Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Upravo zbog toga...nabacao si statistiku i neke zakljucke na osnovu iste...da si gledao utakmicu interpretacija ne bi bila takva
Ko tebi brani da izneseš mišljenje, ako si gledao utakmicu? I gde sam ja rekao da sam gledao utakmicu?
Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, booyaka said:
2 minutes ago, 1n54jd3r said:
Upravo zbog toga...nabacao si statistiku i neke zakljucke na osnovu iste...da si gledao utakmicu interpretacija ne bi bila takva

Ko tebi brani da izneseš mišljenje, ako si gledao utakmicu? I gde sam ja rekao da sam gledao utakmicu?

covece, tvoje misljenje je u ovom konkretnom slucaju je totalna glupost...ali to nije nikakva novost...drz` se ti samo komentara bez da bacis pogled na utakmicu I ko sta radi na terenu

Link to comment
Just now, 1n54jd3r said:

covece, tvoje misljenje je u ovom konkretnom slucaju je totalna glupost...ali to nije nikakva novost...drz` se ti samo komentara bez da bacis pogled na utakmicu I ko sta radi na terenu

Bitnije da se raspravljaš o mom pravu da iznesem mišljenje bez da sam gledao utakmicu nego da izneseš stav o igri, taktici zbog čega topic zapravo i postoji? Bravo za tebe.

Link to comment
1 hour ago, booyaka said:

Upada u oči katastrofalan šut za dva Nuggetsa, pogotovo je očajan bio Millsap, a ispod 50% su bili i Harris, Murray i Morris. Plumlee nevidljiv za 15 minuta na terenu.

lupas sve u 16, Plumlee je pokido za tih 15min ali pokido. petorka Morris, Murray, Beasley, Lyles i Plumlee je napravila seriju 17-4 u prvoj polovini poslednje cetvrtine. to je jedino vreme kada su Nuggetsi odbranili nesto. Plumlee smirio Lopeza, pa kada je ovaj izasao drzao Janisa. obojici lupao cvrge

Link to comment
lupas sve u 16, Plumlee je pokido za tih 15min ali pokido. petorka Morris, Murray, Beasley, Lyles i Plumlee je napravila seriju 17-4 u prvoj polovini poslednje cetvrtine. to je jedino vreme kada su Nuggetsi odbranili nesto. Plumlee smirio Lopeza, pa kada je ovaj izasao drzao Janisa. obojici lupao cvrge
Kao što rekoh nisam gledao utakmicu, komentarisao sam izolovano jedan segment igre koji je bio ispod proseka. Nema potrebe za vređanjem.
Link to comment

Ama decko je lupio da je neko bio beskoristan na terenu ...cim sam procitao komentar znao sam da nije odgledao ni minut utakmice...da jeste, ne bi lupetao...da je samo postovao link ka boxscore, ne bih ga nista ni pitao, nego on mora da daje svoj BS stav

Link to comment

Fokus je bio na lošem šutu za 2, ne toliko na Plumlee-ju, koji je vrv bio super koristan sa 1 poenom, 1 skokom ,2 asistencije i 1 blokadom. U ostalim parametrima Nuggetsi su bili ili izjednačeni ili bolji od Bucksa. Je li tolika jeres reći koji su to igrači bili lošiji od ostalih u tom segmentu?
Ili je problem ko taj stav iznosi?

Link to comment

Jedan od fokusa je tvoj komentar da je Plamli bio nevidljiv...a to moze izjaviti samo neko ko nije gledao utakmicu...pa sta mislis kako sam u startu znao da pricas samo na osnovu toga sto si pogledao stats...nije problem ko iznosi stav vec da li taj stav ima bilo kakvu vrednost i doprinos diskusiji ili je puko lupetanje...

Link to comment
6 minutes ago, booyaka said:

Fokus je bio na lošem šutu za 2, ne toliko na Plumlee-ju, koji je vrv bio super koristan sa 1 poenom, 1 skokom ,2 asistencije i 1 blokadom. U ostalim parametrima Nuggetsi su bili ili izjednačeni ili bolji od Bucksa. Je li tolika jeres reći koji su to igrači bili lošiji od ostalih u tom segmentu?
Ili je problem ko taj stav iznosi?

 

Jbt Milsap je prvo poluvreme pocepao, maltene bez promašaja i onda kažeš "pogotov je bio očajan Milsap", bez njega bi prvo poluvreme bilo jedno +20 za Bakse, eto u čemu je problem npr. kad ne gledaš i ne znaš šta se dešavalo. :)

Link to comment



 
Jbt Milsap je prvo poluvreme pocepao, maltene bez promašaja i onda kažeš "pogotov je bio očajan Milsap", bez njega bi prvo poluvreme bilo jedno +20 za Bakse, eto u čemu je problem npr. kad ne gledaš i ne znaš šta se dešavalo. [emoji4]


Koliko sam video pogađao je za tri, i tu je bio izvanredan 5/8, a za dva je imao 1/6.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...