Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Ova ludja od joa

Al da ne polozi bar iz prve...pa to nema nigde. Drugarica moja iz bg polozalila ca bar i jos mi prica pre 10godina kakvi tupani koliko je test lagan. Inace zavrsila pravo na BU u roku

 

 

Link to comment

Bajden to dobija. Ne moze se ponoviti 2016 jer je kljucna demografija za Trampa sada kivna na njega zbog odnosa prema virusu. Starije generacije ni priblizno ne podrzavaju Trampa danas kao 2016. Trampu se ljulja Arizona i Sev. Karolina, a gde je Pensilvanija i Florida.

To je zavrsena prica. Da nije bilo virusa lagano bi dobio.

Link to comment

 

Inače, gauntlet thrown.

 

Podsjetimo se, conservatives:

Quote

The problem was a six-word, four-year-old tweet on abortion and capital punishment and a discussion of that tweet in a subsequent podcast. I had responded to a familiar pro-abortion argument: that pro-lifers should not be taken seriously in our claim that abortion is the willful taking of an innocent human life unless we are ready to punish women who get abortions with long prison sentences. It’s a silly argument, so I responded with these words: “I have hanging more in mind.

It's all a joke, a jest. So funny! :Jova:

Until it isn't.:hitler::samogilja:

Link to comment

Kako se samo dosete :laugh:...odlicno uradjeno

 

Ja glasala. Samo opusteno...tramp ce da ubije u prednosti. Sve ce biti okej, idemo dalje. Niie smak sveta. Zaobilazi nas i meteor. 

 

Ljudi se ujedinjuju, siri se ljubav i postovanje medju rasama...ljudi ce da preuzmu kontrolu nad korupcijom i krsenjem ustava. 

(Izgleda da sam ustala na dobru nogu jutros...:D...u prevodu..naspavah se)

 

Edited by mustang
Link to comment

Ovo Woods-ovo izaziva jak transfer neprijatnosti. ObiW, Answere i drugi poznavaoci osim ova dva tviter warriora, kuda će Trampovi glasači ako izgubi? Gde će naći utočište svi Woods-i ovog sveta? Ima li neko sa strane da čeka priliku u GOP-u?

Link to comment
18 minutes ago, Mos said:

Ovo Woods-ovo izaziva jak transfer neprijatnosti. ObiW, Answere i drugi poznavaoci osim ova dva tviter warriora, kuda će Trampovi glasači ako izgubi? Gde će naći utočište svi Woods-i ovog sveta? Ima li neko sa strane da čeka priliku u GOP-u?

Jako i do samog kraja. Trump/Trump 2024!

Link to comment
51 minutes ago, Mos said:

Ovo Woods-ovo izaziva jak transfer neprijatnosti. ObiW, Answere i drugi poznavaoci osim ova dva tviter warriora, kuda će Trampovi glasači ako izgubi? Gde će naći utočište svi Woods-i ovog sveta? Ima li neko sa strane da čeka priliku u GOP-u?

S tom ogradom da će sutra SCOTUS biti potpuno ekipiran za krađu izbora etc., i da Trumpu treba samo da bude blizu u dvije države i daće mu se...

 

... ja se jako nadam ovome u GOP (ako zaista nekim čudom dopuste Bidenu da postane predsjednik).

tenor.gif?itemid=9562555

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...