Jump to content
IGNORED

Letnje gume


Dankan Ajdaho

Recommended Posts

Wau… al sam ja zaostao sa kolima…
Ja i dalje vozim Clio 2007. happy.gif


Edit.
Auto je 1.2 i 55 konja i kad stignemo do Bubanj potoka tu već diže ruke od svega
Moja Kijica u 6toj brzini izvlaci Bubanj potok sa 130 na pocetku i 120km/h na vrhu.
Lagano, bez cimanja.

A sigurno nece kod mene "izdrzati" do 100.000km, a kamolo 300-400.000km.
Link to comment

imao ih ja na mečki, fino teraju. to je mišlinov podbrend, nekad su pravili samo za autobuse/kamione pa su se prešaltali i na putnički program. zimske su mi se činile nešto bučnije, a letnje kao lahor

 

 

sad sam na 4season i mislim da ću ostati

  • Hvala 1
Link to comment
Kupio kleber, 9200 dindzi. videcemo kakve su. Tihe su, ispod 70dB, za ostalo cemo videti, al kazu da su ok. 
Koja dimenzija? Ti vozis onog Rapida ili si to davno prodao?
Link to comment
On 24.3.2022. at 7:18, Milosh76 said:
On 23.3.2022. at 21:21, Grunf said:
Kupio kleber, 9200 dindzi. videcemo kakve su. Tihe su, ispod 70dB, za ostalo cemo videti, al kazu da su ok. 

Koja dimenzija? Ti vozis onog Rapida ili si to davno prodao?

Prodao, davno. Sad vozim Mitsubishi ASX.

 

Sad sam skontao da policija i ja imamo sklonost ka istim vozilima. Ovo mi je vec treci auto koji i policija vozi. Dimenzija je 215/65/16

Edited by Grunf
  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Meni majstor predložio Nokian prošle godine, nemam nikakvu zamjerku, a otprilike ih je i on tako predstavio, srednja best buy. Kapiram da ima i za te dimenzije. 

Link to comment

Šta mislite o All season gumama?
Došlo mi vreme za kupovinu letnjih guma, pa se razmišljam da uzmem All season i rešim se obaveza menjanja i balansiranja dvaput godišnje.

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk

Link to comment

Kako kaze jedan moj vulkanizer, losije od letnjih leti a losije i od zimskih zimi i zato ako moraju all season, onda premium marka

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...