Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

E i to sam video, ali nisam probao. Mogao bih dok ima, tnx za preporuku. Dobri su im čajevi generalno, ja uzimam redovno neki yerba mate.

A kad smo kod pirinča, od kad sam otkrio basmati retko koristim drugi beli.

Nisam doduše uzimao u Lindi.

Edited by mraki
Link to comment
46 minutes ago, gospa buba said:

gvozdenka, voshtane za staklo su livin hel! trebace ti iljadu krpa, i ako je pvc, da znash da se zavuche svuda po plastici dok operesh staklo. posle peresh i plastiku. mislim da josh imam neke tajne zavuchene zelene fleke isuse.gif

deca crtala po staklu od drvenih unutrašnjih vrata, samo reci da se s drveta ne pere nikad i da se besim.

u pitanju su neke bojice isto iz Lidla, pišu po belom, crnom, staklu, deci, roditeljima, odeći...

 

  • +1 1
Link to comment
deca crtala po staklu od drvenih unutrašnjih vrata, samo reci da se s drveta ne pere nikad i da se besim.
u pitanju su neke bojice isto iz Lidla, pišu po belom, crnom, staklu, deci, roditeljima, odeći...
 
sve osim stakla se pere teze ali se pere, morash prati pazljivo da ti se ne razmazuje vishe. shto da ti bude jednostavno :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Tužno 1
Link to comment
On 12.1.2022. at 1:56, Valkyrie said:

Olovka na struju kojom graviraš po drvetu, keramici, staklu, metalu valjda, otkud znam. Hoby divajs koji može od običnih artefakata da napravi zanimljive i lične. Uz nju se dobije nekoliko šablona ali može i samouko.

Nisam još probala kako radi. 

naravno uzela :lolol:

 

i pire krunpir u kesici :hihi:

  • Haha 1
Link to comment

taj sam valjda uzela, zuta kutija, 3u1.

 

@valk. htela sam i proshli put, al mi momak reko shta ce ti pobogu i ja posle bila  bash tuzna i evo sad uzeli, ostalo ce sve bit legenda :rolf:

  • +1 1
Link to comment
On 12.1.2022. at 2:17, Valkyrie said:

bila neverovatnih 999 rsd, Linda je smrt za nas hoardere koječega.

Ove nedelje neći kročiti u Lindu jer bih u protivnom kupila  onu mašinu što deljanjem može da pravi lepe razne oblike nogu za stolice i ko zna šta još. Košta oko 10 hiljada. Kupila sam  već ubodnu testeru i brusilicu, kolekciju testerica i brusnog papira o kojima sam onomad maštala sa Morganom :D sad moram da dokupim još 20 metara produžng kabela da bih mogla malo da stružem i šmirglam ispred zgrade na leto. Ako neko ima neku garažu sa kojom ne zna šta će ili drugi prigodan prostor rado bih  koristila, zauzvrat radim sa mojim lidlovim mašinama  šta već kome treba :D

  • Wub 2
Link to comment
11 hours ago, ljuttko said:

Ove nedelje neći kročiti u Lindu jer bih u protivnom kupila  onu mašinu što deljanjem može da pravi lepe razne oblike nogu za stolice i ko zna šta još. Košta oko 10 hiljada. Kupila sam  već ubodnu testeru i brusilicu, kolekciju testerica i brusnog papira o kojima sam onomad maštala sa Morganom :D sad moram da dokupim još 20 metara produžng kabela da bih mogla malo da stružem i šmirglam ispred zgrade na leto. Ako neko ima neku garažu sa kojom ne zna šta će ili drugi prigodan prostor rado bih  koristila, zauzvrat radim sa mojim lidlovim mašinama  šta već kome treba :D

 

I meni treba zabraniti pristup

Sve mi treba

 

Vrhunac je bio kad sam polomio nogu pokušavajući da prevezem nove Lidlove mašine biciklom

Link to comment

Kapiram da moje bosanskosremačko nepce ne treba uzimati u obzir kada su vina u pitanju, ali jedno od najjeftinijih stranih u Lidlu, La Mancha Libertario Tempranillo, ispade hit u porodičnoj proslavi Jovanjdana. Pitko, nicht kiselo, kids love it. A kupio ga kol'ko da se prekrsti krsnica i prekadnja.

  • +1 1
Link to comment

@ljuttkovalja li ubadaljka? moja stara otišla je na otpad. 3000 je prihvatljivo

@zorglub dobra je la manča. najpre sa rizotom sa dagnjama, posle sa nekim špagetima sa nečim vrlo dobrim.

 

moraću da pogledam to za graviranje. da oduševim malecku ispisivanjem imena i koječega drugo.

jednom ranije pazario sam električni oštrač burgija. nisam oduševljen. traži se baš pedantan rad

Link to comment

Meni su igračke u Lindi super, nisu skupe a kvalitetne su. Uzmem povremeno ponešto, imamo naravno i one voštane boje čime je Valkirin stan prekrečen, neke blokove razne, to je oboma zanimacija, šareni papir blok za crtanje. Klincu uzeli za NG neku igračku 50 društvenih igara u jednoj kutiji, Dizni motiv 1200 dindži i korpu s fejk namirnicama, eno ne prestaje da se igra, a i mi se igramo. Ima i radnju mini lidl :laugh:

 

(imam i jednu u šteku, preodliiiična, ali ne mogu sad da je slikam, nego kad mu je dam :lolol:

 

 

aa.jpg.b1833f7e5fab6f890ceaf845d4b9586f.jpg

aaa.thumb.jpg.906303f44dbc10fcbde7a12b418025d4.jpg

 

aaaa.thumb.jpg.32f710b46965d40ac98e60bb475b19a8.jpg

 

aaaaaa.jpg.9dce28a6d4238cda44cafc9b4b53a6d5.jpg

Edited by Svemir Zeka
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
On 20.1.2022. at 22:16, djordje geprat said:

@ljuttkovalja li ubadaljka? moja stara otišla je na otpad. 3000 je prihvatljivo

@zorglub dobra je la manča. najpre sa rizotom sa dagnjama, posle sa nekim špagetima sa nečim vrlo dobrim.

 

moraću da pogledam to za graviranje. da oduševim malecku ispisivanjem imena i koječega drugo.

jednom ranije pazario sam električni oštrač burgija. nisam oduševljen. traži se baš pedantan rad

Samo sam je probala da vidim radi li :) čekam proleće da mogu napolju da majstorišem, cenim da će za moje sitne kućne majstorije  biti ok.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...