Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Jokić je sinoć imao dva puta po 5 minuta odlične igre na početku prve i treće četvrtine i za to vreme dao 20 poena... sve ostalo je za zaborav, posebno završnica. +/- nije uvek najbolji pokazatelj ali je sinoćnih -17 baš pogodilo u centar. Takođe je i Haris imao - 17, baš su loše delovali s njima dvojicom zajedno na parketu.

 

Lopez da 8/11 trojki i onda sledeće dve umalo ne slomi tablu... mislim da neću gledati više Milvoki, tri utakmice mi je sasvim dovoljno smile.png

 

In other news Trae Young skroz dobar sinoć, deluje mi za sad najbolje uz Luku od svih rukija.

 

 

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

 

 

 

 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedva čekam debi Batlera u Fili, uz Kavaia moj omiljeni igrač... Pre svega jer je borac i veliki radnik i što se ne štedi na obe strane terena. U vreme kad svaka primadona misli da je bogom dana i da solidan napadački učinak znači da ne mora da igra odbranu(da Vigins i KAT) oni su pravo osveženje.

Sota se vraća tamo gde joj je mesto... 13 godina bez plejofa. Nek su oni potpisali Viginsa na 25-33 miliona godišnje, to je najbitnije :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Jokic kriminalan u zavrsnici, izgubljena lopta posle koje kasni da izadje na trojku Brogdona, pa se usrao od poluotvorene trojke, pa promasuje dvojku sa lakta koju daje u 80% slucajeva...Nema taj hladni fokus lidera.

 

Prva petorka totalno upropastila prethodnih nekoliko sjajnih minuta rezervi, zasluzeno su izgubili. Milvoki dosta zajeban, drugo vece b2b u gostima (i to kod Denvera na visini) uprkos prosecnoj partiji Janisa i 0/5 sa bacanja, i opet ih napunise. Kolko znaci dobar trener...

Link to comment
3 hours ago, arheolog1981 said:

Jedva čekam debi Batlera u Fili, uz Kavaia moj omiljeni igrač... Pre svega jer je borac i veliki radnik i što se ne štedi na obe strane terena. U vreme kad svaka primadona misli da je bogom dana i da solidan napadački učinak znači da ne mora da igra odbranu(da Vigins i KAT) oni su pravo osveženje.

 

pa butler je definicija primadone

Link to comment

sa jedne strane sut za tri poena nikad bitniji

manje vise skoro pa se sve svodi na prangijanje za tri

broj igraca koji nisu u stanju sutirati za tri polako tezi ka jednocifrenom u celoj ligi (preterujem naravno, ali valjda nikad vise procentualno igraca nije sutiralo redovno za 3)

 

ali opet sa druge strane, ne mali broj igraca sa jako bitnom ulogom, neki od njih vec sad superzvezde, koji igraju pre svega na fizicke sposobnosti, a sut (i to ne samo onaj za tri) skoro pa da nemaju

 

zanimljivo :D

 

Link to comment

naravno, htedoh i malopre da se ogradim (u smislu desavanja na terenu da je jasno zasto takvi igraci dobiju prostor)

ali generalno, nekako je nelogicno, da se u trenutku kad "svi" sutiraju za 3 pojavi toliki broj igraca na vrhunskom nivou bez suta

jel bilo ikad vise igraca ispod 210 koji nisu u stanju gadjati bacanja iznad 50,60% ?

 

 

kapiram da je u koliziji ovo gore sto sam napisao, ali nemam vremena sad za detaljnije, valjda je jasno sta pokusavam reci, ako nije jbg, nije ni bitno :D

 

Link to comment

Neću moći da gledam Heat vs 76ers, nadam se da će neko od forumaša gledati i molba da samo oni komentarišu utakmicu, mogu i sa statistikom. Ako baš moraju da komentarišu i ovi što nisu gledali da obavezno to naglase kako bih na pravi način mogao da vrednujem upise.
Inače, večeras dobijaju Magic, Raptorsi, 76ers, Bullsi, Grizzlies, OKC, Wolves, naravno Spursi i još jednom naravno Dubsi.
Laku noć.

Link to comment

uf kako si samo provokativan!

 

kakve hrabre prognoze da ekipa sa dva ol star igraca i najuspesnijim aktivnim trenerom dobija ekipu kojoj su svi predvidjali 10ak pobeda u sezoni

i jos hrabrija da aktuelni sampion i apsolutno najbolja ekipa godinama unazad dobija ekipu koja nije ni do po dobacila :D

 

nisi zapalio samo ppp kosarkasku sekciju, vec ceo internet ovim hrabrim prognozama!!!

 

 

bujaka zbori, internet gori!

 

laku noc bujaka i sanjaj rendolfov tripl dabl :D

 

inace, osim poslednje tri utakmice, lepo si prognozirao :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...