Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

12 minutes ago, Ivo Petović said:

Dobar endorse Sandersa.  Biden je na kraju čak rekao da bi voleo da vlada zajedno sa Bernijem. Obzirom da trenutno nije u stanju da sastavi mnogo složene i skrivene misli, čak mi je delovalo da je bio iskren :D Koliko sam razumeo, postoji mogućnost da Berni ubaci neke svoje ljude u adminsitraciju. Videćemo.

 

Ako uspe da ubaci neke važne politike u Bidenovu agendu, to bi bio dobar rezultat.

 

Bajden samo želi da bude predsednik. Da time zaokruži svoju karijeru i završi tako svoj život, reklo bi se da preživi first term bio bi dobitak, prilično sam siguran da se neće kandidovati za 4 godine i ako bude izabran. Izabraće jaku ženu potpredsedničkog kandidata koja će biti frontunner da 2024 konačno dobiju prvu ženu kao predsednika. Još 2016. dok nije kognitivno otišao u totalni kurac je imao žarku želju ali su ga odvratili sa Hilari je ipak izbor establišmenta, nećeš moći protiv nje. Sa tim u vezi jebe mu se za neku agendu, on je i u izbore krenuo sa ja nisam Tramp, nisam ni Sanders, ja sam bezbedan izbor, nikakvi planovi specijalni, ništa. Tako da me ne bi čudilo da se prikloni i progresivnom carstvu što je ipak vrlo malo realno. On u stvari i nema neki preterani podstrek da se pomeri ulevo mnogo. Prajmari je pokazao da i u demokratskoj stranci ta opcija nema većinu.. A zbog toga što nije bio toliko nastrojen kontra Sandersa ko Hilari i što je primary kratko trajao i cela korona situacija i plus Tramp u beloj kući, manji je odijum ka njemu od Sandersovih glasača nego što je bio ka Hilari.. Plus, sad svi vide da Tramp može da pobedi, 2016. ne baš. 

Edited by theanswer
Link to comment

Biden realno nije toliko nepopularan kao Hilari. Verujem da će dobiti jedan broj glasača koje Hilari nije mogla.

 

btw, Fauči upravo opovrgao sve što je rekao juče.

 

Dejvid Pakman samo reče: This is 1984! :)

 

Da mi je neko pričao da ću ovo doživeti od USA, ne bih mu verovao.

Link to comment
6 minutes ago, theanswer said:

 

Bajden samo želi da bude predsednik. Da time zaokruži svoju karijeru i završi tako svoj život, reklo bi se da preživi first term bio bi dobitak, prilično sam siguran da se neće kandidovati za 4 godine i ako bude izabran. Izabraće jaku ženu potpredsedničkog kandidata koja će biti frontunner da 2024 konačno dobiju prvu ženu kao predsednika. Još 2016. dok nije kognitivno otišao u totalni kurac je imao žarku želju ali su ga odvratili sa Hilari je ipak izbor establišmenta, nećeš moći protiv nje. Sa tim u vezi jebe mu se za neku agendu, on je i u izbore krenuo sa ja nisam Tramp, nisam ni Sanders, ja sam bezbedan izbor, nikakvi planovi specijalni, ništa. Tako da me ne bi čudilo da se prikloni i progresivnom carstvu što je ipak vrlo malo realno. On u stvari i nema neki preterani podstrek da se pomeri ulevo mnogo. Prajmari je pokazao da i u demokratskoj stranci ta opcija nema većinu.. A zbog toga što nije bio toliko nastrojen kontra Sandersa ko Hilari i što je primary kratko trajao i cela korona situacija i plus Tramp u beloj kući, manji je odijum ka njemu od Sandersovih glasača nego što je bio ka Hilari.. Plus, sad svi vide da Tramp može da pobedi, 2016. ne baš. 

 

btw, ima podsticaj...35% glasača demokratske stranke se progresivci. Bez njih može da se slika.

Link to comment

Nerealno šta priča Tramp. Ovo je gore od Vučića by a country mile. Glasao bih za Bajdena čak i da živim u Bostonu.

 

Ne znam da li neko gleda ovo :D
 

Izgleda da su mu rejtinzi otišli u kurac.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Večeras inače stižu rezultati iz viskonsina, uvek zanimljiva borba za vrhovni sud. Prošle god je bila 0,5% razlike. Ove je trenutno 50,9-49,1

Link to comment
10 minutes ago, Ivo Petović said:

Nerealno šta priča Tramp. Ovo je gore od Vučića by a country mile. Glasao bih za Bajdena čak i da živim u Bostonu.

 

Ne znam da li neko gleda ovo :D
 

Izgleda da su mu rejtinzi otišli u kurac.

 

Sta kaze bolesnik? Moze digest

Link to comment
6 minutes ago, Tsai said:

 

Sta kaze bolesnik? Moze digest

 

Ne može se to digestovati, ništa nije rekao suštinski.

 

Naterao Faučija da opovrgne sve od juče (bukvalno 1984 scena), zatim puštao filmove o tome šta je izjavljivao tokom korone. Mislim da su mu rejtinzi otišli dole za 9 poena u poslednjih 10 dana. Rekao da bi se NY Times ugasio da postoji zakon o libelu (koji, naravno, postoji) :D

 

Incoherent as fuck. Ovo je vrv najveće buncanje jednog političara ikad.

 

btw, u timu za otvaranje USA ekonomije su mu ćerka i retardirani zet. Ovo je Tadžikistan bukvalno. 

 

 

Edited by Ivo Petović
Link to comment
21 minutes ago, Ivo Petović said:

Da mi je neko pričao da ću ovo doživeti od USA, ne bih mu verovao.

 

Jedino što je neuobičajeno je to što se dešava na američkom tlu, a to što bezočno lažu, ubijaju običan svet i što ih savršeno zabole za činjenice nije ništa novo.

Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

 

Jedino što je neuobičajeno je to što se dešava na američkom tlu, a to što bezočno lažu, ubijaju običan svet i što ih savršeno zabole za činjenice nije ništa novo.

 

haha, tačno sam znao da će neki retard upecati

Link to comment

Nasledio je prazne zalihe od Obame :laugh:

 

Beautiful phone call!

 

Vučić bar ne promoviše sumanuto lekove na konferencijama za pare

 

Predsednik Meksika mu je postao prijatelj :D

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Fucking Steve Mnuchin kojeg Kamala Haris nije jurila za mortgage fraud, a sad je deo Trampove administracije. Koliko im je sistem tragičan.

Link to comment

tu mu je i Siniša Mali, da objasni gde da se klikne na poreskoj prijavi, da bi legle pare. sve preslikano kao Vučićeva luđenja. podigao je uništenu privredu i oslabljenu vojsku koje je nasledio od žute administracije, svi relevantni mediji su fake, samo su njegovi  tabloidi ispravni, a ovo večeras je Vučićeva  "niko nije rekao najsmešniji virus" konferencija. meltdown uživo

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...