Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

ne verujem da ima jos mesozderki..ako je akcija od cetvrtka 

a nije bas neka...ovi crni i tamni delovi na slici nisu zdravi ako nisu vec i mrtvi :(

 

 

ja trazim mesozderku po novosadskim cvecarama od prosle godine,ne bas aktivno doduse ali svaki put kad se setim pitam u nekoj cvecari i ne nalazim :(

a  kada sam pre 20god radila u cvecari imali smo mesozderku skoro uvek u ponudi..

 

Link to comment

Još jedna bolja stvar kad je u pitanju  kupovina biljaka u Lidlu- sve su iz Holandije, Danske, Nemačke (bar ono što sam proveravala) i sve imaju fitosertifikat. Sadnice ruža su bile iz Lipolista.

Evo, podržavala sam domaću proizvodnju, kupila 4 fuksije od domaćeg NN proizvođača. Ispostavilo se da su sve bile bolesne, počele da se suše, morala sam sve da menjam i zemlju za cveće da ponovo dovlačim kao magarica. U rasadniku kad sam im prijavila (bez reklamacije, naravno) šta se desilo, prodavačica mi je rekla- ja sam na sreću uzela samo jednu, koja je takođe uginula.

Sad se u žardinu šepure mini hrizanteme iz Lidla, a ovo im je proizvođač.

http://bygrowers.dk/?lang=en

Edited by halloween
Link to comment

To je i meni sve drugarica slucno rekla, ima isuksatva sa njihovim cveckama.

Meni nazalost par puta izmakle zeljene, tako da sledeci put moram pre posla -.-

 

 

Link to comment
On 18.7.2020. at 19:26, Ras said:

Pogledaj na linku mislim da imaš veličinu saksije i dalje je to mala biljka, ali izgleda ovako kao na slikama.

Za veću količinu (plastenik) se sigurno isplati otići.

:)

lepša je, da

 

@Jumanji

pre neko veče sam gledala treći deo džumandžija, dobro bi se uklopila neka luda mesožderka na početku u onoj džungli

Link to comment

Od cetvrtka dani Orjenta i opet nemaju caj od jabuke -.-

[emoji4]
lepša je, da
 
[mention=12403]Jumanji[/mention]
pre neko veče sam gledala treći deo džumandžija, dobro bi se uklopila neka luda mesožderka na početku u onoj džungli


Do skoro nisam gledala nijedan [emoji15] pa kada su neki skocili na mene kako sam mogla onda taj nik da izaberem (a dobro mi je zvucao, samo zato) onda sam pogledala prvi [emoji2368]
Link to comment
On 18.7.2020. at 23:38, vookela said:

bio danas u obe linde u NS, nema mesozderke, razgrabila raja...

 

a bas sam se ponadao da cu kupiti jednu, cak sam joj i ime namenio

 

 

vidi u Plantline-u na Telepu..nazovi ih 062507978

Link to comment

Dani Orijenta:

- tulumbice su Made in North Macedonia, znači najverovatnije one iste od Kolida (?) i Maxijeve robne marke. Ako je cena niža, a voli se, nema dileme da li se kupuje.

- sladoled sa urmama i cimetom je ok da se proba, za nešto više ne znam. Pažnja! Opasno je počelo nabijanje profita, once upon a time bio bi skandal i za Lidl da 405g bude spakovano u 700ml...

 

Link to comment

Prvo mi nije bilo jasno o čemu pričaš, a onda vidim da se razlikuje ponuda. U S nema te varijante sa orasima. 

Slažem se da je skandal, obično bude 3% oraha, znači Lidl ovom prilikom 9g oraha ceni 110 dinara, aferim!

Link to comment
ratluk verujem da je dobar ali cenaaaa  blink.png

pa jbt, to je šećer. brašno i voda i po koji orah 

Nije loš, ali nista specijalno.

Samo ratluk Bosiljčić, za njega se vredi iscimati.

 

[emoji3] Pufta

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...