Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Meni je fascinantno da ovakvi likovi poput Mnuchina, teški stotine miliona dolara, nakon svake izjave gledaju u Trampa da vide njegovu reakciju. Koji su to bednici. Dodje mi da navijam za virus.

Link to comment

Realno, dobro je počelo...Ted Cruz, CPAC, Matt Gaetz, Bolsonaro, BoJo, da se čovek ponada, možda postane i vernik...al' džaba

 

btw, Noam Chomsky rekao da se glasa za Bajdena. Jimmy Dore će da se ubije.

 

Rand Paul...od njega nikakvih vesti nakon one priče da je plivao u bazenu Kapitola, dok je bio zaražen virusom :D

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Chomsky već sto godina zagovara glasanje za manje zlo, mogao bi neko da ga pita da li možda uočava kakav trend kad su long-term ishodi te taktike u pitanju...

 

 

Link to comment

Polako, cekaj da vidimo koga ce Korona da obere do jeseni. Sad kad Trump proglasi pobedu nad Koronom, pa kad on i Bajden krenu na predizborne mitinge...

Link to comment

ti se nadas? :laugh: nece ih, mi smo baksuzi. ne oni

 

 

ja ako bih negde isla...mora da bude toplo, toplo i jeftino a da nisu afrika, latinska amerika a pogotovu ne nz i ozilend. 

 

 

kanari? portugalija, spanija...? 

Edited by mustang
Link to comment

Portugalija se meni mnogo svidja. Ljudi su dobrice, opusteni a i prilicno je jeftino. E sad biti emigrant tamo, pa... Dejan Tiago Stankovic je rekao da to bas i nije neki privlacan sport  jer si uvek, u svakoj prilici 100% stranac i da bi radije, sa znanjem portugalskog, ziveo u Brazilu da moze jer tamo nije bitno odakle si dosao. Meni se pak Brazil uopste ne svidja, nikad tamo ne bih ponovo otisao, u Portugal uvek. 

Link to comment
6 hours ago, Ivo Petović said:

 

 

Rand Paul...od njega nikakvih vesti nakon one priče da je plivao u bazenu Kapitola, dok je bio zaražen virusom :D

 

Eno ga volontira u nekoj bolnici u Kentakiju

Link to comment

Demokrate su pokupile mesto na vrhovnom sudu Viskonsina. Prošle godine republikanci dobili sa 0,5%, ove godine dosta ubedljivije od toga za Demokrate. Stanje suda je sad 4-3 za republikance. Odnosno, tehnički svi su oni non party affiliated tako da bih trebao reći da je 4-3 za konzervativce

Edited by theanswer
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...