Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Sve to stoji, ali to što Bernie zove Dansku socijalistima, Hillary i Trampara zovu komunistima. Ne može se jedan sistem zvati onako kako to izgleda sa spoljne strane.

Link to comment

Šta stoji, da je Sanders komunista i da nije jasno za šta se zalaže i da li će da apsi i strelja bogate kad dođe na vlas'? Pa ovo su gluposti sa dna kace zavijene u neku "objektivnu" analizu

Link to comment

Brnija su zajebali crnci iz one juzne, cerkojebne rupetine a koga ce da dobiju to cemo da vidimo.

nikako ne bi bila greska da je isao kao nezavisan. 

prezivecemo jos 4 godine agent orangea ali bi za Ameriku to bio istorijski vazan cin sa odrazom na buducnost.

 

Link to comment

 

11 minutes ago, Ivo Petović said:

Pa da, hoće to kod ljudi kojima su labeli bitniji od sadržaja politike.

c) Maybe it's just about being a different thing to different audiences? To non-believers, the message is: "don't worry, Bernie is cool, he's just like those fluffy social democrats from Sweden. His favorite movies are Swedish action movies, not Soviet war stuff." To believers, the message: "Revolution! Establishment! Burn the rich! Charge!"

Edited by Gandalf
Link to comment
29 minutes ago, Gandalf said:

 

c) Maybe it's just about being a different thing to different audiences? To non-believers, the message is: "don't worry, Bernie is cool, he's just like those fluffy social democrats from Sweden. His favorite movies are Swedish action movies, not Soviet war stuff." To believers, the message: "Revolution! Establishment! Burn the rich! Charge!"

 

Zamisli, ljudi hoće da menjaju nešto :(

 

Poslušaj malo šta kaže bivši konzervativni demokrata, čiji mozak u 93-oj radi nekih 90% bolje od aktuelnog kandidata za predsednika.

 

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Ivo Petović said:

Zamisli, ljudi hoće da menjaju nešto :(

:lolol: 

 

svi bi da menjaju nešto. Sandersov problem je u tome što većina demokrata očito ne bi menjali neke stvari koje je on želeo menjati, ili bi menjali barem za nijansu drugačije.

Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

prezivecemou jos 4 godine agent orangea ali bi za Ameriku to bio istorijski vazan cin sa odrazom na buducnost.

 

Link to comment

Vidim da ne slušaš klipove koje postavljam, većina demokrata ne bi menjali, baš zato što puše tu veliku pljačkašku ciglu kojom vas hipnotišu.

 

Evo ti još jedan klip, mada sumnjam da ćeš ga pogledati. PS anketirani su Englezi, nisu socijalisti, a ni komunisti, Vrlo poučno.

 

 

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Just now, Ivo Petović said:

većina demokrata ne bi menjali, baš zato što puše tu veliku pljačkašku ciglu kojom vas hipnotišu.

 

 

Link to comment
2 hours ago, Ivo Petović said:

He is way past all delusions, that's for sure. It's one giant delusion for him at this point.

:cool: ovaaj... ja sam navijao za Vorenku. drugi i treći izbor su mi bili Kastro i Ajnzli. dok su mi i Bajden i Sanders u kategoriji matorih & ishlapjelih, s tim da Bajden verovatno ima bolje šanse kontra Trampa + sa Bajdenom će demokrate bolje proći na kongresnim izborima. 

 

mada moji prioriteti nisu ni bitni. AA su imali kvalitetnih razloga da preferiraju Bajdena, i to je bio odlučujući faktor.

Edited by Gandalf
Link to comment
7 hours ago, Gandalf said:

Bajden verovatno ima bolje šanse kontra Trampa + sa Bajdenom će demokrate bolje proći na kongresnim izborima 

 

 

 

U stvari jasno je na čemu ti baziraš taj apsurdni stav - na medijskom narativu koji ovde verno reprodukuješ citatima i linkovima. Rekao mi The Atlantic da je Biden najjača opcija kontra Trampa, a tek za midterms što će biti dobar, uh! 

 

Istovremeno preživarski iznosiš i opravdanje za budući neuspeh: Naučio me WaPo da će, ako Biden kojim čudom ne oduva Trumpa, odgovorni biti mladi majmuni koji su se džabe ložili na socijalizam :yawn2:

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

 

 

U stvari jasno je na čemu ti baziraš taj apsurdni stav - na medijskom narativu koji ovde verno reprodukuješ citatima i linkovima. Rekao mi The Atlantic da je Biden najjača opcija kontra Trampa, a tek za midterms što će biti dobar, uh! 

 

Istovremeno preživarski iznosiš i opravdanje za budući neuspeh: Naučio me WaPo da će, ako Biden kojim čudom ne oduva Trumpa, odgovorni biti mladi majmuni koji su se džabe ložili na socijalizam :yawn2:

Aha. A stav o Bernijevom nesuđenom razbivanju na izborima je, naprotiv, bio baziran na čvrstim činjenicama?

 

Mladi majmuni koji su se džabe ložili na socijalizam odgovorni su za to što sad Berni nije oduvao skoro nikoga na prajmarisima, ako ih je zaista bilo dovoljno da ga ponesu na krilima do pobjede. Mislim da je to bila velika strateška teorija, ne? Ride the youth wave to victory. Briahna reče da je to movement, nezadrživ

Link to comment

Na kojim je to čvrstim činjenicama zasnovana ta velika strateška teorija o pobedi umerenog demokrate na izborima za predsednika pošto se još nije dogodila u ovom veku?

Edited by theanswer
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...