Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

1 hour ago, djordje geprat said:

moja omiljena alatka je mala womax ugaona brusilica. nju sad koristim umesto ubadaljke.

Kako?

(Pada mi svašta na um, al to je jako vrljavo + cime seces drvo?)

Link to comment

Ako misliš na onog mrvojeda, probao sam i nema dovoljno snage za auto. Pokupi nešto malo, ali tepisi ostanu prašnjavi i ne može da povuče ništa iz zazora. Bacio sam ga u kontejner ispravnog, samo je smetao pokući i skupljao prašinu, na sebi.

  • +1 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

Kada se Lidl pojavio, pomislio sam super, eto neko da razbije duopol, i stvarno, na pocetku, oni zuti sirevi za sendvice, naseceni i pakovani, gauda, masdamer i to, svi su bili jeftiniji od onih iz Maksija/Ideje, medjutim malo po malo sada su ti sirevi skuplji ili isti kao oni u Maksiji/Ideji.

  • +1 2
Link to comment
On 3.2.2022. at 13:23, pacey defender said:

jel valja rucni usisivac (na baterije)? za auto, npr. 

Koji tačno?

Imam neki Parkside za radionicu, dobro vuce i koristim ga i za auto

Link to comment

NIje Parkside. Piše na kutiji Silver Crest. oko 2500din. Ima ga u katalogu od četvrtka pre 4 dana.

 

Naredila žena da kupimo. Stavila veto na veto. Da samo znate kako je "nisi u pravu" odzvanjalo u meni na putu do Lidla. 

 

NIje stiglo na red da usisam auto. Ali sad bez zezanja - postoji jedna velika dobra stvar sa ovim (i verovatno svakim drugim) ručnim usisivačem. Dete se navuklo da usisava kad nešto prospe a prosipa redovno jer dete je.

 

 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
On 7.2.2022. at 23:39, pacey defender said:

NIje Parkside. Piše na kutiji Silver Crest. oko 2500din. Ima ga u katalogu od četvrtka pre 4 dana.

 

Naredila žena da kupimo. Stavila veto na veto. Da samo znate kako je "nisi u pravu" odzvanjalo u meni na putu do Lidla. 

 

NIje stiglo na red da usisam auto. Ali sad bez zezanja - postoji jedna velika dobra stvar sa ovim (i verovatno svakim drugim) ručnim usisivačem. Dete se navuklo da usisava kad nešto prospe a prosipa redovno jer dete je.

 

 

Pazi, kao da gledam prizor od pre neku godinu :lol:

Završilo upravo tako - što je klinja usisavao auto, igre radi. Da izađe iz kuće i igra se sam, a da ne mislimo gde je i šta radi :sleep:

  • Haha 1
Link to comment
On 3.2.2022. at 15:55, djeneralche said:

Kada se Lidl pojavio, pomislio sam super, eto neko da razbije duopol, i stvarno, na pocetku, oni zuti sirevi za sendvice, naseceni i pakovani, gauda, masdamer i to, svi su bili jeftiniji od onih iz Maksija/Ideje, medjutim malo po malo sada su ti sirevi skuplji ili isti kao oni u Maksiji/Ideji.

 

Isti utisak, u maksiju su sad često ti lepi sirevi na akciji, ledar, masdamer itd

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...