Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

7 hours ago, TdEII said:

Dani Orijenta:

- tulumbice su Made in North Macedonia, znači najverovatnije one iste od Kolida (?) i Maxijeve robne marke. Ako je cena niža, a voli se, nema dileme da li se kupuje.

- sladoled sa urmama i cimetom je ok da se proba, za nešto više ne znam. Pažnja! Opasno je počelo nabijanje profita, once upon a time bio bi skandal i za Lidl da 405g bude spakovano u 700ml...

 

Nije loš ni sladoled od zelenog čaja i mente, radi promene.

Link to comment
7 hours ago, halloween said:

Nije loš ni sladoled od zelenog čaja i mente, radi promene.

 

Probaće se, tnx. Jedino sa pistaćima ne dolazi u obzir, prosto zato što je kupiti Lidlov pored Italijana čista blasfemija.

 

@jorma shparga Falafel, humus, bulgur, kuskus su u redovnoj ponudi ovde, i OK su do odlični, kad se cena uzme u obzir. Meni je u korpi bio i Lahmacun, mislim da je neko ovde to pohvalio. Međutim... bio dug red na kasi, vremena na pretek da se pročita sastav. Sa samo <20% nadeva,  morao bih da dodajem još štošta da bi ličilo na nešto. U momentu mi ništa mi nije padalo na pamet, pa je izletelo iz korpe. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Sammael said:

Čekbre, ima mesožderka u Lindi? Oću! Kako se to održava, jel vata muve sama ili treba da je ranim?

Batali. Moja je otišla bogu na istinu posle svega par dana. Oni crni delovi jesu bili truli/mrtvi, odsekao sam ih i presadio ono što je ostalo od biljke ali džaba.

 

Treba da smislim kako da se osvetim Lindi zbog ovog.

Spoiler

9sqpc.jpg

 

Link to comment
Batali. Moja je otišla bogu na istinu posle svega par dana. Oni crni delovi jesu bili truli/mrtvi, odsekao sam ih i presadio ono što je ostalo od biljke ali džaba.
 
Treba da smislim kako da se osvetim Lindi zbog ovog.
Spoiler

9sqpc.jpg

 

Jesi analizirao razloge, sta je dovelo do toga?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Link to comment

Ništa posebno - kupio sam je sa tim tamnih delovima kao što se vidi na fotki (ne mogu da se setim da li su i ostale tako izgledale), Ivy je napisala da se to suši i bila je u pravu. Onda se proširilo, odsekao sam te delove i presadio je, ali đoka.

@vookela

 

edit: 

Edited by ragasto
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...