Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Najbolje da radimo za druge. Mene srce boli, tacno da se ubijem koliko su mi za takse uzeli a sve ide na gore i gore. 

Jebote predjes u nevadu, put ko za formulu. Do tada juris bubrege po autu

 

Da bar te takse sto uzmu sprovedu kako treba nego je potpun javasluk.

 

Ja cu da radim da bi neko mogao da bude na socijalnom do prekosutra? Nek krenu da taksiraju kako treba korporacije....pocev od amazona 

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment

Ne znam ko je gospođa Jessica Fyre, ali preslatko je što veruje da će Biden da zacepi visoke poreze i tako "finansira manjine" da imaju za stan i lečenje. 

 

DtZUpV7WsAAfkeB.jpg

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, mustang said:

Najbolje da radimo za druge. Mene srce boli, tacno da se ubijem koliko su mi za takse uzeli a sve ide na gore i gore. 

Jebote predjes u nevadu, put ko za formulu. Do tada juris bubrege po autu

 

Da bar te takse sto uzmu sprovedu kako treba nego je potpun javasluk.

 

Ja cu da radim da bi neko mogao da bude na socijalnom do prekosutra? Nek krenu da taksiraju kako treba korporacije....pocev od amazona 

Naravno, zato i glasaš za riđokoso mizogino rasističko homofobično lažljivo lopovsko govedotm, on je ostvario san svojih glasača da državi ne plaća nikakav porez a da usput trpa zelene novčanice u džepove potomaka i povezanih firmi dok obična raja umire, kako kaže juče sinak Donald junior, nema umiranja od korone (almost nothing, a umrlo hiljadu ljudi u jednom danu), raziđite se.

 

2 hours ago, mustang said:

Da da. Bez obzira ko pobedi, lopovi vec kuju planove, antifa bolesnici sire letke sta da napadaju...

U nameri da te upropaste

 

matilda-mom.gif

 

SaE

Link to comment
3 hours ago, mustang said:

Da bar te takse sto uzmu sprovedu kako treba nego je potpun javasluk.

Pa, deluje da je onda problem u ovome, a ne u samim porezima. Pola Evrope ubira pozamašne poreze, ali za to se dobiju fine socijalne države - na um mi pada npr. Austrija.

Link to comment
11 hours ago, mustang said:

 Nek krenu da taksiraju kako treba korporacije....pocev od amazona 

I, ko je smanjio korporativni porez? Antifa? Ili možda ipak narandžasti klovn* & njegovi dojebnici?

 

*Koji za razliku od tebe plaća celih $750 poreza godisnje. Sirotinja, jebiga :(

Link to comment

Demokrati moraju još puno učiti od majstora local means national igre.

 

Quote

After losing up and down the ballot in 2008, Republicans realized 2010 could be a reset year — after the 2010 census and midterm election, whichever party controlled state legislatures would have enormous sway in drawing the state and federal election maps for the next decade. The Republican State Leadership Committee invested $30 million in key races across the country as part of the Redistricting Majority Project, or REDMAP, led by Chris Jankowski. The DLCC spent about $10 million. “We kept waiting for them to respond,” Jankowski said.
...

“We’re all gonna look back in two years’ time, four years’ time, when we’re unable to win Congress because of gerrymandering and wish we had done more, unless we actually can step up and ... compete for power now,” she said.

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...