Jump to content
IGNORED

Letnje gume


Dankan Ajdaho

Recommended Posts

On 7. 4. 2024. at 0:32, zorglub said:

Šta znam, ako ste se svesno odlučili za automobile sa dimenzijama točkova od 17" i preko, valjda ste računali i na veće cene guma i vulkanizerskih usluga?


A jbg vulk usluge su neminovnost kolike god da su dimenzije tockova, ali 5000-5500 plaćati po sezoni za zamenu je pljačka. A danas svaki auto koji nije neka klasa malog gradskog ima 16+ veličinu točkova, nije to ne znam kakvo bahaćenje.  Veći fensi servisi su se baš promangupirali, zapravo vulkanizerski lanci. Manje lokalne zanatlije i dalje drže kud i kamo normalne cene, tu oko 3.000 +- 500 je ok. Ovih 2.300 za Beograd u 2024. (i to promo za sve veličine je akcija) je ispod svega što sam skorije video/čuo. 

Link to comment
15 minutes ago, ducca said:

Ovih 2.300 za Beograd u 2024. (i to promo za sve veličine je akcija) je ispod svega što sam skorije video/čuo. 

 

Toliko sam pre 10ak dana platio kod mog prigradskog vulkanizera, još mi je usput ka poslu. 14ice doduše.

Link to comment

u krusevcu je menjanje sve 4 i balansiranje bilo 1500, ako su na felnama ispod 700-800. pred 2 godine

Edited by Mr.Mxyzptlk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...