Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ne znam sto se svi guraju da budu direktori, ona je za prvu liniju fronta... novinar/urednik, a ne da sedi u kancelariji i brine o organizaciji posla.
Možda što je lakše i unosnije finansijski?

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Hahah, kako se Drago Pilsel posrao po Novoj S kao gost kod one simpatične plavuše.

Počeo je sa:

"Ja zaista ne pratim Novu, ali ono što sam video na portalu Nove a tiče se Porfirija Perića zadnjih godinu dana je često puta nekorektno tako da se nadam da će ovaj razgovor biti korektan"

Posle ih je još jednom spomenuo u kontekstu pisanja gluposti i pokazivanja elementarne nepristojnosti i svrstao u koš sa Informerom : )))

 

Kad ove naše krpe od intelektualaca ćute ko pičke kad dodju da gostuju moraju stranci da ukazuju na neprijatne istine.

 

 

Link to comment

možda je ovo pravo mesto. naleteh na ovo u politici

Quote

РЕМ наводи да су водитељи те емисије Дарко Митровић и Марко Степановић коментарисали фотографије чланице Кризног штаба и министарке Дарије Кисић Тепавчевић и министарке рударства и енергетике Зоране Михајловић, поменувши и премијерку Ану Брнабић.

Наводе да су водитељи били подстакнути фотографијом која кружи друштвеним мрежама бележнице Зоране Михајловић на којој су били нацртани мушки полни органи.

zanimljiva su mi obrazloženja za ovo gore i za obustavljanja postupka protiv pinkove zadruge. zanimljivo je i puštanje komentara

Link to comment

Dražesna objašnjenja:

Quote

уочене опаске о изгледу, сексистичке увреде, наглашавање физичких недостатака, коментара о пореклу, политичком опредељењу, родном идентитету и сексуалној оријентацији
...

Наводе да су водитељи били подстакнути фотографијом која кружи друштвеним мрежама бележнице Зоране Михајловић на којој су били нацртани мушки полни органи.

...
Савет РЕМ-а утврдио је да је у поменутој емисији прекршен и члан 12. Закона о оглашавању због тога што је током емисије водитељ Дарко Митровић оглашавао своје онлајн курсеве фотошопа.

 

Srećno nam otvaranje medija!

Link to comment
Marko Stolica pokreće muzičku emisiju
 
Sledeće nedelje uvode i džez intermeco "Glas, dirka, bas" - nekoliko puta dnevno, a omnibus nedeljom od 10.15h.
3K all over again!

Nego jel se ono Đolovićkina lista Radioaparatu zove Super lista?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Nego jel se ono Đolovićkina lista Radioaparatu zove Super lista?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Zove se Super meni, kao igra reči - supermeni, super meni i super menu.

Link to comment

zaplet sa brzom vožnjom darka mitrovića na mostu na adi i ekspresnim objavama tabloida na tu temu, a onda i njegovim zakukavanjem juče kako napušta zemlju.

 

meni taj darko deluje kao trećinu selja, trećinu teška ložana koja sebi pridaje više značaja no što objektivno ima, pritom ne naročito obrazovan/inteligentan, pa naginje antivaks i ostalim teorijama zavere i o tome u etru naglaba pod parolom slobode misli i glasnogovornika naroda.

 

za treću trećinu mu(im) zaista vade mast.

emisija za koju se uhvatio REM je valjda od 02.11.2020. godine i zove se Pušačka noga. tu su se zajebavali sa slikom kisićke iz pedikir salona.

 

Edited by pt 2.0
Link to comment
zaplet sa brzom vožnjom darka mitrovića na mostu na adi i ekspresnim objavama tabloida na tu temu, a onda i njegovim zakukavanjem juče kako napušta zemlju.
 
meni taj darko deluje kao trećinu selja, trećinu teška ložana koja sebi pridaje više značaja no što objektivno ima, pritom ne naročito obrazovan/inteligentan, pa naginje antivaks i ostalim teorijama zavere i o tome u etru naglaba pod parolom slobode misli i glasnogovornika naroda.
 
za treću trećinu mu(im) zaista vade mast.
emisija za koju se uhvatio REM je valjda od 02.11.2020. godine i zove se Pušačka noga. tu su se zajebavali sa slikom kisićke iz pedikir salona.
 
On je već duže vreme onako "granični slučaj".
Očigledno iz ovog ili onog razloga pod velikim stresom i ne zna to da kontroliše...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...