Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Postovi o regulaciji medija u tech eri su izdvojeni u posebnu temu. Neki postovi koji nisu vezani sa izbore su prebačeni na američku temu. Pokušajmo da se ovde držimo izbora, pogotovo sad kad se ulazi u grand finale.

Link to comment
10 hours ago, Mos said:

Ovo Woods-ovo izaziva jak transfer neprijatnosti. ObiW, Answere i drugi poznavaoci osim ova dva tviter warriora, kuda će Trampovi glasači ako izgubi? Gde će naći utočište svi Woods-i ovog sveta? Ima li neko sa strane da čeka priliku u GOP-u?

 

To niko živ ne može znati. Od političara ima dosta njih što se pozicioniraju Recimo padaju mi na pamet Koton iz Arkanzasa i Hauli iz Mizurija. Ni Kruza ne treba zaboraviti. 

 

Druga struja bi verovatno bila Pens, Hejli, Kristi. 

 

Treća neko totalno kontra Tranpa neki never tramperi ko Sasse ili šta znam. Ali njima ne dajem neke šanse. 

Edited by theanswer
  • Hvala 1
Link to comment

Medijska podružnica Trumpove kampanje, državna televizija i TV Bastilja jutros je na sav glas telalila ovo, po dojavi, narudžbi i državnom nalogu
 

 

U međuvremenu su bili prisiljeni malo se distancirati™, izmijeniti naslov i praviti se da nisu samo i isključivo pokvareno, prljavo i ljigavo oruđe republikanske strahovlade za indoktrinaciju i propagandu

1662676869_Annotation2020-10-26222937.thumb.jpg.82d19237e273fcab8c092039697f993e.jpg

 

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
On 24.10.2020. at 3:34, Peter Fan said:

Ovo vrijedi za CA, ali ne i za Northeast ili Midwest. Pogotvo ne za IL.

Prihvatam za Ilinios, ali ne i za Masačusets (Boston i okolinu) i Njujork, Doduše to ide i na drugu stranu, Ostin u Teksasu npr.

 

On 24.10.2020. at 3:34, Peter Fan said:

Pa po ovome bi trebalo da je useljavanje u te drzave sporije ili cak negativno (ko bi isao tamo gdje se manje zaradjuje/lose zivi), a ne obrnuto.  Stavise,, neko bi mogao zakljuciti da je RTW dobra stvar, cim ljudi hrle da se presele u te drzave. 

 

No u jednom  dijelu si u pravu: moja je greska sto sam termin korpucija upotrebio presiroko.  Ono sto sam mislio je zapravo klasicna korupcija + nefunkcionalna javna uprava + rezultirajuca poreska obaveza koja proizlazi iz te (uglavnom demokratske) korupcije i klijentelizma. Ako se pogelda stopa totalnih poreskih nameta i stopa iseljavanja iz takvih drzava ociglenda je korelacija, a vjerujem i uzrok.

 

Druga stvar gdje si u pravu je da korpucija nije samo demokratski trademark: druga strana te iste medalje je corporate welfare kojoj su republikanci skloni, a tu imam priimjer Foxcona iz neposrednog komsiluka i o kojem pisem na onom drugom topiku.

Eh, pa nisam ja bezveze pominjao noskicha - kad godinama radiš u državi sa većom platom nije ti teško da se prebaciš u državu gde je sve jeftinije ako menjaš skuplju nekretninu za jeftiniju, ili si ušteđevinu za tu jeftiniju nekretninu ili penziju stekao u skupljoj državi. Drago mi je što se slažemo u sklonosti ka korupciji - ovde kod mene na desnoj strani to ide kroz davanje naduvanih ugovora mimo tendera ortačkim firmama, prodaju zemljišta po naduvanim cenama povezanim licima, ništa što u "the best democracy that money can buy" već nije isprobano i usavršeno.

 

SaE

Link to comment

:laugh:

 

Hundreds who attended Trump’s rally in Omaha were stranded in the cold, waiting for buses.

Hundreds of people who attended a Trump rally in Omaha Tuesday night were left stranded on an airport tarmac in near-freezing temperatures and some required medical attention after buses meant to shuttle voters to their cars were delayed for hours, according to local authorities, rally attendees and reports from journalists at the scene.

...

The rally ended around 9 p.m., but hours later, as temperatures dropped into the mid-20s, journalists at the scene reported that crowds of attendees were still waiting for buses to take them back to their cars.

Link to comment

Lgbt debata izmedju left i right pocinje na 38.minutu

 

Brandon straka je sladak ko shecher :wub:

 

Oduvali su demokrate :laugh:...preporucujem svima da poslusaju

 

 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...