Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

10 minutes ago, dùda said:

ja nemam u kući ni kilo brašna :D 

nije da i inače nemam, nego tako se zalomilo 

 

pa šta kupuje taj narod @renne ?

Sve što je prvorođeni rekao da nemamo

Link to comment

Ja sam primetio veliko interesovanje i problem oko aplikacije. Banane 70-80din i pivo po 39din se traze. Neke dve dede guraju kolica sa tri kartona, juri ih poslovodjka da im kaze da je na akciji 3 a ne 3 kartona... i tako

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Svemir Zeka said:

Samo da ne nestanu čokoladirane šljive :(

 

Nema da brineš, to, salata i onaj eko program niko ni ne pipa. Samo šta je na akciji i naravno furda - onu odeću toliko silno razvuku da četvrtkom uveče izgleda kao da je tornado prošao a ne ljudi.

  • Haha 2
Link to comment

E ja kupim Ajsberg salatu svaki put kad odem. :D

Baš sam primetio kretanje cene. Bila dugo oko 150 dinara. Prošle nedelje snižena sa 140 na 100 dinara, ove nedelje 200. 

Ne kapiram zaista šta rade sa tim cenama i kako ih odredjuju.

Link to comment
14 minutes ago, Vapad said:

 

Nema da brineš, to, salata i onaj eko program niko ni ne pipa. Samo šta je na akciji i naravno furda - onu odeću toliko silno razvuku da četvrtkom uveče izgleda kao da je tornado prošao a ne ljudi.

Imaju oni i dobrih komada.

Skoro sam kupila neku pidžamu. Odavno ništa udobnije nisam obukla.

Ima i dosta krpica, ali treba malo izabrati, ima svašta dobro da se nađe, pamuk je dobar.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Vapad said:

 

Nema da brineš, to, salata i onaj eko program niko ni ne pipa. Samo šta je na akciji i naravno furda - onu odeću toliko silno razvuku da četvrtkom uveče izgleda kao da je tornado prošao a ne ljudi.

 

Da, ono je stvarno prestrašno. To samo vuče, ispada.....jadna ona odeća

 

Meni najvažnije da ostanu šljive, krispi luk za klinca i njihovi džemovi, s posebnim akcentom na onaj Hatherwood s narandžom i đumbirom. Ostalo mogu da nose, nek popunjavaju šupe i garaže

Link to comment

Tragičar foruma, jbg. Treba neki poseban orden da mu stoji preko avatara, dok se ne registruje neki bivši fudbaler koji je promašio penal u 90’+

Link to comment

Najnoviji info iz Lidla, narod kupuje kao nenormalan.  Sve je razgrabljeno. Šećera nema uopšte. Mleko na kartone. Čak su se otimali oko paketa nutele. :ohmy: :ohmy: :ohmy:

  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...