Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

On 24.12.2021. at 16:50, *edited by mod said:

Ima i nešto što se zove čerimoja (Aliji dal da te dam?)

Probao i ovo. Šta znam nisam oduševljen. Valjda jer ima dosta ogromnog crnog semena pa smara dok se očisti.

 

Što se tiče ukusa, najviše liči na neki puding ili sladoled od jabuke.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

nestalo je chini mi se one rize za sushi, shto je bila u pakovanjima od pola kila. da li je ona deo neke specijalne ponude ili ima i inache?

ako neko primeti da ima opet, javljajte, stvarno je shtogod!

Edited by gospa buba
Link to comment

ne prestajem da kupujem parkside gedžete, uzela pre neki dan “graviralicu” koja mi, naravno, uopšte ne treba al ajd sad.

možda da počnem da se njom potpisujem ispod svake svoje kućne majstorije, nešto tipa “powered by Valk” ili tako nešto što odzvanja die beste autoritetom.

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

nestalo je chini mi se one rize za sushi, shto je bila u pakovanjima od pola kila. da li je ona deo neke specijalne ponude ili ima i inache?

ako neko primeti da ima opet, javljajte, stvarno je shtogod!

Ja te njihove robne marke ne mogu nikako da pohvatam, mislim da se dosta prepliću i imaju iste stvari pod različitim imenom. I različite stvari pod istim imenom. 

Link to comment

ova je dobra riza, lepljiva, osnovni joj je kvalitet shto se pojede uvek do kraja, jer je bash dobra, dobra je i sutradan, onda mi to kompenzuje shto je malo skuplja, ne bacam hranu. sushi rice...

valk, kakav je to divajs i shta radi?

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment

Olovka na struju kojom graviraš po drvetu, keramici, staklu, metalu valjda, otkud znam. Hoby divajs koji može od običnih artefakata da napravi zanimljive i lične. Uz nju se dobije nekoliko šablona ali može i samouko.

Nisam još probala kako radi. 

  • +1 2
Link to comment

gvozdenka, voshtane za staklo su livin hel! trebace ti iljadu krpa, i ako je pvc, da znash da se zavuche svuda po plastici dok operesh staklo. posle peresh i plastiku. mislim da josh imam neke tajne zavuchene zelene fleke isuse.gif

edip. gvozdenka mi je bila babatetka. gvozdenke su pjur ivl. znam sve o njima :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment

Pa eto, sad možete da ih trajno išarate, nema pranja. :happy:
Razmisliću da li i meni treba to. 

 

Nego, osećam se ko budala tamo proučavajući te njihove proizvode.

Sad sam oko praznika 5 min proučavao etikete na kakau, da bih došao do zaključka da je apsolutno isti proizvod u pitanju, samo pod različitim imenom.

A malopre kuvam čaj. Imam 2 njihova od nane pod istom markom, ali prilična razlika u kvalitetu. 
 

@gospa buba za pirinač moraš da vidiš koja je robna marka. Te specijalne ponude imaju i specijalne nazive. Što opet ne znači da ih nema i redovno pod drugim nazivom, to ti pričam…  :lolol:

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...