Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

2 minutes ago, Gandalf said:

موريكا!

 

ne razumem arapski ali mogu da pogodim koji bi avatar imao da zivis u kalifatu, cak mogu da pogodim i avatar da si ziveo u sssr

Link to comment
27 minutes ago, black mirror said:

 

 

nego ja i dalje ne razumem kako je ovo danas krivica republikanaca i kako to da se vi demokrate zalite na izbore koji ocigledno nisu fer, republikanci su hendikepirani u borbi protiv vas zahvaljujuci masovnoj podrsci msm, uticaj fox-a nije ni blizu svih ostalih koji vas podrzavaju. da ponavljam, u ovakvim uslovima vi demokrate bi trebali da dobijate 90%

 

Izgleda mi da si dosao do limita svojih kognitivnih sposobnosti. Nije to nista strasno sto ne umes u americke izbore, strasno je kad ne umes da popunis tiket u kladionici.

 

Link to comment
2 minutes ago, Fins fleet said:

Sve 5, samo sta su ti ljudi na ovom forumu krivi?

 

nigde ja nisam rekao da su forumasi koji podrzavaju idiotarije dnc-a krivi nego samo da zasluzuju narandjastog penisa za predsednika, fair enough?

Link to comment
23 minutes ago, black mirror said:

 

nigde ja nisam rekao da su forumasi koji podrzavaju idiotarije dnc-a krivi nego samo da zasluzuju narandjastog penisa za predsednika, fair enough?

Pa dobro. Nek im zelis, ko god da su oni. Samo ono, gde god da zivis, nije to tako daleko da te se ne dotice ono sto se desava tamo. Spojeni sudovi rade posao samo tako, a US ima najveci sud od svih. Ako se dodatno sjebe, cenu nece platiti samo forumasi, doci ce i do tebe.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...