Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

juče ispazarih dugo očekivanu tračnu brusilicu "parksajd". razlikuje se / prednost nad ostalima

-traka može da se kreće promenljivom brzinom

- vrh trake je špicast tako da je brušenje moguće do verikalne granice (ramovi)

. moguće je pričvrstiti za sto tako da je traka odozgo što je zgodno za brušenje manjih komada.

- cena je niža u odnosu na ostale a namenjene amaterima

 

poseta radnji je donela saznanje o skoku cena an ženeral. kupili lazanje i čokolade. pored uobičajenih (tuti fruti i mleveni lešnik) naleteli i na "šogeten" čokolade (one za lenjivce, već u kockicama) po cei od 100 din.

Edited by djordje geprat
  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, mraki said:

Dobiješ neke posebne popuste, kupone, markice za neke buduće noževe će se skupljati tako…

But it comes with a price.

Moraš sa se registruješ i ostaviš im lične podatke, daješ svaki put da ti skeniraju aplikaciju na kasi… tako da znaju sve o tebi i tvojim potrošačkim navikama. 


Ako placas karticama onda i ovako znaju sve o tvojim potrosackim navikama, sad su u mogucnosti samo jos da nalepe i adresu/email na tvoj profil.

Link to comment
Dobiješ neke posebne popuste, kupone, markice za neke buduće noževe će se skupljati tako…
But it comes with a price.
Moraš sa se registruješ i ostaviš im lične podatke, daješ svaki put da ti skeniraju aplikaciju na kasi… tako da znaju sve o tebi i tvojim potrošačkim navikama. 
to bi bilo odlichno kad bih se ja ponashala u skladu sa svojim potroshachkim navikama hihi.gif

ko nema kucnu dostsvu, taj mi ne moze mnogo hihi.gif

kolko ja mogu da ne odem...

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment

Za lindu ću dati i krv na kasi ako treba, nešto malo mojih "privatnih" podataka koji jezde desetljećima internet bespućima je najmanje što mogu da učinim za njih. :wub:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
5 hours ago, goofs said:


Ako placas karticama onda i ovako znaju sve o tvojim potrosackim navikama, sad su u mogucnosti samo jos da nalepe i adresu/email na tvoj profil.

Pa ne baš u tančine, i svakako nisu u mogućnosti da te na osnovu toga bombarduju personalizovanim porukama. Ovako već mogu…

Meni je to generalno ok, ne žalim se, samo konstatujem.

Link to comment

Da li se PPP-ovci u lindi raspoznaju po listanju ove teme među rafovima ili se to, ipak, radi pre odlaska u nj?

 

 

Vratio se upravo, nisam kupio ništa, spalio 7k dinara :dry:

 

Best buy je kilo nutele za 650 dindži 

Link to comment

Kakva je ovo guzvara u Lindi, nikad nisam video toliko ljudi tamo?

Jel tako i po ostalim Lindama/drugim marketima?

Neka veza sa onim šizofrenim obraćanjem sinoć?

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Kakva je ovo guzvara u Lindi, nikad nisam video toliko ljudi tamo?

Jel tako i po ostalim Lindama/drugim marketima?

Neka veza sa onim šizofrenim obraćanjem sinoć?

svuda je tako

šizoje pokrenuo paniku

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...