Jump to content
IGNORED

Letnje gume


Dankan Ajdaho

Recommended Posts

28 minutes ago, Antagonist said:

Šta mislite o All season gumama?
Došlo mi vreme za kupovinu letnjih guma, pa se razmišljam da uzmem All season i rešim se obaveza menjanja i balansiranja dvaput godišnje.

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
 

ako se ne vereš zimi po vrletima all season je dobar izbor

 

stop vulkanizerskoj mafiji

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, Antagonist said:

Šta mislite o All season gumama?
Došlo mi vreme za kupovinu letnjih guma, pa se razmišljam da uzmem All season i rešim se obaveza menjanja i balansiranja dvaput godišnje.

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
 

 

mislim sve najbolje. na Pežou sam ih terao tri godine. nema problema. bio po Grčkoj leti, bio na Zlatiboru jedne zime, vozao se po Srbiji i okolnim zemljama u različim vremenskim uslovima, vozio normalno. čak i nisu bile premium marka.

 

ionako od zime imamo sve manje, a ja zimovanja i ne volim i retko se lomatam po planinama zimi.

 

sad na Opelu imam zimske i čim se vratim sa puta (početkom maja) stavljam all season. neću više da se jebavam sa menjanjem i čuvanjem guma, niti imam nameru da pucam 1000e i nabavljam još četiri felne. all season, trajaće jedno tri godine sa mojom kilometražom, kad prođe, stavljaj nove i ćao.

Link to comment
On 12.4.2022. at 23:01, Antagonist said:

Šta mislite o All season gumama?
Došlo mi vreme za kupovinu letnjih guma, pa se razmišljam da uzmem All season i rešim se obaveza menjanja i balansiranja dvaput godišnje.
 

 

Pogledaj malo par strana unazad, bilo je priče o All Seasonkama. Ja sam ih uzeo pre godinu dana i pregurao i leto i potop na autoputu i zimu sa snegom bez ikakvih problema, i to Tigar koje su tipa najjeftinije. Ako ti je vožnja gradska tipa 90% nećeš imati problema. 

Link to comment
  • 2 months later...

pre mesec i nešto dana stavio sam letnje sava intensa. meni koji nisam ništa naročito vozač su mi baš dobre. ili je to možda samo zato što su skinute wintere.

Link to comment
  • 9 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...