Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

5 hours ago, Svemir Zeka said:

 

I kakvo je to, Plajviću? Planiram sutra da pometem gotova jela u lindi - pratim decu kod babe i dede - znači samo 5 minuta života u kuhinji, ostalo žurka!

 

Danas cu praviti™, nikad nisam jeo ovo ranije. :D

 

Juče sam focacciu s 4 vrste sira, super je ali cenovno overrated, 1 čojk se samo najede. Uzeo sam i onu vegan lazanju da probam, to ću sutra, a ovi tiramisui™ razbijaju, nije mi krivo ni šećer da dobijem odnji™. Fantastičan način da se ugoji i bankrotira.

 

Uzeo sam i onaj treasure Island salatni dressing, i to kida, pa pestosi različiti, to ću od nedelje s makaronama. Imaju neke 4 stagioni pice smrznute da se kupe, morski plodovi isto, ne nositi kreditnu sa sobom. :zeka:

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:

 

Danas cu praviti™, nikad nisam jeo ovo ranije. :D

 

Juče sam focacciu s 4 vrste sira, super je ali cenovno overrated, 1 čojk se samo najede. Uzeo sam i onu vegan lazanju da probam, to ću sutra, a ovi tiramisui™ razbijaju, nije mi krivo ni šećer da dobijem odnji™. Fantastičan način da se ugoji i bankrotira.

 

Uzeo sam i onaj treasure Island salatni dressing, i to kida, pa pestosi različiti, to ću od nedelje s makaronama. Imaju neke 4 stagioni pice smrznute da se kupe, morski plodovi isto, ne nositi kreditnu sa sobom. :zeka:

Da, pece se u kartonu

  • Haha 2
Link to comment

Nasao sam malopre lazanje s 4 vrste sira i spanac testeninu i neki tajlandski sos. homer drool GIF

 

Spoiler

Zakljucajte me negde prodacu kevine bisere dok traje ova akcija, pretvorio sam se u impulsivnu devojcicu. 

 

Edited by Plajvi
  • Haha 7
Link to comment
6 hours ago, renne said:

Ja iz lidla nikada ne izažem bez da sam sjebao 10k, a halate ne kupujem

 

Ja ću ovo kvotovati, čisto da pokažem nekom ko neverue koliko je para potrebno za lidl. Hvala ti! :sleep:

Link to comment

Opajala sam Italiamo, ima od svega bar po jedno. Sve sve. Nisam kupila samo pesto, jer sam uzela sušeni paradajz i čeri u konzervi, pa valjda je dosta toga, a i valja vući na grbači. Htela sam da se preko foruma informišem dok sam bila tamo koji tiramisu, pa sam shvatila da je najbolje rešenje uzeti oba. Razmišljala sam o njokama u obliku srca, ali onda reko', daj stvarno......

  • +1 1
Link to comment

Kofi dezert, tiramisu u onom pakovanju od 2 casice, i tiramisu kolacici (biskviti) = 11/10.

Meni ona vegan lazanja meh, ovo s patlidzanima je dobro, kao i focaccia, ali ipak najlepsa juneca lazanja.

Ostavio sam 4 vrste sira lazanju za kraj da se izrazbijam. :whistle:

A onda cu malo da odjebem, dobio sam gronik Ivice Dacica. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...