricice, cele, raznorazne, ali busnute cackalicom na vise mesta, zrna grozdja recimo nisam buskala. Sto vise papricica, to je ljuce, takodje i sto duze stoji, ako dozivi toliko [emoji16]

Ma sjajna stvar, socno ljutkasto-ljuto, svi grabe i za meze i uz mesista.

Link to comment
14 hours ago, halloween said:

Da. Preporučujem.

 

Купила и грожђе али нисам одолела па узела и вино из регије Пуља.Мислим да је то паметно!  :laugh:

IMG_2020.jpg

Link to comment

Lidl je, pa reko' aj' ovde - jel' neko kupio nekakav Parkside akumulatorski alat?

Od ponedeljka je aku testera za grane na akciji, a realno bi mi baš trebala.

Pitam jer neću stići da je satrem u garanciji, nemam baš toliko posla, dva drveta samo, ali se radi na visini, pa ne bih da mlataram ručnom na merdevinama.

Link to comment

Parkside je realno ko oni Einhel dobro je ako nećeš baš da ga eksploatišeš...
Pogledaj na KP te marke a da nisu boš, dewalt itd.. Pa oceni cenu..

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ovo je gotovo sigurno paket sa baterijom i punjacem, tako je prikazano u oglasu. nekad prodaju i tako. Kada nije u paketu baterija je prikazana izbledelo i piše no battery included. Ovo nije iz 18v serije kao većina njihovih alata nego iz nešto redje 12v serije. 

Link to comment

Evo nadjoh u starom katalogu kako izgleda kad baterija nije ukljucena. A imaš na forum.hr temu samo posvećenu alatu iz lidla, mislim da je neko rekao da je ok. Meni se vise sviđa ona mini motorka što je aram kacio, naročito što je 18v (20v), al to možeš da čekaš i godinu dana i da se ne pojavi... 

2020_08_29_23.44.30.jpg

Link to comment

je l probao neko ono za razvlačenje paste? Kakav fijasko. Prvo se testo previše lepilo, pa posle još malo mešenja je kao prestalo, ali je onda počelo da se zaglavljuje, da bi na kraju ispalo da se neki deo plastike dole ispod valjaka odvalio i da se ispod toga nagomilava testo

Link to comment
21 hours ago, zorglub said:

Ma ne ta, na ovog prcka sam mislio.

 

Da, u RS Lidlu je skoro sve skuplje nego u AT.

Parkside je ok, ali ovo ti ne treba. Bukvalno je samo za grane (premalo sečivo za bilo šta drugo), ako nemaš mnogo drveća koje redovno odrzavas, bacas pare. Bolje uzmi dobru ručnu za iste pare, više će ti koristiti za sve živo, a odseći ćeš te grane ovas posla

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...